Skoči na vsebino

runner 180 registracija


the_speed

Priporočene objave

Kaj morem za to na skuterju storiti  :?

...montiraj gor mašino od 50-tke, pa za vsak slučaj še okvir in ostalo; pomojem bi potem moglo it...

če rabiš še kakšen info samo vprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Jasonam.

Zabavno bo k bos povzrocil skodo in ti zavarovalnica ne bo nic krila.Potem bi se pa zrl, da nisi placal tistih dodatnih 20 kSIT. Vsaka stvar, ki bo v zvezi s policijo, nesreco, sodiscem,... te bo stala vec kot pa 20 kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemi, ki sem jih navedel se vedno obstajajo kljub temu, da si star komaj 15 let. V bistvu je se slabse. Glej! Kupi 50 in se vozi s 50, ce ne zelis imeti problemov. Naslednje leto pa naredi izpit za 125 in si nabavi 125.

Lahko pa nardis tako kot sem jaz. Ko se nisem imel izpita, sem si nabavil 250 kroslo in se vozil po kros progi. Znoris se, za po cest mas pa lahko 50. To seveda ne pomeni, da je cesta za znoret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje greš na tehničnega pa zamoriš motor oz mu daš neki omejevalnik hitrosti (do 50km/h) potem pa rečeš da si zgubil papirje in ga na novo prijaviš no to baje narediš najrepj na urpavni enoti ali na občini v kateri živiš.

Samo me pa zanima ko je glih tema o tem kako da te policaji butlni ne porajtajo razen -radar. No ne vem če pa lahko reg. na 50 že registrirano gilerco kajti to je zapisana nekam da je bila že enkrat pod 180 zdej pa od enkrat je pa na 50. Bolš je da uvoziš iz italije in od tam narediš že na 50ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!