Jump to content
  • Sign Up
Ice

Globoke misli & misel dneva & stuff

Recommended Posts

twom

Med "prezgodaj" in "prepozno" je samo trenutek. Ta trenutek!

mojamiska

:010 *** ZASLUŽIMO SI BITI SREČNI *** :010

:OK:

ligenjček
pred 6 urami, bobi1001 pravi:

IMG-f827552c807c833c9eb2dc2b6b25dd73-V.thumb.jpg.93623ebe97365b50d7d607c0f346f827.jpg

Zakaj bi želel razumeti ženske? Ženske razumejo ženske pa se sovražijo med sabo :P

Kaldu
pred 1 minuto, ligenjček pravi:

Zakaj bi želel razumeti ženske? Ženske razumejo ženske pa se sovražijo med sabo :P

Če hočeš premagati nasprotnika, ga moraš najprej poznati in razumeti:naughty:.

ligenjček
pred 10 minutami, Kaldu pravi:

Če hočeš premagati nasprotnika, ga moraš najprej poznati in razumeti:naughty:.

prijatelj, biješ bitko, ki so jo izgubili najboljši strategi v zgodovini časa.. ;) 

p.s. zakaj bi jih želel premagati? so druge, boljše stvari ki se lahko počnejo z njimi :P 

DAMI34
pred 5 minutami, VS800 pravi:

Jest kla sam vidm, da slab vidm..............

fotograf se je tresu od strahu, ker je bila žena zadaj. .P

bobi1001
pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

fotograf se je tresu od strahu, ker je bila žena zadaj. .P

Ne priznam........:lol1:

RobiRoberto

👍   👍   👍   👍   👍   👍   👍

84bcbf1f48412cca489672faa8147ec2.jpg.350226bb9a684b862eb71b34974921e1.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jskrablin
      Otrok za svoja dejanja v pravnem smislu ni odgovoren. Iti se preiskavo zoper otroka, brez prisotnosti zakonitega skrbnika pa vodi samo do neveljavnih 'dokazov'. Vsak pravniški vajenec ti tako proceduro na sodišču razsuje v nepovrat. Policaji, ki dajo pihat 10 letnim otrokom so navadni uradniki brez kančka razuma, ki bi jim povedal da brez prisotnosti in eksplicitnega privoljenja zakonitega skrbnika nimajo kaj praskati. Zakonodaje se ne more razumeti dobesedno ampak se predpise interpretira v skladu s situacijo in v kontekstu nadrejenih/podrejenih predpisov. In tu se mi zdi, da je zaščita otrokovih pravic pred nezakonito policijsko preiskavo kr nadrejeni predpis.
    • Vito23
      Le zakaj... Ker beseda adventure se dobro prodaja. 😁 Tako kot sem rekel zame je boljše primerjat XR in versaceja. Zame je pa tvoj motor grd z tisto kiklop lučjo. Še dobro, da smo različni. 
    • Somrak
      Ko sem sam cincal ali naj se ne prav rosno mlad spet lotim motoriranja, mi je dal en kolega dober nasvet. Tudi mene je namreč zanimalo koliko globoko se mi bo to zažrlo v buđet. Pa pravi, da če nimaš toliko denarja viška, da greš lahko takoj po drug motor, če svojega sesuješ, nima smisla razmišlat o motorju. Sicer pa če je obsesija z motoriranjem dovolj velika, te itak nič ne more ustaviti. 
    • bimer1150
      Lepota je subjektivna stvar, eden je dobro povedal to na primeru žensk. Nekaterim so ti tvoji "grdi štrleči cilindri" ravno atribut za nakup. Nekaterim (vključno z mano) je to všeč. Pa ne bom rekel, da mi je Versys grd, ker nima bokser motorja. Dajmo spoštovat različne okuse in se obnašat razumno. 
    • DAMI34
      ok, zapisal si profesionalni ribolov. Pojdiva se raje športnega oziroma "turističnega" kot je večina motorizma.. Al pa takega z obale. Koneckoncev se tudi pri motorizmu lahko greš moto GP ali pa dirkanje. takrat rabiš tudi avtodom Če hočem postati ribič rabim nekaj palic nekaj opreme, dovolilnico in grem na Vipavo, makar z biciklom- Če hočem postati motorist rabim izpit, opremo in motor. Že vstopna investicija je višja. Sicer pretiravamo z detajli. Hočem povedati, da je motorizem eden dražjih hobijev. Sicer pa, v kolikor se hočeš neko zadevo iti resno postajajo hobiji vse dražji, od smučanja, do plezanja, srfanja, padalstva itd..samo šah je poceni (pa prosim, ne me šahisti napadat, da so drage figure z diamanti swarovski, pa pot na turnirje v Ameriko :D)    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!