Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

...sem ZA miting...pa tud za nižje distančnike bi se priporoču... ;)

lp

hehe, Flero poklič, pa se kej zmenva glede distančnikou :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro, dej se pozanimej, kolk bi bla cena distančnikov, mislm da mi mel kr dost naročil :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro, dej se pozanimej, kolk bi bla cena distančnikov, mislm da mi mel kr dost naročil :)

LP

Distančniki bi bli 70€, so pa iz duraluminija, pa verjetno bi se lahko še mal zmišljeval glede višine...moji so 25mm nižji od originalnih, pa se krasno vse poklapa.

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednje zavorne obloge sem menjal na 40.000 km in čez cca 3.000 km jih bom menjal na 80.000. Verižni set sem menjal na 55.000, tako da tega to leto ne bom naredil. Edino še, kar moram pred glavno sezono zamenjati, so zavorne pletenice in menjava zavornega olja. Preveriti bom dal še zadnje zavorne ploščice, ker bi bilo fino menjat na 80.000 km.

Zbor frezerk :? ... zakaj pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko gdo svetuje kje bi bil dobr servis za naše konjičke in kje dobr zmontirajo pnevmatike ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči v Eliso-Domžale in se pozanimaj.

LP

Hvala ampak ko sem ga prvič peljal v Eliso mi je podrgnil ogledalo po celi dolžini . lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga vozim k Šternu (Kranj), pa sem zadovoln...še nimam slabe izkušnje...tud gume mi je menjal pa je dobr naredu...feltne so ostale cele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga vozim k Šternu (Kranj), pa sem zadovoln...še nimam slabe izkušnje...tud gume mi je menjal pa je dobr naredu...feltne so ostale cele tongue.gif

Hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko gdo svetuje kje bi bil dobr servis za naše konjičke in kje dobr zmontirajo pnevmatike ?

Jure, Dolgi most, boš dobil vse :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je prejšnji lastnik vozil k šternu, jest pa ga vozim k juretu.

Nič mu ne manjka, tko da mislim da sta oba uredu.

@ata jest mam kupljene metzeler z6 interact, je pa odvisno kako se boš vozu :)

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj "fezeraši" v kakšne gume pa kej obuvate konjiče!!:whistle:

Jest mam zadej Dunlop Roadsmart, spredej pa Dunlop Qualifier II....se mi zdi prava kombinacija glede na obrabo spredaj/zadaj in dovolj dolga uporaba...drži pa za moje pojme odlično...tud po kolenu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj "fezeraši" v kakšne gume pa kej obuvate konjiče!!:whistle:

Michelin PP...več kot zadovoljen :P Čeprav debatirat, kdo kaj natakne gor je itak...eh...vsakem nekaj drugega paše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....sportsmart.html

mislim da bo kej tacga padl!!sam nevem kako da na dunlopovi strani ni te gumice nč opisane??al pa še bo!! al pa js ne najdem!!

http://www.dunlop-ti...ge/motorcycles/

Aha, o teh gumah sem pa tud jest že mal razmišlou...ampak tud še nism nikjer najdu kakšnega primerjalnega test...če kdo kej najde naj prpopa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/dunlop-sportsmart.html

mislim da bo kej tacga padl!!sam nevem kako da na dunlopovi strani ni te gumice nč opisane??al pa še bo!! al pa js ne najdem!!

http://www.dunlop-tires.com/dunlop_sisl/tyre_range/motorcycles/

Pred kratkim sem menjal gume. Izbiral sem med Qualifier2 al pa RR. Ko sem prišel na servis pa mi je rekel naj vzamem sportsmartke. Že v nizkih temperaturah zadeva dobr drži in daje občutek samozavesti, kar pomeni, da ko bo topleje bo držal k pes ježa:P. Spremembe voznih lastnosti v primerjavi z qualifier2 nisem zaznal. Skratka zaenkat sem z prikazanim izjemno zadovoljen in se kar veselim nadaljnih testiranj! Čimveč ovinkov prosim!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čudovito narejeno, kaj to maš vso mašinerijo doma?

Sicer pa ko boš namontiral, pa kakšen ovinek malo bolj nagnil pa lepo te prosim podaj pošteno mnenje, ker zadeva je očitno kar precejšnjim povšeči, hvala

ajd

Evo, sm oblubu da napišem mal več občutkov z znižano balanco...sem ga končno lahko mal bl prtisnu...mislim da se dost pozna pri pozicijo sedenja...precej bolj sem nagnjen naprej, in pri malo bolj agresivni vožnji se mi zdi da to pride kar prav :naughty: tud občutek v ovinku se mi zdi veliko bolši :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima prodam sprednji vizir za Yamaha FZ6 Naked. Paše na prejšni model ki ima okrogel digitalen števec.

Je pa od firme Ermax ... razlog prodaje, dobil sem ga od nakupu motorja in ga ne uporabljam.

ČE KOGA ZANIMA ... preko zasebnih sporočil.

Popravljeno . Popravil Borut81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sm oblubu da napišem mal več občutkov z znižano balanco...sem ga končno lahko mal bl prtisnu...mislim da se dost pozna pri pozicijo sedenja...precej bolj sem nagnjen naprej, in pri malo bolj agresivni vožnji se mi zdi da to pride kar prav :naughty: tud občutek v ovinku se mi zdi veliko bolši :evilgrin:

Veliko boljši praviš - pa kaj se res tako pozna ali kaj? Verjamem, da je prednja guma bolj obremenjena in zato boljši grip in občutek, a da je tako ogromna razlika...? Daj povej še malo več prosim, pa da vidimo, če se bomo lotili projekta :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko boljši praviš - pa kaj se res tako pozna ali kaj? Verjamem, da je prednja guma bolj obremenjena in zato boljši grip in občutek, a da je tako ogromna razlika...? Daj povej še malo več prosim, pa da vidimo, če se bomo lotili projekta :)

ajd

Ful težko ti opišem vse občutke...predstavlaj si, da se vsedeš na svoj motor in namesto da bi prijel za balanco primi pod njo...upam da zastopiš kako mislim :blush: Še boljle pa je, da se kdaj dobiva (če ne prej pa na skupni furi), pa zadevo sprobaš...razlika se najbolj pozna ko se direktno presedeš iz enega motorja z normalno visoko balanco na tega z znižano.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš vraga...pa je nekdo to še pred mano sprobal :D

Zanimljivo.....Andro82 iz kje si že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš vraga...pa je nekdo to še pred mano sprobal :D

Zanimljivo.....Andro82 iz kje si že?

okolica Kranja...Naklo, če ti je kaj znano...kr delč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jutr v okolici Domžal...Uletiš okol pol1/1 do Vaških, da vidim to zadevo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jutr v okolici Domžal...Uletiš okol pol1/1 do Vaških, da vidim to zadevo :D

Bi z veseljem prletu, ampak me jutri in v soboto ni...če bo vreme bom pa zihr u nedeljo v akciji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!