Skoči na vsebino

David Copperfield


CPU

Priporočene objave

Pizda ne znate drugega kot pluvat po vsem. Bil sem tam neobrmenjen bilo je raztegneno absolutno preveč pa vendar zanimivo. Tele fore da so pomočniki migal z lučkami itd no vseeno je treba 13 ljudi prestavit na drug konec dvorane 13 ljudi pa ne moreš kar v žep utaknt pa nest na drug konc. Je pač kar je in dvorano je dokaj napolnil pa pokazal nekaj zanimivh stvari ki jih med nami nihče ne zna razložit zato prosim še enkrat ne samo pluvat.

Smo te dobili, ti si sigurno eden od plačancev :P :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He's the second biggest duche in the Universe ...  :grim

mislim ej ... če bi plačala za karto bi zahtevala denar nazaj ... niti malo me ni zabaval niti očaral ... manj kot dve uri je trajalo vse skupaj ... od tega je bilo eno uro sam brezvezno metanje frizbijev in žogic po občinstvu, da je zbral prostovoljneže ...  :BUA:  ... plus deset minutni film, ki smo ga gledali po platnu ...  <_<

pa to njegovo osladno pedersko obnašanje ... sorry men ni blo za prebavit ...  :glare:  ... predvsem je treba poudarit, da je PREVAJALEC bil odličen  :OK:  ... kar je imel vnaprej napisano je narobe prebral, kar pa je moral simultano prevajat pa zajebal ... in tega so še mastno plačali ...  :blink:  ... haaaloooooo ....  :huh:

tisti, ki so pa na drugo stran dvorane šli pa ... zavesa dol- luči pomagačem - hitro na drugo stran - prižgat luči .... le kaj je tako magičnega pri tem ?  :hmm:  ... ama nič ... to zna dandanes že skoraj vsak mal taboljš mađioničar ... sicer pa so mi še najbolj šli na živce vsi plačanci v publiki .... kao da smo idioti in ne kapiramo, da je vse naprej zmenjeno ...  :slap:

un ka pa je šel na Jamajko pa je tud bil že vnaprej dogovrojen pa posneman ... ker, ko so kazali sliko - zakaj nisem vidla ozadja pa plaže in peska ? ... ampak samo njegovo srajco ... ? ... le zakaj ? ...  :doze:

Kot vidim si bila fascinirana nad pokazanim :D Zakaj se mi dozdeva, da tega večera še dolgo ne boš pozabila :P

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!