Skoči na vsebino

Maybach Exelero


Špilferderber

Priporočene objave

me zanima, če ga je Riemer že naročil?

:photo:

post-685-1125313156_thumb.jpg

post-685-1125313161_thumb.jpg

post-685-1125313165_thumb.jpg

post-685-1125313171_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kak v živo zgleda ... :o ... na slikah je hud ... :photo:

pa seveda - kak velko garažo rabiš za to ... :? ...kot je že zajlič omenu ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa seveda - kak velko garažo rabiš za to ...  :?

Garaža ni dost, mora bit hanger.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi ga šenkajo s polnim tankom goriva, bi ga peljal do rezerve potem pa prodal..... :)

je pa opasan.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš takšne avtomobile, s katerimi se ne moreš do gor'ce peljat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš avtomatike. Če bo izvedba v dizlu in pa navadnim menjalnikom, potem vzamem. Drugač pa se ne mislim, vozit z vozom, v katerega ne moreš zlit kurilca... Pa če je takoj miljavžnt ourov. Gre za ruralno obarvan kljubovalni princip. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, če ga je Riemer že naročil?

:photo:

Če ga ne bo on, ga bom pa jaz, negdo ga pač mora :lol1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil pa se ja ne misliš sem vozit z njim :hmm:  :hmm:

ne.. tu se hodi peš.. avto pustiš parkiran pred šotorom v Stupicah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, ni seriski........ :doze:

sej če to prpeleš na tehnični nevejo niti kaj je :slap: :eek: pole ti storjo nardit še miljaužnt homologacij k ne verjamejo d je use serijsko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ga prodam in kupim 10 motorjev  :afro1:

10 motorjev? platinastih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez ogledal in s karbonskimi pokrovi na felgah je dosegel nekaj čez 340 km/h........kar je zelo zelo spodoben rezultat za tako športno - luksuzen avtomobil - Sem se spomnu, ku sem glih prkiru zraven Enzota, ki kljub ne vem kakšni tehnologiji in lahkotnosti (oprema) ostane zadaj. Tip ga ima v Sežani. Baje je dal 1 mio EUR + zavarovanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez ogledal in s karbonskimi pokrovi na felgah je dosegel nekaj čez 340 km/h........kar je zelo zelo spodoben rezultat za tako športno - luksuzen avtomobil - Sem se spomnu, ku sem glih prkiru zraven Enzota, ki kljub ne vem kakšni tehnologiji in lahkotnosti (oprema) ostane zadaj. Tip ga ima v Sežani. Baje je dal 1 mio EUR + zavarovanje  :OK:

ja sej njegov biznis partner ima pa GT2 pa oba so iz tujine pripeljali v našo delavnico da se je je zrihtalo homologacije in ostali shit pol pa samo gasa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej njegov biznis partner ima pa GT2 pa oba so iz tujine pripeljali v našo delavnico da se je je zrihtalo homologacije in ostali shit pol pa samo gasa :)

Ja, istočasno sta kupila eden Enzota (poleg Bentleya GT,Hammerja, SLR-ja, A8....)in eden GT-jko, s tem da ima še 911 TURBO, ca Cayenne,.......kar uredu ne za mestece s 6.000 prebivalci, da ne omenjam ostalih njihovih partnerjev. i mogu vidt, ku se vsa ta mašinerija prpelje per barček........ :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!