Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Ice

Priporočene objave

pred 10 urami, peter.nn pravi:

Mi je prišla na pamet ena dobra misel pa sem jo raje obdržal zase...

Kdor mouči, desetim odgovori! :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem ljubitelj Bokowskega. Sicer pa, a že vsi spite? Prosim za kakšen komentar, da ne bom ugovarjal sam sebi.

Zadnjič sem bral, da so Rimljani zelo cenili kratke kur.. Kdor ima majhnega ima sinove, ker je pot do izhoda kratka in pride ven se topla sperma. Kdor ima dolgega pride ven že ohlajena sperma in ima lahko samo hčerke. Sam imam dva sina, ergo, še en tehničar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj lahko predstavite svojo mentalno superiornost z limanjem 10x convertanih JPG slik, ki namigujejo da so vsi poleg vas popolni tepci, vi pa unikatne rožice, preplavljene s plevelom vsakdana. 

Vse pod pretvezo, da je slika animiranega lika s klišejevsko facebookovsko enovrstičnico smatrano kot "globoka misel dneva".

 

 

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ena izmed skrivnosti radostnega življenja je ta, da ne hitimo zgolj od točke A do točke B,
temveč izumimo še nekaj imaginarnih točk na poti in jih užijemo v vsej polnosti!
"
(Douglas Pagels) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Aynach pravi:

Tukaj lahko predstavite svojo mentalno superiornost z limanjem 10x convertanih JPG slik, ki namigujejo da so vsi poleg vas popolni tepci, vi pa unikatne rožice, preplavljene s plevelom vsakdana. 

Vse pod pretvezo, da je slika animiranega lika s klišejevsko facebookovsko enovrstičnico smatrano kot "globoka misel dneva".

 

 

drugič vzami celo viagro, ne le polovice:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Aynach pravi:

Tukaj lahko predstavite svojo mentalno superiornost z limanjem 10x convertanih JPG slik, ki namigujejo da so vsi poleg vas popolni tepci, vi pa unikatne rožice, preplavljene s plevelom vsakdana. 

Vse pod pretvezo, da je slika animiranega lika s klišejevsko facebookovsko enovrstičnico smatrano kot "globoka misel dneva".

Najglobja od globokih :whistle:

pred 3 urami, builder pravi:

drugič vzami celo viagro, ne le polovice:ras:

Kaj si ga sam na pol začutil?:eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Šele ko se zares zavemo in doumemo, da nam je na zemlji namenjen le določen čas,
bomo začeli polno živeti vsak dan posebej, kot da bi bil edini, ki nam je na voljo.
"
(Elisabeth Kübler Ross)

 

Popravljeno . Popravil daneb
topliranje
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Eno mojih najbolj tragičnih spoznanj o človeški naravi je to,
da vsi preradi odlašamo z življenjem.
Vsi sanjarimo o čudežnem rožnem vrtu tam za obzorjem –
namesto da bi uživali v vrtnicah, ki danes cvetijo pred oknom."
(Dale Carnegie)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!