Skoči na vsebino

minarelli namesto morini


djeZo

Priporočene objave

nekje sem zasledil, da bi naj morini masine imele iste dimenzije nosilcev kot minarelli, kar pomeni, da bi na skuterje, ki imajo morini masine pasale gor minarelli. a lahko kdo to potrdi, al pa tukaj napise mere onih prvih nosilcev (taka cev pride skozi 2 lezaja pa me zanima premer tiste cevi in dolzina od enega do drugega lezaja), od zadaj pa je itaq amortizer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bla pa zmaga za naju :OK: :kva2: Kje pa si zasledil to? morem to cim prej zvedet ce pase da nebom narobe investiral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bla pa zmaga za naju :OK:  :kva2:  Kje pa si zasledil to? morem to cim prej zvedet ce pase da nebom narobe investiral :P

mah en je neki link dal na neki tuji strani, pa je en clovek spraseval kaj bi lahko naredo s svojim skutom (mel morini masino) te pa so mu predlagali da naj da minarelli bloke gor.

treba it na kaki odpad v italijo po bloke - tak bi najceneje skozi priso. pol pa gres kr povrsti, kupis gred, lezaje, kit, variomat itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ce se ujema z nosilcem ni problema ce je treba kaj svasat pa to mi pa ze ne disi prevec....ker stabilnost nebo nikoli ista :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Vse se da, samo mas malo dela z nosilci, torej ce si zagnan je to kein problem :) Samo ti more en ki zna res svasat naredit nosilce, ker ce ne so lahko kar lepe posledice, ce pa bo nareto kot treba pa ni pene ne :OK: Ce pa rabita minarelli masin pa PM :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ma kdo slučajno za prodat blok motorja od furgazor aprilie, pa da brez predelave nosilcev paše na okvir od ditecha letnik 2002 :? ponudbe (če jih je kaj :D ) na PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minareli gre ko ata na mamo na morini blok ma en v MB nareto na tgb-ja dal od Phantoma blok, brez predelav nosilcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi imajo itaq že original piaggio/gilera mašine. Na stare tudi paše ja :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Novi imajo itaq že original piaggio/gilera mašine. Na stare tudi paše ja :)

Lp

ja, res je, mi je serviser zadnč povedo, da majo nove aprilie od piaggiota gor mašine... tko da piaggio zdj že pokriva skori celo italijo glede skuterjev oz. motorjev... ni kj, svaka čast... so dobri motorčki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namen imam predelati ditecha v furgazor, torej morini v piaggio

pa me zanima kako je potem z elektriko, ali bo funkcioniral piaggiov generator z ditechovo napeljavo

seveda bi vse tisto elektronsko sranje za napajanje ditechovih črev pobral ven oz. odklopil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kit za nekih 200eur da lahko ditecha na fergi vržeš, samo je ceneje da daš drugi blok gor minareli al pa piaggio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kit za nekih 200eur da lahko ditecha na fergi vržeš, samo je ceneje da daš drugi blok gor minareli al pa piaggio

v kitu je nova kapa za cilinder ker ditech pa fergi nimata enaki kapi, potem je še celoten zračni sistem novi in gas zajla, pa normaln še fregi pride gor, mislm, da je še neki... u glavnm, zdj nwem kko je s čokom? a potem ne rab čoka, ker ga ditech oz. purejet nima... hiper2pro oz navadn fergi ma čok kokr jst vem...

glede kape: še en kup cevk pa teh for pride zravn, ker ima ditech električno dizo in vse to "vezje" je treba menjat...

men se zdi, da bolš potem blok menjat, se mi zdi, da je sigurn cenej, ker je ta kit po mojm držaji od 200 eurov... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kit za nekih 200eur da lahko ditecha na fergi vržeš, samo je ceneje da daš drugi blok gor minareli al pa piaggio

jah vem da je to sam za ta dnar dobim blok+feltno+disk+pesto+disk pakne+čeljust+nov fergi pa še kakšne nove membrane in potem mam piaggio blok ne pa morini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vem da je to sam za ta dnar dobim blok+feltno+disk+pesto+disk pakne+čeljust+nov fergi pa še kakšne nove membrane in potem mam piaggio blok ne pa morini

pa še za pir ti ostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!