Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Sem ga dal nazaj, samo da sem spodaj na robve nalepil tanko gumo, ki amortizira tresljaje....

Bom jutri slike nalimal....

[/quote

Hvala

Kakšno gumo pa si nalepil da je bila v redu..?

Slikce pa bi bile dobrodošle

lp brabos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slik. Na drugi sliki, tista okrogla luknjica na sredini...tam poči "štift". Tam kjer je belo, sem nalepil tisti gumirani trak.

31032011198.jpg31032011197.jpg 31032011197a.jpg

Na hitro skicirani zatiči spojlerčka...

untitled.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips hvala za tale prispevek :notworthy:. Tudi mene že dlje časa moti tole vibriranje, pa sem nonštop odlašal, saj mi ni za razdirat celotne maske, če pa praviš da gre samo šipca dol...pol se bom pa kar danes tega lotil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slik. Na drugi sliki, tista okrogla luknjica na sredini...tam poči "štift". Tam kjer je belo, sem nalepil tisti gumirani trak.

Na hitro skicirani zatiči spojlerčka...

Frips .. kmal pridem na obisk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips hvala za tale prispevek :notworthy:. Tudi mene že dlje časa moti tole vibriranje, pa sem nonštop odlašal, saj mi ni za razdirat celotne maske, če pa praviš da gre samo šipca dol...pol se bom pa kar danes tega lotil.

S strani odhaklaj, potem pa tko mal na izi, mal na silo potegni...en plastični štiftek na sredini (tista okrogla luknjica) bo počil...samo nič zato :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni vsi fz1-jaši/jašice,

Sem v fazi nakupa fz1s motorčka in sem danes ob ogledu prišel do par vprašanj na katere boste izkušeni mački lažje odgovorili:

- ogledala na ogledanem fz1s so razštelani oz imajo luft,tam kamor so pritrjeni v plastiko na oklepu, prodajalec trdi, da se je notri neki feder razštelal in da je že poskušal nazaj pričvrstiti, a se je z časom ponovno razštelalo, se še komu to dogaja, oz kako popraviti?

- kako je z voznikovimi tačkami za noge, zmolilo me je to, če jih z celo roko primeš in porukaš ven in notri, imajo luft oz niso čisto fixne(ok to da se gor pospravijo je vsem jasno), prodajalec mi je rekel, da je to normalno oz da "plavajo" na gumi? Sicer so res na nosilcih na katere so privijačene okrogle gumice, a se mi je zdelo čudno vseeno?

Gre pa za tale(zamenjaj 0 z o) motor oz pozna kdo njegovo zgodovino ?

Hvala za koristne odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo ti lahko odgovorim - ja "plavajo", ker so vpete na gumo, najverjetneje zato, da je min vibracij :boobies:

Pa fajn nabavi!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tačk tiče je normalno.

Za ogledala pa ne bi bil prepričan.

Če je pametna cena se tudi malenkosti oprostijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi fz1-jaši/jašice,

Sem v fazi nakupa fz1s motorčka in sem danes ob ogledu prišel do par vprašanj na katere boste izkušeni mački lažje odgovorili:

- ogledala na ogledanem fz1s so razštelani oz imajo luft,tam kamor so pritrjeni v plastiko na oklepu, prodajalec trdi, da se je notri neki feder razštelal in da je že poskušal nazaj pričvrstiti, a se je z časom ponovno razštelalo, se še komu to dogaja, oz kako popraviti?

- kako je z voznikovimi tačkami za noge, zmolilo me je to, če jih z celo roko primeš in porukaš ven in notri, imajo luft oz niso čisto fixne(ok to da se gor pospravijo je vsem jasno), prodajalec mi je rekel, da je to normalno oz da "plavajo" na gumi? Sicer so res na nosilcih na katere so privijačene okrogle gumice, a se mi je zdelo čudno vseeno?

Gre pa za tale(zamenjaj 0 z o) motor oz pozna kdo njegovo zgodovino ?

Hvala za koristne odgovore.

1. na mojih ogledalih se to ne dogaja...se nikoli niso bila razstelana

2. tacke pa so vpete tako,da so rahlo gibljive...tudi mene je to prvic prestrasilo,ko sem jih kr z roko lahko premaknil. Tako,da je to cisto normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi fz1-jaši/jašice,

Sem v fazi nakupa fz1s motorčka in sem danes ob ogledu prišel do par vprašanj na katere boste izkušeni mački lažje odgovorili:

- ogledala na ogledanem fz1s so razštelani oz imajo luft,tam kamor so pritrjeni v plastiko na oklepu, prodajalec trdi, da se je notri neki feder razštelal in da je že poskušal nazaj pričvrstiti, a se je z časom ponovno razštelalo, se še komu to dogaja, oz kako popraviti?

Hvala za koristne odgovore.

No, tak problem sem imel pa jst, ker sem moral vedno ogledala pospravit za v garažo :headbang: ...verjetno je bilo tako tudi s tem motorjem...popravljat pa nisem šel tega nikoli...me zadeva ni motila.... B)

Pa dobro kupi!

lp floxxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ vulcan : v ponedeljek grem samo še papirje uredit pa je, zakaj pa te zanima?

@ flero : vidiš na to pa nisem pomislil, bom že v red jih spravil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ vulcan : v ponedeljek grem samo še papirje uredit pa je, zakaj pa te zanima?

Sem jo tudi jaz gledal oz. sem jo hotel iti pogledat, pa sem opazil, da jo ni bilo več med oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ vulcan : v ponedeljek grem samo še papirje uredit pa je, zakaj pa te zanima?

Sem jo tudi jaz gledal oz. sem jo hotel iti pogledat, pa sem opazil, da jo ni bilo več med oglasi.

Ob ogledu sva se tako zmenila z trgovcem, žal imam tudi sam slabe izkušnje kako ti motor odpeljejo ko si par ur "prekasn".

Srečno pri iskanju motorja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno numesno vprašanje :)

A se tukaj na tej temi sprehaja tudi kakšna voznica tega motorja :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me nekaj zanima.....kakšne gume mate na FZ1 in koliko km delate z njimi....naćin vožnje....sem tik pred menjavao pa me zanima

Sam imam FZ1-S imam pa Continental Road Attack2 in sm kar zadovoljen,bi pa probal tudi kaj drugega....nasvet??

lp brabs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunlop sportsmart probaj nebo ti žal!! naredu cca 4t pa še za ene 4t bo!!

Me nekaj zanima.....kakšne gume mate na FZ1 in koliko km delate z njimi....naćin vožnje....sem tik pred menjavao pa me zanima

Sam imam FZ1-S imam pa Continental Road Attack2 in sm kar zadovoljen,bi pa probal tudi kaj drugega....nasvet??

lp brabs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me nekaj zanima.....kakšne gume mate na FZ1 in koliko km delate z njimi....naćin vožnje....sem tik pred menjavao pa me zanima

Sam imam FZ1-S imam pa Continental Road Attack2 in sm kar zadovoljen,bi pa probal tudi kaj drugega....nasvet??

lp brabs

Tudi sam sem imel na FZ1 Sportsmartke...veliko vožnje v dvoje, pa tudi v solo nisem ravno šparal z gasom...seveda ne vedno :P, pa sem jih zrabil pri slabih 8000 km. Oprijem za moje potrebe odličen, obraba pa tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!