Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Tok "huda" da bo čez 2 leti že 'iz mode' ...

Ja maš verjetno prav samo še vedno bolje kot pri tvojem motorju kjer je bila iz mode že takrat ko so motor začel prodajat(drukač pa Ducati vsaka čast).

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsem pristašem fazerk,kar nekaj časa spremljam forum tu in se odločil da se predstavim .Sem Toni iz kopra,pred 2 meseci sem si kupil FZ1N letnik 2007, unikatno predelan,RIZOMA dodatki,oziroma pobarvan mat črno in zlate črte v trstu IT,titax ročke,bug spoiler od Pohajača iz kopra,zamenjan zlate barve balanco, mini zadnji blatnik,zamenjani sedeži,mivv avspuh,led žmigavci,črv vizir(kar zelo pomaga pri višji hitrosti!)Sem zelo prersenečen na vozne lastnosti, zelo hiter, lepe ovinke se da delati s tem motorjem,tako da bom še dolgo časa imel ta motor!No tu so še par slik motorja.Lp Toni!

jfBdNiWRVo6qs25d.v.jpg

62XavoxFZ5b1Icsa.v.jpg

RYVnw6u3fxp18yao.v.jpg

TqL1ejHLfCGAbGEk.v.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsem pristašem fazerk,kar nekaj časa spremljam forum tu in se odločil da se predstavim .Sem Toni iz kopra,pred 2 meseci sem si kupil FZ1N letnik 2007, unikatno predelan,RIZOMA dodatki,oziroma pobarvan mat črno in zlate črte v trstu IT,titax ročke,bug spoiler od Pohajača iz kopra,zamenjan zlate barve balanco, mini zadnji blatnik,zamenjani sedeži,mivv avspuh,led žmigavci,črv vizir(kar zelo pomaga pri višji hitrosti!)Sem zelo prersenečen na vozne lastnosti, zelo hiter, lepe ovinke se da delati s tem motorjem,tako da bom še dolgo časa imel ta motor!No tu so še par slik motorja.Lp Toni!

Zelo lep motor trance_40_thumbup.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...no pol bo moj se vseeno ostal najlepsi :whistle: :naughty:

Če hočeš met najlepšga moraš met oklepe,če je pa še vse skupaj grafitne barve je pa sigurno najlepšitrance_25_naughty.gif

da se nauta krvau useknla :angry: ... moj je najlepši :P:beer2:

Zgleda, da bomo drugo leto spet menjal whistle.gif

http://www.motosvet.com/fazer-fz1-2010-brez.html

moj moj moj :wub:

Pozdravljeni vsem pristašem fazerk,kar nekaj časa spremljam forum tu in se odločil da se predstavim .Sem Toni iz kopra,pred 2 meseci sem si kupil FZ1N letnik 2007, unikatno predelan,RIZOMA dodatki,oziroma pobarvan mat črno in zlate črte v trstu IT,titax ročke,bug spoiler od Pohajača iz kopra,zamenjan zlate barve balanco, mini zadnji blatnik,zamenjani sedeži,mivv avspuh,led žmigavci,črv vizir(kar zelo pomaga pri višji hitrosti!)Sem zelo prersenečen na vozne lastnosti, zelo hiter, lepe ovinke se da delati s tem motorjem,tako da bom še dolgo časa imel ta motor!No tu so še par slik motorja.Lp Toni!

sem te videl na Črnem kalu pred nekaj tedni... lep je ... kaj imaš od dodatkov Rizoma ?

lp

Maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokliči me na gsm 041/576-749...za bugspoler..ni problem..pa še trikrat cenejši kot original

Jaz sem za mojga (kopija originala) z postnino dal 85 EUR. Pase tako kot treba,kvaliteta pa je tudi ok...dosti boljsa kot kaksne zadeve,ki sem jih recimo videl od Ermaxa.

Pozdravljeni vsem pristašem fazerk,kar nekaj časa spremljam forum tu in se odločil da se predstavim .Sem Toni iz kopra,pred 2 meseci sem si kupil FZ1N letnik 2007, unikatno predelan,RIZOMA dodatki,oziroma pobarvan mat črno in zlate črte v trstu IT,titax ročke,bug spoiler od Pohajača iz kopra,zamenjan zlate barve balanco, mini zadnji blatnik,zamenjani sedeži,mivv avspuh,led žmigavci,črv vizir(kar zelo pomaga pri višji hitrosti!)Sem zelo prersenečen na vozne lastnosti, zelo hiter, lepe ovinke se da delati s tem motorjem,tako da bom še dolgo časa imel ta motor!No tu so še par slik motorja.Lp Toni!

jfBdNiWRVo6qs25d.v.jpg

62XavoxFZ5b1Icsa.v.jpg

RYVnw6u3fxp18yao.v.jpg

TqL1ejHLfCGAbGEk.v.jpg

Jp, lep,je lep....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to... :unsure: ...a bo treba menjat... :huh: ...kr lep fejk...kok je pa to kej res...sem nekje zasledil info, da naj bi za 2011 planiral odmično gred ala R1 09...pa je verjetno ne bodo šminkal samo za leto 2010...hmm?!

post-2086-125174329385_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to... :unsure: ...a bo treba menjat... :huh: ...kr lep fejk...kok je pa to kej res...sem nekje zasledil info, da naj bi za 2011 planiral odmično gred ala R1 09...pa je verjetno ne bodo šminkal samo za leto 2010...hmm?!

Pomoje je tud sam Fotoshop, bo treba še en let počakat.:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pa to kej res...sem nekje zasledil info, da naj bi za 2011 planiral odmično gred ala R1 09...pa je verjetno ne bodo šminkal samo za leto 2010...hmm?!

Dej nej en poprav kiks v novici, ne gre se za odmično gred, ampak glavno gred. Ogromna in zelo pomembna razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nej en poprav kiks v novici, ne gre se za odmično gred, ampak glavno gred. Ogromna in zelo pomembna razlika.

Žaalostno da sloh pride do TKO VELIKE NAPKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se nauta krvau useknla :angry: ... moj je najlepši :P:beer2:

moj moj moj :wub:

sem te videl na Črnem kalu pred nekaj tedni... lep je ... kaj imaš od dodatkov Rizoma ?

lp

Maus

No saj je samo tista svetla ploščica na sredini od Rizome!No saj nekaj!;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er je tamala izvedba motor, ki je izbira vsakega drugega, ki se spomni bit motorist..

Ko sem jst že 2 leti vozu Fazerja si se ti še z ELIMINATOR 125 po ridah vozu...pa takrat je veljalo da je komet motor za vsakega 3., ki se odloči bit motorist, in kmalu si ga kupil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to... unsure.gif ...a bo treba menjat... huh.gif ...kr lep fejk...kok je pa to kej res...sem nekje zasledil info, da naj bi za 2011 planiral odmično gred ala R1 09...pa je verjetno ne bodo šminkal samo za leto 2010...hmm?!

Čisti fotoshop. Zadnje kolo z nihajko, prednje kolo s strehico in tank so od R1 09. Maska pa je malo korigirana glede na novo R1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem točno kaj hočeš s tem povedat :)

Drugače pa takrat, ko je prišel ven, comet ni veljal za nič takega, bil je zelo pohvaljen po testih in niti ne tako zelo poceni. Ko sem jaz kupil (pol leta po prihodu na trg) je bil dobrih 5k €.

Potem se je pa začelo sranje in ti motorji so se začeli "šenkavat" tako po oglasih kot pri trgovcih. Ampak vseeno raje to kot fazerja :rolleyes:

Pač moje mnenje, kaj češ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseeno raje to kot fazerja :rolleyes:

Tole si se pa verjetno malo zatipkal. Pomojem moraš bit malo čez les, če imaš rajši kometa kot fazerja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole si se pa verjetno malo zatipkal. Pomojem moraš bit malo čez les, če imaš rajši kometa kot fazerja.

Ne nisem se, pač mi fazer res ni všeč.. In za vozit mi je čist beden, tako prejšni kot zadnja dva modela, bistveno slabši kot comet. Pa ful je premehek. Ima pa boljše bremze tle pa ni kej :)

Nimaš kej, vsakdo ima kakšen motor, ki mu enostavno ni všeč. Če bi zdej dobil v roke novega cometa, bi itak določene stvari že v štartu poštimal in zamenjal in bi bila to čisto druga pesem.

btw, tanovi cometi so po tujini (ala amerika) cenovno in po slovesu praktično enakovredni raznim fazerjem. Tanovi v smislu tega, da so pri 07 letnikih in dalje večinoma že odpravljene te porodne napake in stvar dejansko laufa. Sam bremze so krš.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jebiga, jajc pač :)

Ampak čisto nič ne obžalujem, če ne bi imel cometa, se ne bi nikoli lotil kakšnega bolj resnega šraufanja.. To mi je pa over all prineslo dosti več plusa, kakor mi je naredil comet minusa, tako denarno kot drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem se, pač mi fazer res ni všeč.. In za vozit mi je čist beden, tako prejšni kot zadnja dva modela, bistveno slabši kot comet.

Glih dost nisi mogel fazerja vozit če to trdiš. oz. tebi je lahko beden, dvomim pa da bi se s tabo strinjal kak resnejši "voznik" motorjev.

Sam bremze so krš.

in to super definira tvojo prejšnjo izjavo

Ne nisem se, pač mi fazer res ni všeč.. In za vozit mi je čist beden, tako prejšni kot zadnja dva modela, bistveno slabši kot comet.

motor s "krš" bremzami je ziher boljša izbira kot fazer.

Poglej malo temo od kometa kake težave so bile z njim, pol pa najdi kaj podobnega v temi od Fazerke, če ti je pa laična MS populacija in njihove izkušnje z motorji premalo, najdi kak resnejši test, ki omenja kometa kot superiornega fazerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dost nisi mogel fazerja vozit če to trdiš. oz. tebi je lahko beden, dvomim pa da bi se s tabo strinjal kak resnejši "voznik" motorjev.

No ja, nekaj km pa že imam s fazerjem, v bistvu sem imel takega kot je bil tvoj kakšno leto nazaj ene 3 mesece doma, ker sem ga kolegu sestavljal nazaj iz prafaktorjev ker ga je sesul.

Pa tudi novejši model sem kar parkrat peljal, ko smo zamenjali motorje na kakšni furci, tako da prav gotovo vem kako se pelje.

1000 je seveda boljši, tu ni kaj, jaz govorim za 600.

in to super definira tvojo prejšnjo izjavo

motor s "krš" bremzami je ziher boljša izbira kot fazer.

Poglej malo temo od kometa kake težave so bile z njim, pol pa najdi kaj podobnega v temi od Fazerke, če ti je pa laična MS populacija in njihove izkušnje z motorji premalo, najdi kak resnejši test, ki omenja kometa kot superiornega fazerju

A sem kje napisal, da je comet bolj vzdržljiv od fazerja, sem mogoče napisal kje, da je bolj kvaliteten? Mislim, da sem jaz prvi, ki ve za kako nekvalitetne motorje so se izkazali cometi in tudi redno razlagam folku. Si upam trdit, da sem uspešno prepričal že vsaj 5 motoristov, ki so dobili mojo cifro na Hyosung forumu in me klicali kaj mislim o nakupu cometa, pa sem prepričal naj ne kupujejo.

Ampak vse to pa ne spremeni dejstva, da mi je comet za vozit pač boljši. Zame osebno se lepše pelje, je bolj stabilen, ima boljše vzmetenje. Bremze so pa krš ja. Ampak z enmi solidnimi ploščicami so čisto sprejemljive, jaz nisem imel nobenih problemov motor postavit na prvo kolo z njimi, tudi na Grobniku so čist ok prijele, samo treba je ene 3x bolj prtisnit kot pri kakšnih drugih :)

Sploh pa nikjer in nikoli nisem napisal, da je comet boljša izbira od fazerja. Comet je jajc, vsaj ti letniki, ki so pri nas. Ampak pelje se pa bolje :D

Meni pač fazer ni všeč in bi raje vozil cometa, nimaš kej :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JURE tvoji komentarji tuki se slišjo kot izjave nekega prepotentnega najstnika(kar pa upam da nisi), ki si je prec ko je naredu izpit kupil SS motor jaz sem namreč vozu že marsikej po dolgem premoru sem se odloču da začnem z 600Fazer-jem in sem zelo zadovoljen najbrž zato ker delam v sobotah daljše turce cca 600km in moja zadnjica ter noge ne trpijo tako kot bi to na športnem motorju kar pa je najbolj pomembno tudi sopotnica se vozi pod boljšimi pogoji kot pa bi se na tistih provizoriš zicih.Kar se pa tiče uživancije po ovinkih si ti na tega tvojga sportaka tko navajen da na Fazerci ne bi upal zalagat kot mi ki se z njim vozimo že nekaj časa.Seveda pa se tudi jaz že pripravljam na prehod na FZ1 saj je njegovih 150konj res velik plus.Če se ti vse to zdi blabla se lahko zmenmo ti bo moj frend z FZ1 pokazu česa je zmožna Fazerca na ovinkih, po avtocesti se pa kar sam voz.

Brez zamere, samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!