Skoči na vsebino

1000 km v enem dnevu


dorozim1

Priporočene objave

to je izvedu en tržičan z aprilio RSV,zdi se mi da sm bral v gorenjskem glasu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih zadnjič naredil z morja skoraj 500 brez postanka, edini postanek je bil 2 minuti na mejnem prehodu, drugače pa skozi vožnja - jadranska magistrala. Vozil cca 6 ur.. Doma pa sploh nisem bil tako utrujen kot bi si mislil, tako da če bi štartal že zjutraj in imel vmes počitek za kosilo, bi šlo do 1000 brez kakšnega velikega problema. :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Katjušo sva jih v enem dnevu 850 naredila.Iz Dubrovnika čez Bosno domov v Divačo

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutni dnevni rekord imam okol 500km, tak da vtis od 1000km ne morm povedat. Planiram pa 1x, da bom šel ono turco, ko je v MotoSI bla, 1000km po Sloveniji al nekak tak je bil naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ixs, Finger, jaz in se en ki ni na motosvetu.

Sofija - Ljubljana v enem dnevu (cca 1000km).

Postanki za tankanje in eno prehranjevanje...

Cez center Beograda ob 15.30 pri 40 stopinj celzija.

un cetrti je ob prihodu v Lj, naredil se dva kroga po obvoznici (ker ga je zanimalo koliko je dolga) nato pa do Turjaka. Ko je prisel domov je moral ob cca 2 zjutraj iti nazaj v ljubljano zaradi firme... Lahko recemo vsaj 1100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih lahko šteje tudi več kot 1000 km v enem dnevu oz. 24. urah ?

Če je odgovor pritrdilen, potem jih vpišem 1770 km od 18h do 13h 20min naslednjega dne (19,3 h).

Šestkrat tankal (eno jabolko, 2xWC, 1,5l vode - med tankanjem) in že sem bil doma pri kosilu - goveja juhica je zakon !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je izvedu en tržičan z aprilio RSV,zdi se mi da sm bral v gorenjskem glasu :hmm:

Ja, tudi jaz sem to bral, vendar v čist drugem cajtngu.

Je pa tudi 1000km dolga varijanta bila nekje na internetu predstavljena in je bil link nanjo ravno iz motosveta .) Ne najdem več kje oziroma se ne spomnim :headbang:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla :OK:

Direkt iz Barcelone domov 1680 km v enem dnevu ! ( na koncu me je rit že pošteno bolela)

- pa nikoli več tako dolge poti v enem samem dnevu !

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

970km v enmu dnevu in sicer iz strasburga do rakeka in to cel dan v dežju in od10 do 15 stopin,tega si res ne želim nikoli več vsaj v takih vremenskih pogojih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

970km v enmu dnevu in sicer iz strasburga do rakeka in to cel dan v dežju in od10 do 15 stopin,tega si res ne želim nikoli več vsaj v takih vremenskih pogojih

govor je o 1000 km ne o 999 bla bla bla :fight2: :fight2: :fight2: :BUA: povsod se petljaš tud tam k ti ni mesto :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos Lvov ( Ukrajina ) - Zagorje ( Slovenija ): 1200 km s sopotnico, kufri in vso kramo. Sem pa že večkrat okol 1000 na dan naredu, sam to ni pol noben užitk vožnje več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih lahko šteje tudi več kot 1000 km v  enem dnevu oz. 24. urah ?

Če je odgovor pritrdilen, potem jih vpišem 1770 km od 18h do 13h 20min naslednjega dne (19,3 h).

Šestkrat tankal (eno jabolko, 2xWC, 1,5l vode - med tankanjem) in že sem bil doma pri kosilu - goveja juhica je zakon !

lp

Ej, sj tema ni odprta za hvalisanje, ampak je človek na začetku spraševal po čisto konkretnem organiziranem dogodku .. .a je tok težko prebrat, za kaj se sploh v temi gre? ;)

Imam vprašanje ali se kdo spomne tega dogotka 1000 km v enem dnevu?

Kdaj je blo to in ali še bo kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sj tema ni odprta za hvalisanje, ampak je človek na začetku spraševal po čisto konkretnem organiziranem dogodku .. .a je tok težko prebrat, za kaj se sploh v temi gre? ;)

Imam vprašanje ali se kdo spomne tega dogotka 1000 km v enem dnevu?

Kdaj je blo to in ali še bo kdaj?

SymRu a se še nisi navadil, da zaj***mo vsako temo in iz krave naredimo babilonski stolp? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa tole sploh ni všeč.

Eden je vprašal, koliko (km) je kdo prevozil. Dugi jih pove (km). Tretji se pohvali z njimi (morda je tudi upravičen). Četrti pravi, da se hvali (kar je v neki meri tudi res) - Zakaj pa ne, če ga zadeva veseli. Po drugi strani je to tudi (osebni) dosežek. Četrti pa / a u klinac! Jaz se ne grem...

Osebno menim, če je kdo odprl takšno temo, naj se nadaljuje v tej smeri. Za nekoga bodo "rezultati" hvala, za druge dosežki, za tretje pa brezvezje.

Nekaj pa je zagotovo. Če bi jih tisti, ki mu gredo kilometri v nos napravil sam, bi bil nanje še kako ponosen. Pa še kdo bi mu zavidal, (kar je dobro)!

Npr., meni pa je tisto od "Motorista" strašno všeč:

"1770 kilometrov, potem pa dobra juh'ca"! A ni to fajn?! Kdor je vsaj nekaj podobnega dosegel... Kapo dol! In tudi kdor bi jih, bi se pohvalil z njimi. Upravičeno.

Jaz sem jim pa prevozil toliko, kolikor sem jih. Morda malo, morda veliko. To je moja stvar. A točno vem, koliko v enem dnevu, v enem letu, v enem šusu... Nekajkrat sem jih tudi hotel, (pa je bil rešilec vmes)...

Če sem jih malo, bi mi kdo privoščil, če sem jih veliko, bi me zopet spljuval.

Končno, pa je tema dobra. Nadaljujte z njo!

- No, kdo jih je napravil več (km) kot "Motorist"?

- Ajd, udarite ga dol!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa tole sploh ni všeč.

Eden je vprašal, koliko (km) je  kdo prevozil. Dugi jih pove (km). Tretji se pohvali z njimi (morda je tudi upravičen). Četrti pravi, da se hvali (kar je v neki meri tudi res) - Zakaj pa ne, če ga zadeva veseli. Po drugi strani je to tudi (osebni) dosežek. Četrti pa / a u klinac! Jaz se ne grem...

Osebno menim, če je kdo odprl takšno temo, naj se nadaljuje v tej smeri. Za nekoga bodo "rezultati" hvala, za druge dosežki, za tretje pa brezvezje.

Nekaj pa je zagotovo. Če bi jih tisti, ki mu gredo kilometri v nos napravil sam, bi bil nanje še kako ponosen. Pa še kdo bi mu zavidal, (kar je dobro)!

Npr., meni pa je tisto od "Motorista" strašno všeč:

"1770 kilometrov, potem pa dobra juh'ca"! A ni to fajn?! Kdor je vsaj nekaj podobnega dosegel... Kapo dol! In tudi kdor bi jih, bi se pohvalil z njimi. Upravičeno.

Jaz sem jim pa prevozil toliko, kolikor sem jih. Morda malo, morda veliko. To je moja stvar. A točno vem, koliko v enem dnevu, v enem letu, v enem šusu... Nekajkrat sem jih tudi hotel, (pa je bil rešilec vmes)...

Če sem jih malo, bi mi kdo privoščil, če sem jih veliko, bi me zopet spljuval.

Končno, pa je tema dobra. Nadaljujte z njo!

- No, kdo jih je napravil več (km) kot "Motorist"?

- Ajd, udarite ga dol!!!

Poglej Fičo, citiram Symruja:"Ej, sj tema ni odprta za hvalisanje, ampak je človek na začetku spraševal po čisto konkretnem organiziranem dogodku .. .a je tok težko prebrat, za kaj se sploh v temi gre? "

Torej ne gre za to koliko je kdo prevozil v enem dnevu, za to je odprta druga tema, ampak za organizirano vožnjo s tem imenom pred leti.

Sigurno pa spoštujem vsakega z veliko prevoženimi kilometri in mu nisem nič fauš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNX Lobo ... Tisti, ki je temo odprl, pa je verjetno itak že obupal ... verjetno si misli "vsi se sam hvalijo, d bi pa men nekdo povedal, kako je s tisto organizirano zadevo, pa nobenmu na kraj pameti ne pride ..." ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej Fičo, citiram Symruja... spraševal po čisto konkretnem organiziranem dogodku .. .a je tok težko prebrat, za kaj se sploh v temi gre? "

Lobo!

Izgleda, da sem na "špegle" stopil. Pa kaj je pol...?

- Veš kaj. Na temle forumu je tako. Gor se pasemo tisti, ki nam čas ostaja. To pa je slabo in ni. Kakor se vzame.

Saj bomo še kakšno bolj pametno temo najdel. Nič bat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Back to the roots. Mislim da je bil članek v enem od prvih MotoSi -jev. Fant je imel vmes še obilo veselice z vremenom. šel je pa z enim od športnejših motorjev in kakor se spomnim je zadevo naredil za sebe, kar se mi zdi tudi edino prav.

V načelu pa 1000 km danes ni več takooo grozno veliko. S starši smo kot otroci potovali (tisti 40+) do Poreča tako, da so mame prejšnji večer pohale piščanca za malico po poti, atati so pa doktorirali pri gumah in po možnosti na koncu pozabili pritegnit vijake na kolesih. Destilirana voda, nujno potrebna zadeva v časih kuhanja mašin pa je bila dragocena in redka tekočina. Skratka dogodek. Danes pa se zmrdnem in grem ob 8.30 na kavo v Firence - z motorjem. Ob 15.00 jo definitivno pijem pred "trnajtavečjo in najbogatejšo" cerkvijo v italijanski fari.

Kofetar Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!