Skoči na vsebino

Ali so ljudje s črnimi motorji pozerji?


SiR

Priporočene objave

Lih dons sem vidu pred stavbo, kjer imajo slovenske železnice pisarne v ljubljani na frišno spucanega rdečga Kawlna ZR7s z rollbar-i, ki sem ga čist tanrbl taprvič vidu spucanega!!! In ne samo to! Pazi zdej: meu je čist nove gume(spredaj + zadaj-so se še mucki od nalivanja gor držal) in pomoje tut čist novo(al pa oprano d je zgledala kt nova... ) ketno!  Kdo pozna tega tipa? Jst bi reku d ta tip definitivno je pozer, pa čeprou ga osebno ne poznam!

Torej: Tipi z usranimi motorji niso pozerji, tipi z čistimi motorji so pa lahko tudi to!!   Mam prou?

Sm vedu, de bo wžgal. Ewo Horjo je pozer! :OK:

Očitno ti običajnega stanja tega mopija ne poznaš. Je ponavad skor črn, tolk je usran! .) :OK:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali so tisti s črnimi motorji pozerji?

Imel sem srebrnega Kawasakija , sedaj imam ČRNEGA Z-100

torej sem pozer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črne kolk češ :yea2: .Poleg mat črnega motorja, sončnih očalov, frizure :afro1: , itisona, kombinezona, čelade, skornjev, rokavic, spodnje majice, bokserk, zoknov... :wacko:, skratka pozer 100% ...hvala bogu, zobje so ostali beli (in celi) :grim

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črne kolk češ :yea2: .Poleg mat črnega motorja, sončnih očalov, frizure, itisona, kombinezona, čelade, skornjev, rokavic, spodnje majice, bokserk, zoknov... :wacko: ...hvala bogu, zobje so zaenkrat še beli (in celi) :grim

ena pozerska mašina ... ;)

post-467-1130417656_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena pozerska mašina ... ;)

Ti si naš :OK: , ti bom zrihtal še ene par rolc črnega WC papirja za popoln užitek :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si naš :OK: , ti bom zrihtal še ene par rolc črnega WC papirja za popoln užitek :yea2:

Pa črnko za ženo. Če smo dark, smo DARK :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa črnko za ženo. Če smo dark, smo DARK :-)

al pa sam črno, namest črnko... :blink:

a ja.. pa da nam :topic: .. Itak da so!!! A je to sploh še vprašanje. :ninja: .

Prodam črnega Z-ja :)

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJR je lep v vsaki barvi, samo da je črna.

:yea2:

:whistle:

B)

Kolikor te poznam si pravi pozer...oz. between us

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vedu, de bo wžgal. Ewo Horjo je pozer! 

Očitno ti običajnega stanja tega mopija ne poznaš. Je ponavad skor črn, tolk je usran! 

:nono: Že en let hodm vsak jutr mim unga Kawlna in ponavad(v bistvu skoz!!) je usran ko hudič!! In to d so motoristi s črnimi motorji pozerji pa tut ne pravim!

Jst drug let tut nam več pucou motorja(razen, ko bom mogu it prvič k ˝njenim˝ staršem! Sam prej jo morm še srečat :blush: )! Je bl praktičn pa še kšn km več bom nardu in fotr se nau hotu vozt z usranmu motorjem... Vbistvu same prednosti!!!

OK, OK sj sm :topic: Ne me zdej tepst! Avč, au ˝nehite!!!˝ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ti običajnega stanja tega mopija ne poznaš. Je ponavad skor črn, tolk je usran! .)  :OK:

imas res.

danes ko je mehankar menjal gume sem spet opazil kaksne barve so zadnje vilice in platisca.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:  Že en let hodm vsak jutr mim unga Kawlna in ponavad(v bistvu skoz!!) je usran ko hudič!!

To so preventivne/zaščitne plasti. Tko kot se babe s kremam pa pudri mažejo, mora bit mopi tud pred zunanjimi vplivi zaščiten! Tud tičji drek mu ne pride do živga! Pa vedno znova sem enkrat na let po pranju presenečen kooolk lepga mopija mam jest! :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!