Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Ne. Nisem popolna. Več kot popolna sem.

Sem enkraten del človeštva; zmotljiva, iščoča, vedno presenetljiva v svojih odkritjih in sanjarjenjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

they shall be pure of heart and strong of body, untainted by doubt and unsullied by self aggrandisement, they will be bright stars in the firmament of battle, angels of death whose shining wings bring swift annihilation unto the enemies of man. so shall it be for a thousand times a thousand years, until the very end of eternity and the extinction of mortal flesh.

-pobrano ne vem več kot-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najpogostejši izvor življenjskih izkušenj in modrih misli često veljajo medsebojni odnosi, največkrat negativni. Mednje vsekakor spada tudi obrekovanje in kritika.

Ta, ki se v pogovore o drugih rad vključuje,

sploh se ne zaveda, da v resnici obrekuje.

"Nikdar ne obrekujem!" tisti zatrjuje,

ki v zadeve drugih nenehno se vtikuje.

Opravljaš, ko o soljudeh sproščeno klepetaš,

in obrekuješ, ko besede tvoje vse so laž!

Za tega, ki ves čas vlači druge po zobeh,

najbolj je značilen lesk hinavščine v očeh!

Obrekljivec, ki o tebi širil bo laži,

redkokdaj ti upal bo pogledati v oči!

Če med obrekljivci kdaj za žrtev se zavzameš,

nemudoma še ti žrtev njihova postaneš.

Ko zaveš se, da opravljaš, opozori se,

da se spuščaš na nivo, ki pod častjo ti je!

Cinizem, kritizerstvo in obrekovanje

vnašajo v odnose katastrofalno stanje!

Ko izreči moraš komu kritične besede,

najprej ga za kaj pohvali, da se ne sesede!

Kdor pravi, da ga kritika sploh ne gane - laže!

Telesna govorica drugačno sliko kaže!

Vsaki kritični opazki šest pohval dodaj,

pa odrazil se ne bo v odnosih primanjkljaj!

Izrazi pohvalo, pa še ti je boš deležen,

pri kritiki pa čaka te sunek neizbežen!

Pretirano hvaljenje deluje kot mamilo -

v zaspano brezskrbnost le bo hvaljenca vodilo.

Nezaslužena pohvala več škode naredi,

kot pa graja, ki nekdo po krivici jo dobi!

Ostra kritika nekomu je v veliko vzpodbudo,

občutljivega človeka pa spravi v stisko hudo!

Ta, ki drugim kritike radodarno daje,

se kritikam teh drugih izogiba raje.

Popravljeno . Popravil leila
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mislim totalna bedarija....pa vem da jih tud jaz trosim samo tole je pa ze malo preveč..

ob vsaki prometni nesreči motorista se odpirajo novi topici in vsakič se publika razdeli na dva pola..na tiste, ki prisegajo na defenzivno vožnjo na cesti, na izzivljanje na dirkališčih in na odgovorno obnašanje v prometu...

in na tiste ki nonstop cvilijo kako je svet nepravičen ker se ne morejo povsod peljat po kolenu, ker nimajo dirkališča v vsaki vasi in ker omejitve hitrosti za motoriste niso še enkrat višje od tistih za voznike 4 in večkolesnikov...in ko se motorist pelje po magistralki mora biti okolica 200% pozorna nanj in samo nanj, zato da bo on lahko naredil nizek prelet... :eek:

a se samo meni to zdi bizarno?

kaj pa to da smo vsi enaki? da imamo vsi enake moznosti in odgovornosti? kaj pa to da prometin cesta niso tam zaradi nas in samo nas? ostali vozniki prevoznih sredstev ne smejo delat napak, ne smejo izsiljevat.....a je kdo pomislil da tega mogoce ne pocnejo zanalašč?....medtem ko lahko motoristi v elementu na kolenu vozijo po nasprotnem pasu, vozijo 3x prehitro in ostal blah blah... :blink: ....

in sledi zaključek, da nekdo želi dat ob ceste panoje ki naj bi voznike avtomobilov in tovornjakov obvesčali, da se on in njegova druščina vsak dan drka gor in dol z motorjem po cesti in da naj pazijo nanj, ker on ima boljše stvari za delat, kot to da pazi kje pelje....recimo izgledat more strašno dobro.... :kva2:

e? :blink:

ali pa recimo tole...na glavnem ovinku rid se na cesti nabira šoder ki ga znesejo na c esto avtomobili ki ustavljajo na počivališču...zaradi motoristov ki se tam zbirajo, se avtomobilisti ne bodo smeli ustavljat na počivališču, ker s tem ogožajo motoriste?

ke? :blink:

posplošujem za dramatizacijo, da bo jasno tud tablotnim... :glare:

in ker redno zagovarjam da je treba pazit nase in na ostale in da kolenčkanje pač ni najbolj varna oblika voznje in mogoce bolj sodi na dirkališče kot na cesto, se bo redno dogajalo da se bom otepala nekih očitkov da se ne znam vozit, da sem fouš da sem nevemkaj...in to samo zato ker zapišem to kar se mi zdi

medtem ko lahko nekdo drug lima po forumu svoje slike in doma drka na njih..

pa ja...

:photo: same slike

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI čudno da nas noben ne mara...sej smo cist nesposobni sprejemat drugačna mnenja...še hujši kot neke tercialke.... :SS

še vedno mi je uganka kako lahko nekdo iz stavka, ki zgolj svetuje, da naj kolenčkanje ostane domena izkušenih in da naj se novinci tega učijo na pistah...potegne ven, da sem proti kolenčkanju in še huje...da sem jest edina ki zna vozit?

a mi lahko nekdo razloži...jest mam očitno doma napačno kodo za šifriranje postov :eek:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.

Poanta je samo v tem  - a si pizda al pa si pizda.

Ne gre pa oboje, to pa vsak ve, ne?

Oboje? A misliš pizda v pizdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>23% prometnih nesreč je posledica uzivanja alkoholnih pijač,...

>kar pomeni, da je ostalih 77% prometnih nesreč posledica idiotov, ki pijejo raznorazne sokove, vodo in podobne brezalkoholne pizdarije,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

˝Glasba je najbrž enkraten primer, da bi lahko bila - če ne bi izumili jezika, izgovorjave besed, analize idej - komunikacija duš."

Marcel Proust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce te po 200 km voznje z motorjem pri 10°C zebe.....

......si drugic obleci debelejse dolge gate.

ali kupi goldwinga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo razume izjavo H. Jackson Brown Jr.:

"Nikoli ne naroči jedi z žara v restavraciji, ki ima vse stole enake." ?

Delo, Iskrica, 15.10.2005

Mi ne gre pa nisem vegetarjanec. :?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!