Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

pred 3 urami, Akito pravi:

20181204_060813.jpg

.

... res globoka ... :worship:

... pa vseeno veliki večini nerazumljiva :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/3/2018 at 10:28 AM, Alla said:

47396910_1828084167317399_7415625816706383872_n.jpg

Nisi imela gospodinjstva in tehniske vzgoje v osnovni soli? Osnovna sola uci splosno znanje. Srednja pa uci tisto, za kar se odlocis - ce se odlocis za nekoristno sranje, tudi prav. Jaz se tukaj niti priblizno ne najdem. Razen gradnje -  za gradnjo najprej potrebujes gradbeno dovoljenje. :whistle:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zok pravi:

Nisi imela gospodinjstva in tehniske vzgoje v osnovni soli? Osnovna sola uci splosno znanje. Srednja pa uci tisto, za kar se odlocis - ce se odlocis za nekoristno sranje, tudi prav. Jaz se tukaj niti priblizno ne najdem. Razen gradnje -  za gradnjo najprej potrebujes gradbeno dovoljenje. :whistle:

Žal je večinsko prebivalstvo v razvitem svetu naseljeno v mestih, kjer nimajo možnosti se v živo spoznati z pridobivanjem hrane in tehničnimi veščinami.

V Sloveniji je sistem šolstva (predvsem pa staršev) narejen v produciranje otrok in mladostnikov z znanjem po meri trenutne politike. Za delo in ročne spretnosti pa zmanjka časa in volje. Vem za primer šole v Lj, ko so starši izpisali (in se pritožili na šolo) otroke iz gospodinjskega  krožka, ker so otroci sadili solato in pleli vrt. To je bilo za njih izkoriščanje otrok.

Tehnični pouk je samo še senca tistega, kar smo mi obiskovali. Kar pripravite se, čez desetletje bo bolje plačan vodovodar in električar kot IT programer. Pa veliko težje bo mojstre dobiti.

Sicer tukaj ni nič globokega, le nič dobrega nas me čaka.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

@Zok dandanašnja mestna mladina nima pojma o osnovnih opravilih o gojenju in pripravi hrane.

Drugače pa....sreča je v naravi ;)

 

47207795_1899112256808540_7316276445691510784_n.jpg

...ufff... .jest bi tut imel tako drevo.... k zgleda, da ima ful globoko pa gosto senco.

...bi se dalo ležat pod njem tut v največji vročini...al pa če pada dž....   Se pa skledo podstavi.... za čaj..... tko kot pod lipo..  :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Alla said:

@Zok dandanašnja mestna mladina nima pojma o osnovnih opravilih o gojenju in pripravi hrane.

Zal se popolnoma strinjam.

 

...pa da ne bo cisto off:

10262209_1236980252997924_6131856190042398202_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

»Držal bom besedo, ker mi ljudje zaupajo; pošten bom, ker je ljudem mar zame; močan bom, ker je veliko trpljenja; pogumen bom, ker si je treba drzniti. Z vsemi bom prijatelj – s sovražniki, tistimi brez prijateljev; radodaren bom in bom pozabil na darilo; ponižen bom, ker poznam svojo slabost; dvignil bom pogled – in se smejal in ljubil in POLETEL.« (Howard Arnold Walter). 

 

Tocno tako ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Akito pravi:

20181211_151012.jpg

Because it makes you slim not invisible.

Če se poročiš pri 22, 23 letih, je tako kot če greš z žurke domov ob 20:30.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!