Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Zakaj v garazi??

Prvi zobnik...menjalo ful folka na Fazer forumu...spredaj na 16ko...vsi zadovoljni. PCIII se ni doma...

Zato ker se mi ni dal pelat:p

Je pa 16ka v planu v bliznji prihodnosti,pa se par dodatkov:)

Ti a je na tem pcIII kaka serijska al pa part number? Me zanima ce bi od fz6 pasal gor z drugacnim kablom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti a je na tem pcIII kaka serijska al pa part number? Me zanima ce bi od fz6 pasal gor z drugacnim kablom :hmm:

Pri nakupu P.C. v letu 2006, sem imel na ohišju nalepko FZ1 - pod njo pa nalepko FZ6. Verjetno je v primeru enakih priključkov isti P.C.. Potrebno bi bilo dobiti samo elek. shemo za oba motorja in .....

lp

p.s. Informacija je vredna dva piva (laško) :P

Elekt. shema FZ1, ki jo (seveda) imam pa štiri :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z ABS-om vozim že dve leti in tudi sedaj sem nabavil litrsko frezo z ABS-om.

Plusi:

Kasnejše bremzanje v ovinek česar ne prakticiram več zaradi obrabe prve gume.

Ko vidiš da ovinka ne boš zvozil, pohodiš bremzo poravnaš in nazaj položiš. Veliko lažje kot brez ABS-a.

Reši te predvsem neumnosti, ko zijaš okoli pri počasni vožnji. Mene je rešil v tej sezoni dvakrat (v obeh primerih moja krivda, ker je šlo prepočasi in sem okol zijal ter naletel na kolono).

Minus:

Bremzanje na pesku, kjer ABS zlo popušča, vendar te reši padca. Lahko pa se zaradi tega predaleč odpelješ.

Verjetno malo daljša zavorna pot, vendar v kontrolirani situaciji.

Moje mnjenje: Motorja brez ABS-a ne kupim več za na cesto.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker se mi ni dal pelat:p

Je pa 16ka v planu v bliznji prihodnosti,pa se par dodatkov:)

Ti a je na tem pcIII kaka serijska al pa part number? Me zanima ce bi od fz6 pasal gor z drugacnim kablom :hmm:

Kakšno razmerje pa je originalno :hmm: Sam imam zadaj 44 (baje da je od R1)... Pa me zato zanima originalno razmerje spredaj/zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, spet imam eno vprašanje in sicer tisti ki hodte tud na dirkališča, če vam je že kdaj zapel centralni stojal in pa kdaj se to zgodi,

ker me je mav strah, ker so tace že zbrušene in če bi jih menjal z kakpnišnimi športnimi, bi blo verjetno treba tud stojal odstranit al ne?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, spet imam eno vprašanje in sicer tisti ki hodte tud na dirkališča, če vam je že kdaj zapel centralni stojal in pa kdaj se to zgodi,

ker me je mav strah, ker so tace že zbrušene in če bi jih menjal z kakpnišnimi športnimi, bi blo verjetno treba tud stojal odstranit al ne?

lp

Zgodi se katapult. Škoda tega motorja za pisto, če misliš na nož vozit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodi se katapult. Škoda tega motorja za pisto, če misliš na nož vozit!

a si končno taprav motor kupu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav,

tud jst mam eno vprašanje,

od prvega servisa se mi prižiga lučka za ABS, potem motor vgasnem in je za nekaj časa dobro. Prižiga se mi če bremzam na polno, vendar pa ABS vseskozi normalno deluje. Je komu kaj znan ta problem????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gifsicer sem na APN6 mislu, ne na FZ1 trance_21_laughing1.gif

Sej vem, sam ti drgač misliš, kot ti pa roke potem delajo tongue.gif. Mogoče bi mogu na tipkovnici črke premetat trance_21_laughing1.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav,

tud jst mam eno vprašanje,

od prvega servisa se mi prižiga lučka za ABS, potem motor vgasnem in je za nekaj časa dobro. Prižiga se mi če bremzam na polno, vendar pa ABS vseskozi normalno deluje. Je komu kaj znan ta problem????

Lučka se mora prižgat samo ko daš kontakt, potem mora izginit. Če se med vožnjo prižiga pri hudem bremzanju še nisem uspel videt, ker imam ponavadi tako ali tako preveč dela z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim bo prilika. Dobim konec drugega tedna z namontiranimi oklepi in crashpadi :)

Super...no pol bo moj se vseeno ostal najlepsi :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so lepi, sam tvoj je pa najlepši grim.gif . Špice mi noben buksel noče prodat trance_13_cry.gif .

Če hočeš met najlepšga moraš met oklepe,če je pa še vse skupaj grafitne barve je pa sigurno najlepšitrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš met najlepšga moraš met oklepe,če je pa še vse skupaj grafitne barve je pa sigurno najlepšitrance_25_naughty.gif

Če ma pa še ABS, je pa še mal težji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so lepi, sam tvoj je pa najlepši grim.gif . Špice mi noben buksel noče prodat trance_13_cry.gif .

Spico / bugspojler ti zrihtam bp...pa tudi pretirano draga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spico / bugspojler ti zrihtam bp...pa tudi pretirano draga ni.

pokliči me na gsm 041/576-749...za bugspoler..ni problem..pa še trikrat cenejši kot original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je sicer nor dizajn. Posrečen v nulo. Ampak vseeno je samo fotoshop.

Za MotoRevue dela fotomontaže Jérôme Vannesson, ki si je med drugimi zamislil tudi novo R1 2009 takole:

la-r1-pourrait-s-inspirer-de-la-m1-de-motogp-pour-le-look-comme-pour-la-mecanique-33945-1-zoom.jpg

Triumph Daytono 1100 za 2010:

triumph-1100-daytona--39805-1-zoom.jpg

Suzuki Gsr-750 2010:

Suzuki_GSR750_01.jpg

Kawasaki Z1000 2010:

1917.jpg

Presodite sami. Upam pa, da bo nova FZ1 vsaj pol tako lepa kot na sliki. Ne bi bilo slabo, če bi japonci posvojili vsaj dizajn sprednje maske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam priohod GSRja 750, 600 je mal švoh, 750 bo pa že neki :D Pa fajn zgleda!

Fazer pa tako tako, sej zgleda ok, ampak meni noben fazer še ni potegnil, ker je tamala izvedba motor, ki je izbira vsakega drugega, ki se spomni bit motorist.. Sicer 1000 je čisto druga pesem, ampak že ime mi ima potem tak prizvok :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!