Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Stroj je parkiran in pokrit.....naslednje leto.

Jaz sem tudi za letos zakljucil.

... joooj... matr ste starine :P

Gladiac ma tud FZ1 ... hvala za kavo ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sintesajzer ma pa nou ojačevalc... trance_41_w00t2.gif

Cestitam za nabavo najboljsega ojacevalca (moje skromno mnenje seveda).

@raceaprilia - Blend stikalo tudi mamo...prikazovalnik prestav sem pa nabavil preko nemskega Fazer foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sintesajzer ma pa nou ojačevalc...

Lepa, Akrapovič carbon je edini resnično lep auspuh za ta motor(za moj okus). :P Za fz1s se mi zdi bugspojler tud dost nujen. Nardi motor dost bl agresiven. Morm dat slike še mojga gor. Nasledno sezono bo treba en FZ1 day narest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo najdu par fotk. Sicer so bl tko tko, ampak vidte lohka drug nosilc pa auspuh.

post-6017-125822761628_thumb.jpgpost-6017-125822772865_thumb.jpg

Bugspojler (sicer usran k svina)

post-6017-125822796795_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva modifikacija, ki bi jo moral narediti vsak fz1 rider, je zamenjava štila od metle za neko normalno balanco.

Hehe tuki se ne strinjam. Po moje mora bit prva modifikacija menjava rora, druga nosilc tablce, nato pa ostalo. Na balanci mene osebno ne moti prav nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja grda je za zjokat, pa naj bo še tako ergonomična.

Vidim da zavist tudi solze povzroči... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sintesajzer ma pa nou ojačevalc...

Lepa, Akrapovič carbon je edini resnično lep auspuh za ta motor(za moj okus). tongue.gif Za fz1s se mi zdi bugspojler tud dost nujen. Nardi motor dost bl agresiven. Morm dat slike še mojga gor. Nasledno sezono bo treba en FZ1 day narest!

ja, mislim da mava kr podobn okus evilgrin.gif ......bug spojler se mi pa trenutno štriha, tko da tud to pride v kratkem trance_25_naughty.gif

eh, sej pol bo pa motor že čist preveč lep blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja grda je za zjokat, pa naj bo še tako ergonomična.

Eh, mene pa ta balanca čist nč ne moti...se mi zdi da mu kar paše taka kot je...edina moja modifikacija kar se tiče balance boa ta, da jo bom znižal za ene 2 cm...

kar je pa resnično grdo je pa edino originaln auspuh wacko.gif , ampak ni panike, se je dalo prživet...do včeraj trance_14_devil2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da zavist tudi solze povzroči... :(

Balance vam pa res ne zavidam. Ko sem videl prvo fazerco sem mislil, da je lastnik sam kaj predeloval. :whistle:

Drugače je pa lušten motorček, ampak zaenkrat ni več na seznamu motorjev, ki bi jih rad še imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sintesajzer ma pa nou ojačevalc...

Lepa, Akrapovič carbon je edini resnično lep auspuh za ta motor(za moj okus). :P Za fz1s se mi zdi bugspojler tud dost nujen. Nardi motor dost bl agresiven. Morm dat slike še mojga gor. Nasledno sezono bo treba en FZ1 day narest!

Jp, se strinjam s tabo... :evilgrin:

post-5882-125830389715_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='NejcN' date='14. November 2009 - 08:32 PM' timestamp='1258227151' post='1696153']

Jp, se strinjam s tabo... :evilgrin:

Lepa! Crashpade maš orignial yamaha? Kako izgledajo? Nvem al kupt original al kšne fejk.Kšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...edina moja modifikacija kar se tiče balance boa ta, da jo bom znižal za ene 2 cm...

Rešitev, ki se bo udejanila še letos ;)

post-498-125836277747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev, ki se bo udejanila še letos ;)

post-498-125836277747_thumb.jpg

Frips nisi nič klical, sem kr malo jezen madona :) Aja sicer sem pa premeril te nosilce za balanco, pa je vse isto in bo 100% pasalo, tako da kar nabavi. Če te kaj zanima pa vprašaj.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suhi se opravičujem, vendar sem bil v taki gužvi ta vikend, da nisem vedel kje se me drži rit in kje glava.

Si me pa razveselil z novico trance_43_wavetowel2.gif Te pokličem za en vikend sigurno, da kako rečeva ob piru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev, ki se bo udejanila še letos ;)

post-498-125836277747_thumb.jpg

Uuu, tole rabm ja....a mi daš kaj več informacij o temle...cena, pa kje si tole dobiu :rolleyes: sicer sem že mal brskal po netu za temi stvarmi, ampak useeno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu, tole rabm ja....a mi daš kaj več informacij o temle...cena, pa kje si tole dobiu rolleyes.gif sicer sem že mal brskal po netu za temi stvarmi, ampak useeno blush.gif

Od SV 650, 2003-2007 letnik, cena 74€ komplet - novi. Ampak še nisem nabavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='NejcN' date='14. November 2009 - 08:32 PM' timestamp='1258227151' post='1696153']

Jp, se strinjam s tabo... :evilgrin:

Sem opazil da imaš na tačkah karbonsko ploščico, pa me zanima kje si to nabavil....mi je zelo všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!