Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Če se ti ne mudi raje počakaj, sezona za prodajo motorjev se itak šele dobro začenja.

nakup motorja se mi ne mudi do nove sezone ga bom že kupil letnik 08 ali pa tudi 09 čim bolj ohranjenega obvezno od prvega lastnika pa z čim manj prevoženih km zagotovo se bo pojavil v oglasih tudi tak... do takrat jih bom pa šel čim več fazer-k pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš tolk za bencin dal, da bi že lahk novga nabavu :).

 

@Frips, lahk prodaš :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mogoče kdo ve koliko je dimenzija matice za odšraufat zadnje smernike M5 ali M6?

 

Koliko se spomnim so originali samo "nataknjeni" gor .

 

8Removeindicators.jpg

 

9IndicatorsRemoved.jpg

 

PS: Vidim da je moja ex v pravih rokah, jo moram pri enkrat pobožat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko se spomnim so originali samo "nataknjeni" gor .

 

8Removeindicators.jpg

 

9IndicatorsRemoved.jpg

 

PS: Vidim da je moja ex v pravih rokah, jo moram pri enkrat pobožat :blush:

 

Zdenko hvala, morem prav pogledat, ker na notranji strani ob žicah se vidi eno matico. Sem mislil da moraš to kej odšraufat dol. 

 

Ti kr pridi motor pogledat, dobrodošel, ko se boš (boste) potikal-i po Primorskih koncih. 

 

Kr nekako lepo sodelujeva, krasen motor :D

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

imam splošno vprašanje glede fz1 in sicer menjalnik a je normalno da se ga sliši ko se prestavla gor in dol motorno olje sem menjal agip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha ma glasn pa trd menjalnik. Pa trpežen

mal me je skrbelo.... zadnjih nekaj sezon sm bil na hondah zdaj sm pa spet na yamahi... hvala za info torej je vse u redu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se še komu na fz1 dogaja da mu tako potrga zadnjo gumo:

01052013262.jpg

 

 

Zamenjal sem do sedaj ene 4 gume pa pri vsaki je bilo enako (qualifier in qualifier2), sicer ni globoko in ne okrog cele gume - nekaj centimertski pas  :wacko:

Popravljeno . Popravil thunderace
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti jo ne kej drugega reže ne zaradi motorja

 

Kak oster del kje skrit al kej podobnega. Guma bi morala zdržat vse obremenitve motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer ni nobenega ostrega dela, da bi jo rezal,  edino zadnjič sem zaradi enga frajerja v kombiju moral na ful zavirat tako da je zadnja guma mal blokirala. Model je kao sekal ovinke, ko sem ga na ravnini začel prehitevat mi je pa čist zapru pot, ko sem mu potrobil se je umaknil. Se pripeljem v štric z njim on skoraj leži na sedežu in veselo govori po telefonu  :notworthy:  :notworthy:

 

Se mi je pa to na vseh gumah do sedaj zgodilo, da bi kam drgnilo pa tudi ne verjamem, saj imam vzmetenje nastavljeno na trdo. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel, samo čudno se mi zdi. Bolj zgleda, kot bi bila narezana oziroma zarezana

 

Če bi bila ena, ok defekt, ma ka praviš da se ti dogaja ... Nevem nočem bit pameten, samo prej bi rekel da je od česa drugega kot zaradi vpliva vožnje oz

moči motorja ...

 

Da nimaš ti kakega čudnega soseda ...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!