Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Sem opazil da imaš na tačkah karbonsko ploščico, pa me zanima kje si to nabavil....mi je zelo všeč

Preko Ebaya - HF PArts Int. - isci uporabnika hot-fashion1.

Sem pa mahjen na karbonske dele:

post-5882-125839237182_thumb.jpg

post-5882-12583924263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko Ebaya - HF PArts Int. - isci uporabnika hot-fashion1.

Sem pa mahjen na karbonske dele:

hvala, sm najdu, ampak ma pa svinsko drage cene :hmm:

sm pol še ceu kup drugih najdu, k so pa celo precej cenejši....bomo vidl, mam celo zimo čas razmišljat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sm najdu, ampak ma pa svinsko drage cene :hmm:

sm pol še ceu kup drugih najdu, k so pa celo precej cenejši....bomo vidl, mam celo zimo čas razmišljat :naughty:

Jp, so kr drage cene...jaz sem se lani cez zimo igral in za vsako karbonsko zadevo za Fazerco ponudil max 25 EUR...in dvakrat je ratalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končni videz....zdej pa samo še malenkosti :naughty:

Vikend mi je biu pa zelo naklonjen, in sem dodobra preluftal tanou "dimnik".....norooo!:kva2:

post-18175-125892824468_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj probavamo in testiramo...kolk je kvalitetno bomo vidli cez cajt

To js že mam v črni :P ... dobro zgleda, tako, da je na modelih 2010 tudi v črni barvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj probavamo in testiramo...kolk je kvalitetno bomo vidli cez cajt

tole tud kar zanimivo zgleda.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prajs?

Nosilci + tace in celoten GIVI nosilec za stranske kufre je blo 30 EUR. Nosilce + tace so pobarvane ok, GIVI nosilci pa majo par pomankljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končni videz....zdej pa samo še malenkosti :naughty:

Vikend mi je biu pa zelo naklonjen, in sem dodobra preluftal tanou "dimnik".....norooo!:kva2:

Hehe NICE!!! Lepa Fazerka. Men je smešn k se usedem na kšn drug motor, se mi zdijo k kolesa, ma še kdo drug tak problem?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim eno pomoč. Kje bi se dal kupt objemko za na auspuh? Prej al slej bom neki gor zapeku. Videl sem na eni fazerki da ima objemko z ploščico ki preprečuje da se ti škorn al pa hlača stopi gor. Pride pa na predel malo pred lonec, če gledamo v smeri od motorja proti koncu auspuha. Ima kdo to zadevo in kje je kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj moj, a izzivaš??? ;)Smo glih dobli 14 plačo :whistle:

Škoda da se mi Samo ni potem več javljal na email,ko sem ga spraseval za cene. Drgac pa na tvojga ful lepo pase :OK: ,ker je vec kontrasta kot na moji grafitni. Na slikah pa tudi zgleda lepo narejeno. Kaj takrat na Fazer meetingu si mel to ze gor,ne?

Vidim pa,da ti manjka ščitnik ketne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem malo ali se kje prodaja kakšen ugoden bug spoiler - pa sem naletel na tegale, Vuk76 veš kako lepo bi pasal na tvojega :evilgrin: ...sam iščem original rdečega ali pa če kdo ve za kakšno kopijo originala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'vuk76' date='26. November 2009 - 10:44 PM'

Prijatelj moj, a izzivaš??? ;)

Vidim pa,da ti manjka ščitnik ketne? :whistle:

Ščitnik verige (karbon) sem imel na motorju namontiran dva dni. Ker mi ni bila všeč izdelava, sem ga vrnil.

Glede izzivanja - na spodnjem delu tretje slike poišči del motorja, ki ni serijski in ga na FZ1 ne boš (verjetno) nikdar videl. :naughty:

Popravljeno . Popravil ankh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem malo ali se kje prodaja kakšen ugoden bug spoiler - pa sem naletel na tegale, Vuk76 veš kako lepo bi pasal na tvojega :evilgrin: ...sam iščem original rdečega ali pa če kdo ve za kakšno kopijo originala...

Jaz mam bug spojler...lepo mat črne barve...ce rabis slikovni dokaz reci ;)...ce zelis istega taksnega(kopijo originala),pa me kontaktiraj pa ti povem kolko stane.Edino pobarvat si ga se mors dat. Karbonski buggy ne ustreza k mojemu konceptu.

post-5882-125968927914_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če slučajno paše pokrou za zadnji sedež od FZ1 N, na FZ1 S....oblika riti vem da je drugačna, pa bi se useeno rad prpričal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš to tud mene zanima, ker jz bi pa dal kr zic za sopotnika od FZ1-Fazer na svojega nakeda, da bo deklina bl vesela k bo "treba" kam spet daleč it :)

No če kdo ve naj pove, če ne lahk pa midva s Fripsom to ugotovima - ko se boš oglasil, prinesi še zic zadnji s seboj, pa bo črno na belem, če gre al ne. Lahko prosim? Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če slučajno paše pokrou za zadnji sedež od FZ1 N, na FZ1 S....oblika riti vem da je drugačna, pa bi se useeno rad prpričal :blush:

99% ne paše.

Sedaj tudi zmontirano:

post-5882-126009908766_thumb.jpg

post-5882-126009913772_thumb.jpg

post-5882-12600991475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš to tud mene zanima, ker jz bi pa dal kr zic za sopotnika od FZ1-Fazer na svojega nakeda, da bo deklina bl vesela k bo "treba" kam spet daleč it :)

No če kdo ve naj pove, če ne lahk pa midva s Fripsom to ugotovima - ko se boš oglasil, prinesi še zic zadnji s seboj, pa bo črno na belem, če gre al ne. Lahko prosim? Hvala

ajd

Ne pase zic....sva z kolegom probavala. Naked zic je manjsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!