Skoči na vsebino

Ali so ljudje s črnimi motorji pozerji?


SiR

Priporočene objave

Tut men se je že zgodilo, da sem tkole prebral naslov tiste teme o čistih motorjih. :yes:

Ne vem, kako bi barva njegovega motorja vplivala na karakter človeka? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna barva by Anton Trstenjak :)

Črna barva pomeni fizikalno »temo«, fiziološko »počitek« (pavzo), psihološko pa žalost, potrtost.

Njena objektivna asociacija je noč, čustvena pa tema s skrivnostjo. Njen karakter je neugodno domišljijski.

Simbolika črnine je etnološko in zgodovinsko različno pogojena: pri nas pomeni smrt, na vzhodu obratno: belina (kot simbol neskončnosti) je smrtna barva. A tudi na zahodu je bila belina še do 16.st. žalna barva. Črnino kot žalno barvo je uvedel francoski kralj Ludvik XII. ob smrti kraljice Ane, ker so na burgundskem dvoru že prej imeli črno barvo (obleke) za žalno v nasprotju s pisano ljudsko.

Črna barva res ne more vzbujati predvsem ugodnih čustev, saj je po svoji naravi samo pomanjkanje svetlobe in njenih lastnosti

Črnina velja za okolje, ki vpliva na človeka neugodno. Pogosto navajajo v tej zvezi primer londonskega mostu Blackfriars, ki je bil črno barvan, in s katerega so bili najpogostejši samomori, ki pa so vidno pojenjali, ko so most prepleskali z zeleno barvo.

Signalno pa črnino uporabljamo vedno le kot znak za »dno«.

tko, da ja, ljudje s črnimi motorji hočejo biti pozerji...ampak resnica je čisto drugačna :naughty:

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna barva by Anton Trstenjak  :)     

   

Črna barva pomeni fizikalno »temo«, fiziološko »počitek« (pavzo), psihološko pa žalost, potrtost.

No ja mogoče, sam jest cm večinoma oblečen v črno :yea2: , pa v družbi nisem nikoli potrt ali žalosten, večinoma mi "dogaja" in se zajebavam(o) na veliko, tko da mislm da ni nevem kako povezano z barvo, oz. to da človekov karakter presodiš po barvah v katerih je oblečen, čeprou se mi vse bolj dopadejo sprane kavbojke in zblejene majce :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost riderji so pozerji. (Sej ne rečm da jst ne bi mel črnga kombinezona, črne čelade, pa zatemnjene šipce :blush: )

Za mene pa kanarini .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kake barve je motor, sam da je ČRN..... :naughty:

Da bi blo pa pozerstvo pogojeno z črno barvo, kej takega še pa nism slišal... :hmm:

Se mi zdi, da dosti prej, kakšna kričeča barva, pa seveda pretiravanje s kromom in raznimi dodatnimi svetlečimi elementi, ala neonske lučke & CO. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALO, to pa je butasto vprašanje :lol1: :lol1: kaj pa če bi vprašal a so ljudje z rdečimi motorji komunisti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam črno-siv motor trenutno, imam ga pa zato, ker je tak najlepši, pa tud kombirat se da vse zravn (barva opreme pa to).

Nasledni motor bom vzel tud črn.

Mi je pa prav vseeno, če drugim motor všeč ali pa ne, pač jaz nimam motorja, da bi ga razkazval, ampak za lasten užitek in da uživam v vožnji z njim.

Ljudje z črnimi motorji nismo vsekakokr samo pozerji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALO, to pa je butasto vprašanje  :lol1:  :lol1:  kaj pa če bi vprašal a so ljudje z rdečimi motorji komunisti  :?

ej jest nism komunist :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je tko butasta kot tista z "čistimi motorji". To je tko k bi vprau če je človek ki je čist pozer. Mislm da je splošno da je čisto lepše!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je tko butasta kot tista z "čistimi motorji". To je tko k bi vprau če je človek ki je čist pozer. Mislm da je splošno da je čisto lepše!!

Tak ko si reku, sem že jaz mislil napisat, pa nisem pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jest nism komunist  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ne nisi,...ti si fašist!!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kake barve je motor, sam da je ČRN.....  :naughty:

Ja se strinjam s tabo Zdrawc, sam da je črn :grim .

Drgač pa mislm, da barva ni pomembna na to a si pozer al ne. A sm te kej potolažu :friend1: . Vsak pa ima seveda svoj okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor more bit črn, čene ga pobarvamo :P

p.s. poliestre bom pa v perla belo pobarvu pa rdečo črtico narisu. Sam ne okol govort :xx: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definiraj pozerji :hmm:

Po moje glih kontra ker nočjo iztopat tko kot nekateri

z nalepkami ,replikami itd

Je pa res da je zame najlepš črn motor pa ne vem zakaj

stvar okusa pač

Tko da vsak ma svoj vesele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm te kej potolažu :friend1: .

N'mal pa že, Tnx :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...ja jaz sem pol tudi ful pozer-črn motor,črni šuhe,čelada,hlače,jakna,rokavice pa še spodnje gate mam črne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!