Skoči na vsebino

filter


cheff

Priporočene objave

pozdrav!

EVo tu mate prvo vse predelave klik , zaj pa me zanima če dam gor navaden filter bo dobil zadost zraka bo deloval normalno? pa baje da ne dobi zadost mešance če dam navaden filter gor??

Prosim odpišite čimprej ker to nujno rabim!!!!

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko imaš tudi originalen filter samo potem daj manšo dizo...  :slap:

preluknjaj orginal airbox, skrajsaj peno. zgledalo bo isto, nebo ti potrebno pazit na svinjarijo tolko, pa se zvok bos mel sportni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mel na isti aprilii sam pokrov od airboxa dol vzet pa pokrito vprek z krpo zaradi smeti pa je mel ful dober zvok nism pa dajal nobenga sportniga filtra nikol gor!

Sem pa mel podobrno predelavo kit 70 pa gianeli pa mi je so po ravnen 120 po hribu navzdol pa 135 pa nism mel nic drugiga gor kot polini kit 70 alu in pa gianelija,navadni fergazer pa pokrov od airboxa dol vzet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom dal bom dal filter orginalen gor brez predelav, samo me zanima zaj če bo vse delovalo ok ??? PA un roky mi je pravil da bo baje premalo lufta dobil pa mešance neb mogo delat al kaj nekaj je to res??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo premalo lufta dobil bos takoj opazo ker ti ga bo v koncni zmajnkalo nebo mel moci......ce pa das orginal airbox gor pa vidis da dobi premalo zraka pac navrtas par likn not v pokrovcek, pa peno za filter pac sportno nabavis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas tak cudno napisano da ne razumem ti bi dal sport filter na moped brez predelav? al seriski filter na predelan moped? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA je predelan saj maš v prvem postu link do predelav, tu pa še maš 1× napisano vse,

top preformance 70 kit, športna sklopka, dellorto phbg 19,5 + ravno koleno, športni filter in leovince v6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z orginal airboxom ti nebo laufalo če ga neboš vsaj malo predelal. pokrov dol vzami pa daj štunfo prek pa bo delalo tak ko treba. drugače pa manjšo dizo daj noter. samo ne razumem te zakaj imaš namen it iz športnega filtra na orginalniga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki..A Top Performance 70 pa Dell Orto 19,5 tud obstajata :huh:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter te zaradi filtra jebe a ma 70 kit not......ja da se nebos prehitro vozo daj orginal filter not....JOKE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter te zaradi filtra jebe a ma 70 kit not......ja da se nebos prehitro vozo daj orginal filter not....JOKE :D

rofl, daj povej mu se, da ti 120 leti :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ce bi slo 120......sej ves tak kot sma se menla djezo.......vedno se nekdo najde :D

lol, ne samo vedno, vsepovsod kjer pogledas je kak tak. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ve da mi 120 leti, samo za športen filter mi gnjavi, danes ga bom probal not naret. Roky če imaš kaj proti da ne znam vzdrževat motorja bodi tiho, saj ga vzdržujem pa s tem če bom dal navaden filter gor to ne pomeni da ga ne znam vzdrževar!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cheff kaj prides na miting?? Ti bomo tam pokazali da ti ne gre 120 .) reci po stevcu pa ti verjamo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to ve da mi 120 leti, samo za športen filter mi gnjavi, danes ga bom probal not naret. Roky če imaš kaj proti da ne znam vzdrževat motorja bodi tiho, saj ga vzdržujem  pa s tem če bom dal navaden filter gor  to ne pomeni da ga ne znam vzdrževar!!!

Če ga znaš vzdrževat pa pisat neznaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA kaj pizdo maš vse proti roky?????

Ja danes sem dal gor orginalnega sicer je šel s težavo gor ne, gre pa dosti bol kt prej, ko pride števec na 120 stoji pa si niti malo ne premakne kaj jeto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA kaj pizdo maš vse proti roky?????

Ja danes sem dal gor orginalnega sicer je šel s težavo gor ne, gre pa dosti bol kt prej, ko pride števec na 120 stoji pa si niti malo ne premakne kaj jeto??

zaliva ga, brevec benza, premalo lufta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA kaj pizdo maš vse proti roky?????

Ja danes sem dal gor orginalnega sicer je šel s težavo gor ne, gre pa dosti bol kt prej, ko pride števec na 120 stoji pa si niti malo ne premakne kaj jeto??

KONCNA HITROST :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!