Skoči na vsebino

David Copperfield


CPU

Priporočene objave

David Copperfield

29.9. 2005 ob 16:00 in ob 19:30 Hala Tivoli - Ljubljana,

največji iluzionist našega časa David Copperfield bo zaradi izjemnega zanimanja v Avstriji ostal en dan več. Večina avstrijskih predstav je že razprodanih zato bo podaljšal bivanje v Salzburgu.

Tako bo Copperfield izvedel dva obljubljena showa v Ljubljani 29. septembra s popoldansko in večerno predstavo.

Vstopnice za predstavo 28. septembra veljajo za dan kasneje - za predstavo ob 16:00 uri. V kolikor se ne morete udeležiti te predstave lahko zahtevate vračilo denarja na prodajnem mestu.

Največji iluzionist našega časa David Copperfield se po dveletnem premoru, ki ga je izkoristil za ustvarjanje novih iluzij, na veliko veselje vseh oboževalcev vrača na svetovne odre. ''V povprečju potrebujem dve leti za izumitev nove iluzije in obljubim, da vam bo na predstavah zastajal dih'', je povedal David Copperfield.

Mojster iluzije bo uresničeval sanje, se poigraval s smrtonosnim škorpijonom, lebdel bo v zraku, pod njegovo taktirko pa bo izginilo 13 ljudi. Dva večera zapored se bo 13 Slovencev za nekaj minut znašlo na svojem sanjskem kraju, nekdo iz občinstva pa se bo srečal z ljubo osebo, ki jo je pred časom izgubil. ''Show je poln emocij, ljudje jokajo, tudi sam sem vedno znova ganjen'',razlaga David Copperfield

Cena vstopnice od 8.000 do 14.000 SIT

Mogoče kdo ve kje se prodajajo karte za tole, če jih je sploh še kaj ostalo?? :blink: :( :?

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  :kva2:  :kva2:

VOLK

:kva2:  :kva2:  :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne morem več.......me že lulat .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

young Frankenstein

meni bol liči na onkel Festerja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, brezveze, so mu že vse trike pogruntali :P Bila enkrat ena dokumentarna oddaja. Mogoče ima pa kaj novega? Ja, Slovenci še niso izginili v drugo dimenzijo :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če slučajno kdo lahko zrihta kakšen karte, tko mal cenejše, se javljam :whistle: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno kdo lahko zrihta kakšen karte, tko mal cenejše, se javljam  :whistle:  :yea2:

UGODNO prodam blok osmih kart... unih posebnih...za žide... (stojišča so locirana pod macesnom tik pod parkiriščem od Bellevue-a . . .(senca vključena v ceno) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. a obstaja kakšna stran, kjer nas razsvetljujejo z bistvi njegovih "čarovnij"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, alo, kaj se je to dogajalo, razen da je bila gužva na celovški ? a je kdo bil !

če sem prav včeraj na tv-ju zasledil je enega deportital na Jamajko :eek:

aaa ouo, želim si na Jamajko :010 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno smo vidl tegale čarovnika pr nas. Na začetku sm bil res ravnodušen, ampak ko se je v treh sekundah pojavu avto na odru me je pa vrgl na rit. Sej vem ,da ma neke svoje fore, ampak še vsen je hudo. Kaj bi dal, da bi lahko videl, kako to naredi...... :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno smo vidl tegale čarovnika pr nas. Na začetku sm bil res ravnodušen, ampak ko se je v treh sekundah pojavu avto na odru me je pa vrgl na rit. Sej vem ,da ma neke svoje fore, ampak še vsen je hudo. Kaj bi dal, da bi lahko videl, kako to naredi...... :?  :blink:

Zrcala, luči in podobne zadeve delajo čudeže. Je pa zanimivo za videt :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za videt je, sej tud drugač je tip kr zabavljač, še celo nekaj slovenskih besed se je naučil in zabaval glodalce :) Je pa res, da se vsi ti njegovi triki tko hitr dogajajo, da nimaš časa vsega opazovat... Žal mi je edin, da nism nikogar od trinajstih ljudi, ki jih je preteleportiral na drugo stran dvorane, vprašal, kje so bli in kaj so delala ta čas? :? Pa verjetn bi blo obe predstavi videt in primerjat, če se kšne številke pa ljudje ponavljajo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He's the second biggest duche in the Universe ... :grim

mislim ej ... če bi plačala za karto bi zahtevala denar nazaj ... niti malo me ni zabaval niti očaral ... manj kot dve uri je trajalo vse skupaj ... od tega je bilo eno uro sam brezvezno metanje frizbijev in žogic po občinstvu, da je zbral prostovoljneže ... :BUA: ... plus deset minutni film, ki smo ga gledali po platnu ... <_<

pa to njegovo osladno pedersko obnašanje ... sorry men ni blo za prebavit ... :glare: ... predvsem je treba poudarit, da je PREVAJALEC bil odličen :OK: ... kar je imel vnaprej napisano je narobe prebral, kar pa je moral simultano prevajat pa zajebal ... in tega so še mastno plačali ... :blink: ... haaaloooooo .... :huh:

tisti, ki so pa na drugo stran dvorane šli pa ... zavesa dol- luči pomagačem - hitro na drugo stran - prižgat luči .... le kaj je tako magičnega pri tem ? :hmm: ... ama nič ... to zna dandanes že skoraj vsak mal taboljš mađioničar ... sicer pa so mi še najbolj šli na živce vsi plačanci v publiki .... kao da smo idioti in ne kapiramo, da je vse naprej zmenjeno ... :slap:

un ka pa je šel na Jamajko pa je tud bil že vnaprej dogovrojen pa posneman ... ker, ko so kazali sliko - zakaj nisem vidla ozadja pa plaže in peska ? ... ampak samo njegovo srajco ... ? ... le zakaj ? ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledu včer posnetek s tiskovke ... se mi zdi ,da je zadnji pravi blišč doživel v tistih TV oddajah, ki jih vsi poznamo ... od takrat pa kot da bi životaril. .. ? Nije baš Arsen Lupen - tist ma vsaj stil in šarm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ne znate drugega kot pluvat po vsem. Bil sem tam neobrmenjen bilo je raztegneno absolutno preveč pa vendar zanimivo. Tele fore da so pomočniki migal z lučkami itd no vseeno je treba 13 ljudi prestavit na drug konec dvorane 13 ljudi pa ne moreš kar v žep utaknt pa nest na drug konc. Je pač kar je in dvorano je dokaj napolnil pa pokazal nekaj zanimivh stvari ki jih med nami nihče ne zna razložit zato prosim še enkrat ne samo pluvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!