Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

na netu gledam->yamaha kmc.

Bom danes še poklical na Eliso. Mi lahko priporočate še katerega?

a je kaj novega? :whistle: k jest bi tud rad nabavil!da nebom kje drage zgubu!!:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sveži info.

elisa:nosilec = 60€

TC:nosilec = 60€

Popravljeno . Popravil pubi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za navodila Probite tuki :)

http://cid-e71483642...se.aspx/.Public

Upam da dela link :)

Gladiac hvala.Sicer nisem mogel naložiti s tvojega linka ,ampak mi je vseeno pomagal da sem našel.Sploh nisem vedel da obstajata dve vrsti navodil.

Sedaj pa si samo vzeti čas in to pošravfati.

Imaš pa pivo v dobrem...slej ko prej se bomo nekje srečali saj kolikor vidim v profilu sva si zelo blizu..

lp brabos

Popravljeno . Popravil brabos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao pebi. Jz bi vas vprašu, če je kdo že probal dat spredaj gumo 120/60-17 (predvideno je namreč 120/70). Zadaj jih kar nekaj hvali 190/55-17, tako da to bom tudi vzel, kakšna pa je kaj razlika, če spredaj dam takšen presek?

Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,pa sem moj yamaha fz1n prodal,imel sem veliko užitkov z stem nakedom,ter se bom preselil na cestaka ,ali bo suzuki gsx r K7,ali pa yamaha r1,07,no bomo še videli...pa srečno naprej.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolega je odšraufal vilice in jih postavil nekaj milimetrov višje od prvotne pozicije. S tem je malenkostno zmanjšal mednosno razdaljo in prestavil malenkost več teže na sprednje kolo... Rezultat: +Motor naj bi lažje šel v ovinek,ter malce nižja balanca - večje obremenitve na prvi kolo?....

Je še kdo drug tle experimentiral na ta način in kako se je kej obneslo?

Pa še vprašanje za vse hitre FZ1 voznike ki zaradi svojega stila vožnje potrebujejo več zaviranja: V približno kolikem času(kolk tisoč km) ste porabl sprednje pakne? Zanima me predvsem zato, ker imam sam še kar precej obrabljene(glede na št kilometrov), kupil sem pa rabljeno Fazerco. Obstaja rahel sum na prevrtene kilometrčke :eek: :eek: Diski so popolnoma brez roba, motor pa deluje brezhibno. Zavedam se, da grejo bremze z roko v roki z obrabo gume, vendar bi mi malce bilo lažje, če bi vedel, da jih je še kšn junak znucov dost hit?

Lep pozdrav!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V približno kolikem času(kolk tisoč km) ste porabl sprednje pakne?

14000 km in potem menjava za originalne Y.....

lp

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam (menda) 16.000km pa so nekje na dobri polovici obrabe. Najbolje vprašati mausa, on ma ene 80.000KM pa definitivno najlaže poda mnenje.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff tnx za tok hitre replje. Mislim da bo moje potrebno menjati pri približno toliko kilometrov kot je Ankh. Že prej sem omenil primerjavo gume in pakn. Gume ima nekdo lahko 10.000km, nekdo pa jih bo znucu u 3000. Isto je z paknami in obrabe močno varirajo. Sploh nebi spraševal, vendar sem pri menjavi gum bil deležen opozorila za pakne, ki ga nekako nisem pričakoval in sem malce cviknil. Rabil sem samo nekakšno potrditev! Ankh če se kdaj srečava dam za pir ali tri! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankh če se kdaj srečava dam za pir ali tri! :yes:

zaka si pa jz pira ne zaslužim, sej sm tud jz hit odpisu? :nono: :beer1: hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka si pa jz pira ne zaslužim, sej sm tud jz hit odpisu? :nono: :beer1: hehe

ajd

Tud ti si zaslužš! Nej bom preklet,če ne dam za rundo motoristu z istim motorjem, povrh vsega pa še hit odpiše in pomaga!

:kava: al pa :beer1: hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, homemade distančnik za znižanje balance....od originala so nižji 25mm B)

Čudovito narejeno, kaj to maš vso mašinerijo doma?

Sicer pa ko boš namontiral, pa kakšen ovinek malo bolj nagnil pa lepo te prosim podaj pošteno mnenje, ker zadeva je očitno kar precejšnjim povšeči, hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovito narejeno, kaj to maš vso mašinerijo doma?

Sicer pa ko boš namontiral, pa kakšen ovinek malo bolj nagnil pa lepo te prosim podaj pošteno mnenje, ker zadeva je očitno kar precejšnjim povšeči, hvala

ajd

Na žalost nimam sam te mašinerije, mi je to en možakar iz strojniške stroke naredu.

Sem dons tole zmontirou, in se občutno pozna razlika že pri poziciji sedenja...glede globokega nagiba pa še mal počaki da se asfalt malo segreje...ti sporočim...ampak glede na to, da sem podobno stvar imeu pri prejšnjem FZS 1000, se mi zdi da bo kar dober občutek :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pomoje da smo se kr zastopl...ane

Smo, smo grim.gif , samo mogoče ne bi kdo zastopu. Drugače sem jih lani in letos veliko pregledal, pa nobena zame (prava barva + ABS) in sem nazadnje menjal znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost nimam sam te mašinerije, mi je to en možakar iz strojniške stroke naredu.

Sem dons tole zmontirou, in se občutno pozna razlika že pri poziciji sedenja...glede globokega nagiba pa še mal počaki da se asfalt malo segreje...ti sporočim...ampak glede na to, da sem podobno stvar imeu pri prejšnjem FZS 1000, se mi zdi da bo kar dober občutek :yes:

super tole zgleda!!hmmmm kot praviš da je delal en strojnik? a si je mogoče tip tehnično risbo narisal z vsemi merami,ker poznan js dijake k bi to z voseljem zdrejal!!pa jim dam pol za en krog annneee!!pa sej tudi če nimaš mere na paperju ,bom pač dal originalnega pa si bo tip tam mere pobral!!!!sem pa dobu idejo tenx!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super tole zgleda!!hmmmm kot praviš da je delal en strojnik? a si je mogoče tip tehnično risbo narisal z vsemi merami,ker poznan js dijake k bi to z voseljem zdrejal!!pa jim dam pol za en krog annneee!!pa sej tudi če nimaš mere na paperju ,bom pač dal originalnega pa si bo tip tam mere pobral!!!!sem pa dobu idejo tenx!!

ne, brez risbe je blo tole delano...dau sem mu original, pa mu povedal da želim 25mm nižje in ven je prišel takle izdelek. Mislim da za nekoga ki ima vsaj malo občutka mu ne bo problem premerit original in po njem naredit takle približek...tud sam bi se lotil tega, če bi imel primerno orodje za tole (stužnica, rezkar...)

Glede srečanja sem pa 100% ZA. Treba bi blo kakšen datum objavt pa lokacijo, pa gasssaaaa :yea2:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!