Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Ja sam mal visoko sploh pa če daš kšno bl pr seb zadej :lol1:

Sej se da naštelat :)

Jest sam študiram, če bi jih nastavu, da bi bolj narezen svetle :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm najdu na netu....ga je ornk spimpau :worship:

http://www.zenfire.ws/fz1.htm

Najprej pogledam prvo slikco na strani, pa samo Akrapota vidim druga zgleda na prvi pogled standardno, pa si mislim, ta Andro pa ma zanimiva merila, da mu je tole spimpano :P pol pa gledam naprej, vuhu kolko vsega, pa lepo je Akrapota skrajšu, res čedno. Na koncu je napisal, da ma 12kg manj! To bi pa blo zabavno zagovoto.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej pogledam prvo slikco na strani, pa samo Akrapota vidim druga zgleda na prvi pogled standardno, pa si mislim, ta Andro pa ma zanimiva merila, da mu je tole spimpano :P pol pa gledam naprej, vuhu kolko vsega, pa lepo je Akrapota skrajšu, res čedno. Na koncu je napisal, da ma 12kg manj! To bi pa blo zabavno zagovoto.

Ajd

hehe, a misliš da bi tak drobiž objavu :grrr .... mal me že mika da bi za orodje poprijeu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo lih na Marofu zadnjič komentiral to krajšanje....Andro82..ajde pokusni kunič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo lih na Marofu zadnjič komentiral to krajšanje....Andro82..ajde pokusni kunič :)

enkrat sm z enim tipom na Grobniku govoru k je meu tko skrajšanga...zvok je hud k svina :kva2:

Sam po drugi strani se mi pa škoda zdi zrezat cca 500€ vredno umetnino :P Morm še mal jajc zbrat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo lih na Marofu zadnjič komentiral to krajšanje....Andro82..ajde pokusni kunič :)

Ma jest tut razmišljam o nabavi akrapota, pa me lih ta dolžina moti. To bi verjetno tut jest naredu ( krajšanje ).

Tu me pa mal mika, da bi Mass-a nabavu k je luštn ,kratek pa še mal cnej ( ni pa akrapo ) :closedeyes:

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej če hočeš kratek ror, je tud opcija MIVV .... isto hud zvok, cena je pa mislim da mal manj kot Akrapo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jz svojga en cink olepšanega pa tud en cink uporabnejšega prlepim :P (slikano z mobitelom, zato spet ni nevem kak kvalitetno, vidi se - v resnici je še parkrat lepši kt je bil!)

Za 8€ s poštnino vred iz Amerike preko E-baya nabavlene nalepke za na felge, pa home-made ročaji za lubico, da se ne bo tolko repenčila non stop :) hehe. Podobni a višji ročaji se nabavijo na e-bayu za okoli 75€+poštnina, a sem jih vseeno naredil sam, da so malce nižji, ker mi je tako bolj pogodu - če jih kdo želi naj pove, za kakšnih 300€ (če vračunam vse ure dela) bi se že morda dalo zmenit :P

post-14218-127589988207_thumb.jpg

post-14218-127589993507_thumb.jpg

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekej zanima....a kdo ve, če pašejo celotne voznikove tačke iz kakšnega drugega športnega motorj (R6, R1,...) na fazerja...mislim da če je distanca vijakov ki tačke držijo na geštel enaka, nebi smelo bit problema...se mi zdi, če bi blo to mogoče, bi dobr zgledal...no pa še ružil nebi skos po tleh :hmm:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekej zanima....a kdo ve, če pašejo celotne voznikove tačke iz kakšnega drugega športnega motorj (R6, R1,...) na fazerja...mislim da če je distanca vijakov ki tačke držijo na geštel enaka, nebi smelo bit problema...se mi zdi, če bi blo to mogoče, bi dobr zgledal...no pa še ružil nebi skos po tleh :hmm:

Pašejo...najbolj iz YBR125...drgac pa tud iz R6 in R1...edino malo moras dodat materiala,da pravilno nalegajo. Jaz mam ene R6 tace odvec(iz letnika 2007, prakticno nove) ce slucajno rabis. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekej zanima....a kdo ve, če pašejo celotne voznikove tačke iz kakšnega drugega športnega motorj (R6, R1,...) na fazerja...mislim da če je distanca vijakov ki tačke držijo na geštel enaka, nebi smelo bit problema...se mi zdi, če bi blo to mogoče, bi dobr zgledal...no pa še ružil nebi skos po tleh :hmm:

Kej tukaj imaš iz Lojza, drugače pa se bo kmalu začelo to masovno delati v delavnici, če bo katerega zanimalo :)

samo tako offtopic, najcenejša različica je pa omejitev hitrosti in nagib v ovinku :P, malo heca...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...tole iz Lojza poznam, pa mi je tko za silo všeč...sm pa preveru...od R1 ne pašejo, ker majo razmak med pritrditvenimi vijaku 80mm, fazer ma pa 55mm...morm prevert še za R6 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal gledam po netu pa sm zagledu par fazerk..

ka pozna kdo tole: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3841336

sam tak za info.

ma kdo kakšne izkušnje z ABSom na tem motorju? :unsure:

Če maš možnost vzeti motor z ABSom ti ga toplo priporočam. Sam ga na žalost nimam, vendar pa ga ima kolega na 2008 FZ1s in v kriznih situacijah(odvisno od voznika vendar se skoraj vsakomu enkrat zgodi) te zna rešiti pred nesrečo.

S krizno situacijo mislim nekaj takega, kar se ni dalo pričakovat in je treba nujno zbremzat. Marsikdo ta trenutek otrpne in brez abs slabo izkorist bremze. Z absom pa sam stisneš, ostalo pa je v božjih rokah... :D

Omenjene fazerke ne poznam, v vsakem primeru pa fazer :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal gledam po netu pa sm zagledu par fazerk..

ka pozna kdo tole: http://www.avto.net/....asp?ID=3841336

sam tak za info.

ma kdo kakšne izkušnje z ABSom na tem motorju? :unsure:

Imel Fazerja z ABS-om in sedaj GSXR 1000 brez ABS-a. Zaenkrat ga še nisem pogrešal, upam da ga nikoli ne bom. Drugače pa se mi zdi, da se sedaj veliko prej ustavim, kot pa prej z ABS-om, res pa je, da se tudi motorja ne da primerjati med seboj.

Drugeče pa mi je na tem motorju malo sumljivo to, da je zadnje platišče polimano, prednje pa ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda vzemi z ABS, če je le možnost, tudi če ti nikoli prav ne pride je bolje z njim kot brez njega. Sam ga resda še nisem pogrešal, a je res da bi bilo pa fino imet še tisto varovalo v glavi za sila razmere - bolj za mokre in spolzke ceste, na suhem tako ali tako ne zdrsne zlepa ne (npr. kakšen BMW 1150GS, ki sem ga imel, je pa rad zdrsnil spredaj - tam je še 6x bolj nujno imet ABS, kot pa na tem odlično zbalansiranem motorju!).

Sicer pa glede te ki jo gledaš - meni se zdi OK, cena je kr vredu, po slikah sodeč zgleda OK ohranjena, na te nalepke na felgah se pa res ne ozirat, 8€ te pridejo nove preko E-baya, seveda pa se npr. ob nerodni menjavi gume lahko tudi dol utrgajo - vseeno nujno preveri sprednjo felgo, če se lepo ravno vrti + diske, da ni bilo morda res kdaj kaj rihtano.

Nujno pa vzemi Fazer, da bo ja čim manj nakedov, juhu :P

ajd

p.s. Kar se pa cen tiče je pa prav smešno trenutno stanje - so kar precej poskočile glede na takrat ko sm jz iskal! 7800€ za 2007 letnik je pa malce velik se ti ne zdi?

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...tole iz Lojza poznam, pa mi je tko za silo všeč...sm pa preveru...od R1 ne pašejo, ker majo razmak med pritrditvenimi vijaku 80mm, fazer ma pa 55mm...morm prevert še za R6 :unsure:

OD koga si dobil info,da ne pasejo??

Na sliki mas tacke od R1, kjer se tocno vidi kaj se mora predelat. Isto je z tackami od R6ke...sem preveril na svojem motorju.

post-5882-127628003186_thumb.jpg

post-5882-127628004461_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 7700 je res mal preveč ...

tista za ABSom v krškem je po hitrem ogledu (po res hitrem) solidna... podrobno nisem ogledoval, ker so mojo mal premal ocenil (po pričakovanju). tak da bom še naprej zvest svoji stari fazerci1000. edino če... kupi kdo? :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil albin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Možno da je to že kdo spraševal, pa vseeno. Ve kdo kje se dobi ugodn šalt pa bremz hebel? Kolega je kupu za svojo horneto z Ebay za borih 40 evrov(bremza plus šalthebel) in izpade ful dobr. Ko sem malce gledal ebay imajo zadeve samo za storo fazer do 2005 letnik. Od 2005 naprej pa nič. Ali bi pasale tudi tastare? Če kdo lahko kšno zadevo zrihta pa še toliko bolje. Dam za šestorček ali 2 :beer1: :beer1: Nimam urejenega paypala in nakupi prek ebaya so mi španska vas.... :wacko:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!