Skoči na vsebino

EUROBASKET 2005


Rude Boy

Priporočene objave

Bravo fantje :yea1: , svaka čast :OK:  da ste nabil Hrvate, čeprav kr mal sočustvujem s Hrvati, ker so jih sodniki včeraj tko zaj.... Po mojem mnenju sploh ne bi smelo bit podaljškov in bi mogla CRO igrat dons v polfinalu.

Če si gledo na HRT2 kanalu, si mel res občutek, da so sodniki sodili proti Hrvatom, ker je reporter tako pravil (šinfal sodnike), če bi pa gledal na kakem drugem programu, npr. SLO2, bi pa videl, da sodniki sploh niso sodili tako slabo.

Vsaj tako sem js to videl. .) Prav je, da so Hrvati izpadli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si gledo na HRT2 kanalu, si mel res občutek, da so sodniki sodili proti Hrvatom, ker je reporter tako pravil (šinfal sodnike), če bi pa gledal na kakem drugem programu, npr. SLO2, bi pa videl, da sodniki sploh niso sodili tako slabo.

Vsaj tako sem js to videl.  .)  Prav je, da so Hrvati izpadli.

Sej se nočem ne vem kaj pregovarjat, ampak na koncu ko so Španci izenačil za podaljške, bi moral Špancem piskat foul v napadu, res pa je da so Hrvati skoraj nehal obrambo na konc igrat, ker so bli že prewpričani v svojo zmago....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igra kot igra, maš dober in slab dan ampak SRAMOTA ZA PUBLIKO, 8000 SLOVENCEV NAJ BI BILO V DVORANI PA JIH RAZEN PRVI 2 MINUTI NITI SLIŠAL NISI!!!!!!  :KURC PA TAKA PUBLIKA KO NAVIJA SAMO KO GRE EKIPI, KO PA EKIPA RABI PODPORO PA VSI TIHO!  zgleda so vsi šli dol samo žret pa pit, košarka pa samo izgovor  :BUA:  :angry:

TO PA NE BO DRŽALO DRLI SMO SE CELO TEKMO.JE PA RES DA SE VELIKO PORAZGUBI ,DVORANA JE FULL VELIKA SLOVENCI PA SMO BLI VEČINOMA V PETI CONI ČISTO NA VRHU.NAJBOLJ GRDO PA JE BILO DA JE KAR VELIKO NAVIJAČEV PO PORAU Z NEMČIJO ODŠLA DOMOV. (ups ne kričim sem pozabu izklopit velike črke)

V soboto po zmagi s Hrvati je bila v centru mesta full žurka , prišla nas pozdravit tudi cela ekipa.Imel sem priliko pogovora s Pianom ki je dejal da je naše najbolj vrgel s tira pet dnevni počitek.

Slike sledijo (danes ali jutri)

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem obljubu nekaj fotk

1.jaz pa moj dober kolega  :lol1:

post-5996-1127731686_thumb.jpg

......botra ..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO PA NE BO DRŽALO DRLI SMO SE CELO TEKMO.JE PA RES DA SE VELIKO PORAZGUBI ,DVORANA JE FULL VELIKA SLOVENCI PA SMO BLI VEČINOMA V PETI CONI ČISTO NA VRHU.NAJBOLJ GRDO PA JE BILO DA JE KAR VELIKO NAVIJAČEV PO PORAU Z NEMČIJO ODŠLA DOMOV.  (ups ne kričim sem pozabu izklopit velike črke)

dopuščam to možnost ampak gledalci pred TV-jem smo na vseh tekmah pred nemčijo slišali odlično in glasno navijanje publike, na tekmi z nemčijo pa čisto tišino. lahko da so vas razsedli ali stišali mikrofone v dvorani ampak po TV ni bilo slišati nič razen kakšnega žvižganja ko so nemci imeli proste mete. no glavno da so vas košarkarji slišali če že mi ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopuščam to možnost ampak gledalci pred TV-jem smo na vseh tekmah pred nemčijo slišali odlično in glasno navijanje publike, na tekmi z nemčijo pa čisto tišino. lahko da so vas razsedli ali stišali mikrofone v dvorani ampak po TV ni bilo slišati nič razen kakšnega žvižganja ko so nemci imeli proste mete. no glavno da so vas košarkarji slišali če že mi ne  .)

Prve tri tekme smo igrali v dvorani Pionir ki sprejme 6000 ljudi in notri je blo ene 5000 Slovencev.Tudi kamere so bile na tribubah med gledalci zato se nas je tudi videlo na TV.

Te zadnje tekme pa so ble v dvorani za 20000 ljudi.Na tekmi z nemčijo pa nas je bilo tam med 8000 in 10000.Večina kot sem napisal v peti najvišji coni.Spodaj pa je blo vse prazno.Komentatorji so vsi spodaj in zato se nas preko njihovega mikrofona ni kaj dosti slišalo.

No ma sej konc koncev ni važno v glavnem da smo sosede nažgali :naughty:

:yea2:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ma sej konc koncev ni važno v glavnem da smo sosede nažgali :naughty:

:yea2:

Se strinjam :D :OK: :yea2:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno je da smo med prvo šesterico ki ima zagotovljen nastop na svetovnem prvenstvu na Japosnkem ! lahko bi bilo bistveno drugače, recimo da bi bili 2 v skupini pa naletimo potem na domačine ? :hmm: bi bila potem Slovenija do Tokia ? B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Bom kar tle napisal, da ne bom nove teme odpiral.

Če se kdo odpravlja na EP na Poljsko mamo mi dve karti viška za vse pripravljalne tekme (7., 8. in 9. september) slovenske reprezentance v Varšavi. Ena karta omogoča ogled šestih tekem, cena ugodna :whistle:

Več info na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tle napisal, da ne bom nove teme odpiral.

Če se kdo odpravlja na EP na Poljsko mamo mi dve karti viška za vse pripravljalne tekme (7., 8. in 9. september) slovenske reprezentance v Varšavi. Ena karta omogoča ogled šestih tekem, cena ugodna :whistle:

Več info na PM

Če rabi kdo še spanje se da tudi kaj zmenit (12 km iz Varšave) :unsure:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CPU te tri tekme niso več pripravljalne, ampak bo šlo kar zares, za četrfinale in potem naprej ! gremo naprej ! štartali smo zanič, potem smo popustili ! žoga je okrogla, igrišče pravokotno ! poljakinje prihajajo ! maribor ma rad vujačiča ! :winkiss: jure legenda !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CPU te tri tekme niso več pripravljalne, ampak bo šlo kar zares, za četrfinale in potem naprej ! gremo naprej ! štartali smo zanič, potem smo popustili ! žoga je okrogla, igrišče pravokotno ! poljakinje prihajajo ! maribor ma rad vujačiča ! :winkiss: jure legenda !

Ah lapsus :headbang: Hvala za opozorilo. Gre seveda za tekme predtekmovanja (VB, Srbija, Španija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!