Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

pred 29 minutami, VS800 pravi:

320925032_576667563935695_4022302573339696044_n.jpg

true---prokleti dež te dni..mi stalno nabija žleb pri spalnici, pa grem 4x na noč scat...bog ne daj, da bi upošteval zgornji nasvet :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

true---prokleti dež te dni..mi stalno nabija žleb pri spalnici, pa grem 4x na noč scat...bog ne daj, da bi upošteval zgornji nasvet :P

 

.

... sem bral, da se tko začne :huh:

... pol se pa kar še po jasnem vremenu to nadaljuje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, pik1 pravi:

.

... sem bral, da se tko začne :huh:

... pol se pa kar še po jasnem vremenu to nadaljuje :huh:

ne tok brat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne tok brat :P

 

.

... mah, sej imaš prov ... :huh:

... bom nehu :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

true---prokleti dež te dni..mi stalno nabija žleb pri spalnici, 

 

Kakšne cigote poklič pa ti bo nehal po žlebu ropotat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

326168330_1348426229327092_3036533444998493664_n.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

327895739_840860006983895_8041192193213730155_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

An Airbus 380 is on its way across the Atlantic. It flies consistently at 800 km/h at 30,000 feet, when suddenly a Eurofighter with a Tempo Mach 2 appears.

The pilot of the fighter jet slows down, flies alongside the Airbus and greets the pilot of the passenger plane by radio:   "Airbus, boring flight isn’t it? Now have a look here!"

He rolls his jet on its back, accelerates, breaks through the sound barrier, rises rapidly to a dizzying height, and then swoops down almost to sea level in a breathtaking dive. He loops back next to the Airbus and asks:   "Well, how was that?"

The Airbus pilot answers: "Very impressive, but watch this!"

The jet pilot watches the Airbus, but nothing happens. It continues to fly straight, at the same speed. After 15 minutes, the Airbus pilot radios, "Well, how was that?

Confused, the jet pilot asks, "What did you do?"

The AirBus pilot laughs and says:   "I got up, stretched my legs, walked to the back of the aircraft to use the washroom, then got a cup of coffee and a chocolate fudge pastry."

The moral of the story is:  When you’re young, speed and adrenaline seems to be great. But as you get older and wiser, you learn that comfort and peace are more important.

This is called S.O.S.: Slower, Older and Smarter.

Dedicated to all my senior friends  ~  it’s time to slow down and enjoy the rest of the trip.  🤗

Author Unknown

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

An Airbus 380 is on its way across the Atlantic. It flies consistently at 800 km/h at 30,000 feet, when suddenly a Eurofighter with a Tempo Mach 2 appears.

The pilot of the fighter jet slows down, flies alongside the Airbus and greets the pilot of the passenger plane by radio:   "Airbus, boring flight isn’t it? Now have a look here!"

He rolls his jet on its back, accelerates, breaks through the sound barrier, rises rapidly to a dizzying height, and then swoops down almost to sea level in a breathtaking dive. He loops back next to the Airbus and asks:   "Well, how was that?"

The Airbus pilot answers: "Very impressive, but watch this!"

The jet pilot watches the Airbus, but nothing happens. It continues to fly straight, at the same speed. After 15 minutes, the Airbus pilot radios, "Well, how was that?

Confused, the jet pilot asks, "What did you do?"

The AirBus pilot laughs and says:   "I got up, stretched my legs, walked to the back of the aircraft to use the washroom, then got a cup of coffee and a chocolate fudge pastry."

The moral of the story is:  When you’re young, speed and adrenaline seems to be great. But as you get older and wiser, you learn that comfort and peace are more important.

This is called S.O.S.: Slower, Older and Smarter.

Dedicated to all my senior friends  ~  it’s time to slow down and enjoy the rest of the trip.  🤗

Author Unknown

ne laži, v tem času je nažgal stevardeso. This is called S.O.S.: Sex, Older man with Stewardess. :P

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ne laži, v tem času je nažgal stevardeso. This is called S.O.S.: Sex, Older man with Stewardess. :P

 

Ma...sosed je letu za Adrijo, pa prav, da je vse laž.

Glede na to, da me je nazadnje stregl stevard, bo mogoče še celo držalo !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem par let delal na letališču. Deloma je res. Se je pa z leti zelo spremenilo.

Baje se je več kot 30 let nazaj "sestavljalo posadko" po načelu "daš/ne daš" .

V "mojih časih" (91-94) pa je bilo na "prostovoljni bazi" . Je bilo kar nekaj "poskočnih stevk" in tako porok kot ločitev. Več dnevni poleti (s prenočevanjem) so bili pa baje sploh poglavje za sebe (dejansko se je spreminjala zasedba, ene so hotle zraven, drugih pa doma, iz izkušenj, niso pustili) .

ps. Baje tudi stevardi niso bili izvzeti, so bili tudi "mal drugačni" piloti.

lp

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, franc pravi:

Jaz sem par let delal na letališču. Deloma je res. Se je pa z leti zelo spremenilo.

Baje se je več kot 30 let nazaj "sestavljalo posadko" po načelu "daš/ne daš" .

V "mojih časih" (91-94) pa je bilo na "prostovoljni bazi" . Je bilo kar nekaj "poskočnih stevk" in tako porok kot ločitev. Več dnevni poleti (s prenočevanjem) so bili pa baje sploh poglavje za sebe (dejansko se je spreminjala zasedba, ene so hotle zraven, drugih pa doma, iz izkušenj, niso pustili) .

ps. Baje tudi stevardi niso bili izvzeti, so bili tudi "mal drugačni" piloti.

lp

ko leti, ga faše :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ko leti, ga faše :P

 

Veš kulk nas je tuki, ki letimo z eroplančki, pa fašemo sam jezikovo župo !

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!