Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Marofa, po menjavi olja, še ni videl...ehm...tako da ne morem komentirat. Mislim, da bodo pred naslednjim obiskom gor že pletenice, tako da stvar itak ne bo primerljiva :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marofa, po menjavi olja, še ni videl...ehm...tako da ne morem komentirat. Mislim, da bodo pred naslednjim obiskom gor že pletenice, tako da stvar itak ne bo primerljiva biggrin.gif

Hehehe, ne jamraj, drugič boš sam ajnliftal, pa se znajt kakor češ yes.gif, ročko ti naj pa pupa stiska tongue.gif . Ja vem da ni ampak si pa skoz jamral, da ni nič boljše, dokler nisi videl, da si ga pri ploščicah vsral rolleyes.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crne daj...z zlatimi prikljucki.

Kje pa se jih da kupiti,saj tak motor imam dvobarvno zlat in mat črno,pa bi zagotovo te cevi pasale zdraven.Lp Toni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se jih da kupiti,saj tak motor imam dvobarvno zlat in mat črno,pa bi zagotovo te cevi pasale zdraven.Lp Toni!

Hmmm...probaj pogledat na Ebayu ter se kje na netu. Sem napisal iz glave kaj bi bolj pasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se jih da kupiti,saj tak motor imam dvobarvno zlat in mat črno,pa bi zagotovo te cevi pasale zdraven.Lp Toni!

on je tko mislu... da kupim en komplet zlatih in en komplet črnih, pa da mal skompletiram ... hotu mi je še zadnjih 15.000 € vzet :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si vzel čas in prebral celotno temo in zasledil nastavitve vzmetenja, ki jih imate nekateri. Pa sem šel lepo v klet, pa nastavil kot ste svetovali. Danes je motor zaživel v še lepši luči, res je super sedaj, saj ne niha niti najmanj, tudi večje jame pri močnejšem nagibu niso problem, saj le udari in se pri priči umiri. Noro!

Tako da svetujem vsakemu novemu Fazerašu, da se vsaj malo poigra z nastavitvami, saj je potem res precej druga zgodba.

Me pa zanima kako mate sedaj kaj naštimano vi dolgoletni riderji?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si vzel čas in prebral celotno temo in zasledil nastavitve vzmetenja, ki jih imate nekateri. Pa sem šel lepo v klet, pa nastavil kot ste svetovali. Danes je motor zaživel v še lepši luči, res je super sedaj, saj ne niha niti najmanj, tudi večje jame pri močnejšem nagibu niso problem, saj le udari in se pri priči umiri. Noro!

Tako da svetujem vsakemu novemu Fazerašu, da se vsaj malo poigra z nastavitvami, saj je potem res precej druga zgodba.

Me pa zanima kako mate sedaj kaj naštimano vi dolgoletni riderji?

ajd

Jah vozim z nastavitvijo od Sportrider.com. Edino ko se voziva v dvoje in polno nalozena malo zategnem fedro. Kar pa bore malo pomaga. Z vsemi tremi kufri in sopotnico se pac malenkost bolj zibas. Zato pa je priporocljivo menjat celoten zadnji amortizer ali pa pac prilagoditi voznjo polno nalozenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vozim z nastavitvijo od Sportrider.com. Edino ko se voziva v dvoje in polno nalozena malo zategnem fedro. Kar pa bore malo pomaga. Z vsemi tremi kufri in sopotnico se pac malenkost bolj zibas. Zato pa je priporocljivo menjat celoten zadnji amortizer ali pa pac prilagoditi voznjo polno nalozenosti.

Prilagajali vožnje že ne bomo :) hehe. Morm pa najprej do vseh treh kufrov pridet, pa na eno turo ga pognat, da se bomo lahko menili kak pa kaj.

Bom javil kmalu kako se obnese ob precejšnji naloženosti, neki se obeta... :whistle:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagajali vožnje že ne bomo :) hehe. Morm pa najprej do vseh treh kufrov pridet, pa na eno turo ga pognat, da se bomo lahko menili kak pa kaj.

Bom javil kmalu kako se obnese ob precejšnji naloženosti, neki se obeta... :whistle:

ajd

Pr meni je centralno stojalo in bremzhebel dozivelo srecanje z asfaltom...poleg tack seveda.

Cez kratke ovinke itak ni panike glede zibanja...recimo na kaksnih dolgih ovinkih in valovitem asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest vozim s sportriderjevimi nastavitvami in mi zelo ugaja worship.gif Naslednja stvar bo znižanje balace, pa kakšne malo bolj športne tačke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr meni je centralno stojalo in bremzhebel dozivelo srecanje z asfaltom...poleg tack seveda.

Pa kok se vi vozte norci :hmm: jz ne grem ravno počas pa zaenkrat še ne brusi ravno vse kar bi lahko, ne vem al sm jz čudn al vi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kok se vi vozte norci :hmm: jz ne grem ravno počas pa zaenkrat še ne brusi ravno vse kar bi lahko, ne vem al sm jz čudn al vi? :)

čudni so :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kok se vi vozte norci :hmm: jz ne grem ravno počas pa zaenkrat še ne brusi ravno vse kar bi lahko, ne vem al sm jz čudn al vi? :)

Ponavadi so brusle tacke oz. nipli...zdaj so pa dovolj pobruseni in le redko se grejo po asfaltu. Drgac se pa vecinoma vozim v dvoje, tekoce dinamicno.

čudni so :grim

Maus, čudne kolege maš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi so brusle tacke oz. nipli...zdaj so pa dovolj pobruseni in le redko se grejo po asfaltu. Drgac se pa vecinoma vozim v dvoje, tekoce dinamicno.

Maus, čudne kolege maš... :whistle:

js mam itak višje in krajše tačke... zdj bo pa ror brusu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kok se vi vozte norci :hmm: jz ne grem ravno počas pa zaenkrat še ne brusi ravno vse kar bi lahko, ne vem al sm jz čudn al vi? :)

Čoh,čoh....srednji štender,stranski štender,ročka za šaltanje,ročka za zadnjo bremzo,fustretne zlate Oberon....pol jih je sfalilo.

Ehm...jbga,težek karakter imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam itak višje in krajše tačke... zdj bo pa ror brusu :unsure:

Bos pa Akrapota gor vrgo...al pa kr novo fejzerco nabavil...itak si prej napisal,da mas 15.000 EUR za zapravit... :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut jaz sem imel org.tačke ,ki sem jih brusil po ovinkih črnega kala:naughty:,čeprav je prejšni lasnik montiral dodatno višje (ploščico)za tačke,ma zdaj sem kupil ene kratke,ma še vedno malo brusim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko men zgleda je to bolj za cez luzo. V Evropi bodo pa spet kaj zabluzli z barvami. Drgac pa je crno-grafitna zakon...se tace / nosilce tack so dali v crno.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko men zgleda je to bolj za cez luzo. V Evropi bodo pa spet kaj zabluzli z barvami. Drgac pa je crno-grafitna zakon...se tace / nosilce tack so dali v crno.

Hmm, čist možn, za Evropo zgleda, da barva en umetnik s precejšnjo dozo poživil whistle.gif .

Najbolj mi je vseč bojler, ker je cel črn, čeprav še vedno velik. Mogoče ne bi blo napačn tega prebarvat, pa se ne rabi nč akrapl, rezen če po tleh vleče prehitr trance_19_hmm.gif . Zvok je pa itak že na original dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Mausa je že približek barvni kombinaciji za USA tržišče.

Maus, še en del bojlera damo v črno in felge v zlato, pa maš "nov" motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!