Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Od Mausa je že približek barvni kombinaciji za USA tržišče.

Maus, še en del bojlera damo v črno in felge v zlato, pa maš "nov" motor tongue.gif

Kresničke mu pa jaz iz poniya dam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da nas bo več barval. Vuk, da pridemo cenejš, bi lahk vsi en sprej kupl (je sam 4€ ampak vseen biggrin.gif )

Komot....jaz dam za spray,ti pa mi pobarvas :whistle:

Jaz mislim dat ene zadeve prasno barvat na crno zaradi obstojnosti. Se komot se kdo pridruzi;ali pa ce ma kdo kaksno boljso idejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot....jaz dam za spray,ti pa mi pobarvas whistle.gif

Jaz mislim dat ene zadeve prasno barvat na crno zaradi obstojnosti. Se komot se kdo pridruzi;ali pa ce ma kdo kaksno boljso idejo.

Ne bi blo slabo. Pri meni balanca, zadnji nosilci tačk in pokrovi izpuha. Pozanimaj se kolk pride, pa javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi blo slabo. Pri meni balanca, zadnji nosilci tačk in pokrovi izpuha. Pozanimaj se kolk pride, pa javi.

Kaj bote barval! Nov motor kupte pa je že vse pobarvantrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Mausa je že približek barvni kombinaciji za USA tržišče.

Maus, še en del bojlera damo v črno in felge v zlato, pa maš "nov" motor :P

hehe... so vidl mojga, pa ga mal kopirajo :whistle:

Kresničke mu pa jaz iz poniya dam :)

japajade :P

Kaj bote barval! Nov motor kupte pa je že vse pobarvantrance_25_naughty.gif

Tudi to je opcija... mrbit pa res :naughty:

Ce damo skup, bo glih za nekaj barvnega praha ;-)

sem zravn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni treba veliko denarja!!!

Za konjčke dobit ne!! Samo če pa hočeš nardit te konjčke vodljive in da se ti tudi ustavijo ko potegneš za uzdo(stisneš zavore)je pa cena lahko ne X2 ampak X5 al pa X10.

Probaj Če maš dnar, čene raje take projekte opusti.

Kajti če narediš na pol, je boljše original pustit pa preživet.

FZ1-SA je pa zakon motor, vem je pr hiši zraven treh parkiran. tako da mu tut dolgčas ni :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo.. narejen servis na 70000. Zanima me, ali ima že kdo narejenih na FZ1N ali S več kilometrov. Pa ne da bi se hvalil, samo zanima me, ali je že kdo menjal pletenice oziroma zamenjal zavorno olje in na koliko km?

jaz sem edino verižni set zamenjal na 55000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo grafitno črno FZ1S modelno leto 2009 in bi jo bil pripravljen pokazati, da vidim kako zadeva zgleda?

Kak zdej črno,če ti iščeš rdečo!trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti štajerc, a ti je zmanjkal posla, da maš cajt na netu viset whistle.gif . Dobr ti veš kaj jaz iščem grim.gif .

Sem si mal fraj vzel,da se še mal pelem. Posla je dost,mam pa rajš da drugi delajo kot jstwhistle.gif

Črne ni,tak da boš mogu kr rdečo met,pa tut če ni tak lepa kot črnatrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa po tehtnem premisleku naročil kar novo :kva2: - rudečo, zdaj pa sam počakat da se bolniška zaključi,potem pa upam da pade kak kilometer še letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga ki je naštimal custom luč na FZ1 nakedu? Nekaj sem brskal po internetu in nisem zasledil nobenih primerkov. Zelo me zanima ker na motorju mi je všeč čisto vse, razen prednja luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani, rabili bi vašo pomoč!

Sodelavcu so v noči z nedelje na ponedeljek iz garaže ukradli Yamaho FZ1 Fazer. Motor je letnik 2008, kupljen je bil 04/2009. Je temno modre barve, prevoženih je imel okoli 5600km. Sodelavec mi bo slike motorja prinesel šele jutri.

Na njegovem motorju je dodatno nameščeno:

- karbonski ščitnik izpušnega lonca

- karbonski ščitnik na rezervoarju

- črni crashpadi LSL

- nalepke Yamalube

- nalepke TC Motoshop

Na njem je bila registrska tablica LJ EA-52. Motor žal ni bil zavarovan proti kraji.

Lepo prosimo za kakršnekoli informacije, če bo kdo opazil tak motor. Seveda se bomo primerno oddolžili.

Moja št. = 041/771-358

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bemu misa...a zdj ze nase sintisajzere kradejo. Sem upal,da ta model ni zazeljen. Evo opis in gsm zapisan!

Upam,da se najde!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!