Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Ja ampak verjetno fantje tam že vejo kako in kaj če bi men rekel Beno da se mi ne splača menat in da naj jih samo nastavi bi mu verjel

ga toliko dobro poznam da bi mu zaupal tako da, zato pa pravim naj poišče Benota in naj se z njim z meni.

Se strinjam, zato sem tudi jaz že par postov nazaj napisal nej gre do Primca. Šterna ne poznam ampak najbrž tudi tam vedo kaj delajo.

No kakorkoli, hotel sem samo pojasnit zakaj nekateri hočejo preventivno menat, oziroma se obremenjujejo s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja, se lahko. Ga lahko naročiš pri Čarmanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Evo ventili zamenjani in sedaj ni več skrbi. Popravil mi je Primc in naredil vse tako kot mora bit, sta bila pa dva ventila že močno načeta in bi se lahko kmalu zgodilo kaj neljubega. Hvala vsem za nasvete in priporočila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

res? sej motor na prvi pogled zgleda uredu ampak je že dosti časa na avto.netu odkar sem ga prvič videl se mi zdi. verjetno ga bom šel pogledat in ve kdo na kaj morem bit pazljiv pri teh motorjih? in alien če ga slučajno poznaš malo bolše več če je to 06 ali 07 modelno leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res? sej motor na prvi pogled zgleda uredu ampak je že dosti časa na avto.netu odkar sem ga prvič videl se mi zdi. verjetno ga bom šel pogledat in ve kdo na kaj morem bit pazljiv pri teh motorjih? in alien če ga slučajno poznaš malo bolše več če je to 06 ali 07 modelno leto?

modelno leto 07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res? sej motor na prvi pogled zgleda uredu ampak je že dosti časa na avto.netu odkar sem ga prvič videl se mi zdi. verjetno ga bom šel pogledat in ve kdo na kaj morem bit pazljiv pri teh motorjih? in alien če ga slučajno poznaš malo bolše več če je to 06 ali 07 modelno leto?

To, da je motor dolgo na internetu, ti v teh časih ne pove veliko in ne sme biti razlog, da niti pogledat ne greš.. Jaz sem imel mojega GSX-Rja na netu pol leta, brezhiben motor, z ogromno opreme, ni bil med najdražjimi, pa ni praktično noben poklical.. Sprva najbrž ne ker je bila cena mal višja, potem ko sem pa spustil, si je pa najbrž vsak mislil, da je kej narobe z njim, da še ni šel. Pa odličen motor.

Če vidiš tak motor, si vzameš tiste par urc cajta in greš pogledat kakšen je, lahko je res dobra priložnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud jst mojga prodajam že 6 mescev pa nobenga klica tako da v današnjih časih ne pomeni da je motor na internetu slab ampak preprosto da klapa nima €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko je tako kot pravte. Denarja ni - oziroma je to zadnja stvar o kateri razmišlja narod. Pred leti sem bil kar zagrizen motorist, potem sem dobil otroka in sem motor zaradi vesti da bi bil egoist vse skupaj prodal, danes se ukvarjam s kartingom in lahko povem da je v kartingu isto. Če hočeš kaj prodat lahko enostavno pozabiš, to je hobi ki v sloveniji ubistvu skorajda ne obstaja, le za tistih par ki nas je malo vsekanih :) Pa je hobi za dan dirkališča mnogo cenejši kot pri motorjih.

Če si resen in imaš namen kupit tak motor pojdi pogledat, jaz sem lansko leto dobil aprilio rsv1000 mille r za tak denar da še danes ni na avt0.net take rakete za tak denar.

Človek se jo je hotel rešit in to je bil tudi razlog, motor pa super. Prodal ga nisem v Sloveniji, ampak me je klical nemec in je prišel iz Hanovra po motor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, če koga zanima imam popolnoma nove ročice zavore in sklopke za FZ1, FZ8,...v rdeče črni barvi. Če koga karkoli zanima -> ZS LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in pa dokaj nov lastnik FZ1-N.

Sem prebral vse objave pa nisem nikjer zasledil kakšno olje dajete v svoje motorje. Sem kupil Motul 5100 10-40. Kaj menite, bo ok ali je premalo sintetično? Morda bolje 15-40?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in pa dokaj nov lastnik FZ1-N.

Sem prebral vse objave pa nisem nikjer zasledil kakšno olje dajete v svoje motorje. Sem kupil Motul 5100 10-40. Kaj menite, bo ok ali je premalo sintetično? Morda bolje 15-40?

5100 15-40,za cesto brez piste, narejenih 60 000 B.P. razen tovarniške napake,menjam na 10 000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in pa dokaj nov lastnik FZ1-N.

Sem prebral vse objave pa nisem nikjer zasledil kakšno olje dajete v svoje motorje. Sem kupil Motul 5100 10-40. Kaj menite, bo ok ali je premalo sintetično? Morda bolje 15-40?

Številke

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in pa dokaj nov lastnik FZ1-N.

Sem prebral vse objave pa nisem nikjer zasledil kakšno olje dajete v svoje motorje. Sem kupil Motul 5100 10-40. Kaj menite, bo ok ali je premalo sintetično? Morda bolje 15-40?

Število 10W-40 ali 15W-40 pomeni WIZKOZNOST - gostoto in ne razmerje sintetika in mineralec !

Npr. 10W-40 je primernejši za nižje temperature (spomlad,jesen), 15W-40 pa za poleti.

Motul 5100 mislim da je pol(1/2) sintetika - poglej v specifikacijo olja !

Motul V-300-T-4 je fol sintetika !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Številke

Število 10W-40 ali 15W-40 pomeni WIZKOZNOST - gostoto in ne razmerje sintetika in mineralec !

Npr. 10W-40 je primernejši za nižje temperature (spomlad,jesen), 15W-40 pa za poleti.

Motul 5100 mislim da je pol(1/2) sintetika - poglej v specifikacijo olja !

Motul V-300-T-4 je fol sintetika !

ti ločiš vizkoznost in gostoto?

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj

 

Kupujem yamaho fz1 fazer letnik 2008 eno imam namen it pogledat za vikend pa me nekej  moti zato vas sprašujem... 

na netu sem na veliko iskal ampak točno ne dobim.. zanimajo me točne barve za letnik 2008 vem da imajo spredaj vilice črne barve

pa da je agragat sive barve ali se motim (in je bil tudi črne barve)

hvala vsem za morebitne odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj

 

Kupujem yamaho fz1 fazer letnik 2008 eno imam namen it pogledat za vikend pa me nekej  moti zato vas sprašujem... 

na netu sem na veliko iskal ampak točno ne dobim.. zanimajo me točne barve za letnik 2008 vem da imajo spredaj vilice črne barve

pa da je agragat sive barve ali se motim (in je bil tudi črne barve)

hvala vsem za morebitne odgovore..

modelno leto 08, če imam prav, ima res agregat sive barve, in take čudne zelenkast zlate felgne.

meni osebno ima 07 model skladnejšo barvno razporeditev (imam ga tudi sam: model 07, kupljen 08 , za prav dnar ga tud prodam  ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!