Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj

 

Kupujem yamaho fz1 fazer letnik 2008 eno imam namen it pogledat za vikend pa me nekej  moti zato vas sprašujem... 

na netu sem na veliko iskal ampak točno ne dobim.. zanimajo me točne barve za letnik 2008 vem da imajo spredaj vilice črne barve

pa da je agragat sive barve ali se motim (in je bil tudi črne barve)

hvala vsem za morebitne odgovore..

Če ti bo kaj pomagalo

 

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2008models/2008models-Yamaha-FZ1.htm

 

Jst ti lahko samo za 2010 povem kako zgleda 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo kaj pomagalo

 

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2008models/2008models-Yamaha-FZ1.htm

 

Jst ti lahko samo za 2010 povem kako zgleda 

Žal za ameriški trg. Barve pri nas leta 2008 so bile u iber grde. Zato sem potem nabavil Suzukija, čeprav sem hotel najprej FZ1. Mašina je bila kolikor se spomnem siva, feltne u iber grde rjavo-zelene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj

 

Kupujem yamaho fz1 fazer letnik 2008 eno imam namen it pogledat za vikend pa me nekej  moti zato vas sprašujem... 

na netu sem na veliko iskal ampak točno ne dobim.. zanimajo me točne barve za letnik 2008 vem da imajo spredaj vilice črne barve

pa da je agragat sive barve ali se motim (in je bil tudi črne barve)

hvala vsem za morebitne odgovore..

a mogoče kdo od vas pozna ta motor trenutno se prodaja mal me barvna kombinacija bega če je to 2008 letnik (http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6836547)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo od vas pozna ta motor trenutno se prodaja mal me barvna kombinacija bega če je to 2008 letnik (http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6836547)

 

To je letnik 2007,ker 2008 so mašine srebrne pa barva je bila rdeča,mišje siva ...zelena,rdeče črna in modra pa 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj

 

Kupujem yamaho fz1 fazer letnik 2008 eno imam namen it pogledat za vikend pa me nekej  moti zato vas sprašujem... 

na netu sem na veliko iskal ampak točno ne dobim.. zanimajo me točne barve za letnik 2008 vem da imajo spredaj vilice črne barve

pa da je agragat sive barve ali se motim (in je bil tudi črne barve)

hvala vsem za morebitne odgovore..

......to je sigurno uvoz, pri nas take barvne kombinacije še nisem srečal..........mal se mi zdi čudno, da ima tako malo km, pa drugi lastnik že prodaja.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak a je to siva ali tista sivo-zelena, ki je bila bljaaaaah?!

Sivo "zeleno" kombinacijo sem videl v Delti leta 07, ko sem svojega kupil.


Sicer pa, če je s papirji vse ok in motor še diši "po novem" (pri teh km bi moral)....je za kupit...sj je skoraj nov:))

 

PS..Aja..pa niti ene pikice ne sme imet na felgah (po kmjih sodeč ;) )

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta barvna kombinacija je leta 2007 sigurno bila v ponudbi pri nas, saj sem jo gledal, ko sem se odločal med FZ1 in FJR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......to je sigurno uvoz, pri nas take barvne kombinacije še nisem srečal..........mal se mi zdi čudno, da ima tako malo km, pa drugi lastnik že prodaja.........

se bi kar strinjal s tabo,ker vedno kadar je motor iz uvoza ne napišejo kupljen v sloveniji... lahko pa kdo pokliče pa vpraša kakšen homologacijski karton je, če je sa ali sb,da ne bo kdo koga nategnil,ker v teh časih se velik nateguje kupce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je uvožen z Italije prodajalec je uredil homologacijo pri nas.. ni ga pa registriral... ima v lasti več motorjev.. tko rabi keš pa mora pač enga prodat.. šel bom motor pogledat ampak če je to modelno leto 2007 me čudi da ima sprednje vilce črne barve... razen če je bil poškodovan pa je tko dobil nove črne vilce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da leta 2007 edino ta kombinacija barve ni imela zlatih vilic. Se pa kombinacije razlikujejo po trziscih,tudi znotraj eu.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ta barvna kombinacija bi morala biti edino z zlatimi vilicami (bikez.com pravi tako). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno Barth....je ze dolgo tega:)

Lahko, da je ta modelno 08 za IT trzisce,pri nas pa te barve pac ni bilo.

Se ne bi prvic zgodilo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ima različne barvne kombinacije praviloma le med USA in EU trgom, znotraj EU sem zasledil le en primer v zadnjih letih (na nizozemskem so imeli neko posebno izdajo xt660z)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce malo pomislim....a ni GT model obstajal v tej kombinaciji?( 08letnik, bocne plastike,kufri) hmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za GT ne vem, vem pa da je 2008 letnik imel zelo dobre barvne kombinacije, med njimi pa ni bilo te, ki je v oglasu. 2008 je bila temno modra in rdeča z tistimi olivnimi feltnami, najboljša od vseh pa mi je bila temno sivo/črna s srebrnimi feltnami. Škoda, ker večinoma silijo črne feltne.

 

možna je še ena razlaga, in sicer da prejšnjemu lastniku niso bile všeč zlate vilice in jih je dal prebarvati. Bolj verjetna je, da je bil motor počen, nekaj časa je stal, med tem so ga porihtali in dali v prodajo. Zato tudi malo km. Pri uvoznikih je veliko takšnih motorjev, saj če dobro pogledaš takšne primerke z nenormalno malo km, velikokrat opaziš določene dele, ki so brez najmanjše praskice, očitno nov del. Saj ne pravim, da je zato zanič, lahko je dobro zrihtan, pač naj vsak presodi zase, če ga želi vzeti. Ne vem kako je v IT z zavarovanji, mogoče imajo ugodnejši kasko, ko počijo motor ga dajo porihtati in v prodajo. Jaz sem tudi vzel v KK, samo sem čakal 1 leto na res dobrega (tenere). Sem pa bil v tistem letu večkrat v KK (saj imam blizu), in sem videl svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servisno knjigo na mizo in se bo takoj vidlo iz kje je. Če servisne ni....adijo.

Servisna nič ne velja, dokler ni mednarodna oz. takšna kot je npr. za Audija, ko lahko bilo kje pogledaš ali so bili servisi delani. Tista poštemplana pri "Janezu" v zidanci, velja še manj, kot da je ne bi imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak...se pa vidi kdo je prvi lastnik,uvoz ne uvoz ...vsaj nekaj je....glede na to da ima motor samo 3k....baje:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je uvožen z Italije prodajalec je uredil homologacijo pri nas.. ni ga pa registriral... ima v lasti več motorjev.. tko rabi keš pa mora pač enga prodat.. šel bom motor pogledat ampak če je to modelno leto 2007 me čudi da ima sprednje vilce črne barve... razen če je bil poškodovan pa je tko dobil nove črne vilce...

motor sem šel pogledat uglavnm prednji konec je bil popolnoma cel zamenjan se vidi sledi na vijakih (maska - prednje vilce) sprednje zavorne čeljusti so bile večkrat gor in dol šraufane prednje platišče al je novo ali pa na novo barvano... zadnji rep je malenkost zvit po vsej verjetnosti so kilometri mal zbiti ker je tudi zadnji zavorni disk zelo obrabljen - bi reku preveč za te kilometre po števcu.. rezerovar je bil dvignjen ker ga po teh km-jih ni potreba razen če je bil menjan športni filter zraka.. to bi blo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto vse jasno:) tako cisto btw me zanima...kaj je pa prodajalec rekel?

on je takega pripeljal z italije in nič ne ve o tem da bi bil kakorkoli poškodovan.. servisno knjigo in ostale papirje vse ima.. motor pri njemu stoji 2 leti.. jst si mislim da je poškodovanega pripeljal z italije popravil za silo tok da je pa čim prej prodat.. je starejši gospod k se z motorji bavi več al manj od nekdaj .. če bi še koga kej zanimalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!