Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Nikoli ne žaluj za nekom, ki te noče...v tvoji bližini je vedno nekdo ki te hoče, samo v pravo smer se je potrebno ozreti in mu vrata odpreti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne žaluj za nekom, ki te noče...v tvoji bližini je vedno nekdo ki te hoče, samo v pravo smer se je potrebno ozreti in mu vrata odpreti..

Joj Andreja nisi edina :wacko: Pravjo da bo čez čas bolše :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem dolgo upal in se bal,

slovo sem upu, strahu dal;

srce je prazno, srečno ni,

nazaj si up in strah želi.

( F. Prešeren )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

I don't want to be everything to everyone - I woud like to be something to someone ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Šele ko bo zastrupljena zadnja reka,

šele ko bo posekano zadnje drevo,

šele ko bo ujeta zadnja riba,

šele potem boste ugotovili,

da denarja ni mogoče jesti.

prerokba Indijancev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*********** 0 S M R T N I C A **********

Dolga leta je bila z nami. Nihče pa zagotovo ne ve, koliko je bila stara,saj se je njen rojstni list že davno tega izgubil v birokratskih predalih.

Spominjali se je bomo po tem, da je ohranjala in drugim posredovala pametne nauke, kot so, da se je z dežja pametno čim prej umakniti pod streho in ne pod kap, da kdor prvi pride, prvi melje in da življenje ni vedno pošteno. Zdrava pamet je živela preprosto, držala se je načela, da lahko zapraviš le toliko, kolikor zaslužiš. Vedela je, kaj je zdravo starševstvo (da so glavni starši, ne pa otroci).

Njeno zdravje je začelo vidno pešati, ko so v veljavo stopila sicer dobronamerna načela, ki pa so jih ljudje vzeli preveč resno. Ko je slišala, da so šestletnika obtožili spolnega nadlegovanja, ker je poljubil sošolko, da so najstnike izključili iz šole, ker so po malici uporabljali ustno vodico in da so učitelja odpustili, ker je kaznoval trmoglavega dijaka, se je njeno stanje močno poslabšalo.

Še huje je bilo, ko je izvedela, da morajo učitelji prositi za dovoljenje staršev, preden učencu dajo aspirin, ne smejo pa staršev obvestiti, če učenka zanosi in hoče splaviti.

In končno je gospa Zdrava Pamet izgubila voljo do življenja, ko so zatajili deset zapovedi, ko je cerkev postala posel in ko so začeli z zločinci ravnati lepše kot z njihovimi žrtvami.

Ko je gospa Zdrava Pamet izvedela, da se je neka ženska polila z vročo kavo, se pritožila in za nagrado dobila visoko odškodnino, je izdihnila še zadnji dih.

Za njo žalujejo njeni starši, Resnica in Zaupanje, njen mož Preudarnost, hčerka Odgovornost in sin Razum. Preživeli sta jo tudi obe polsestri, Moja Pravica in Jaz Hočem.

Pogrebcev je bilo malo, saj se večina ni zavedla, da je umrla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vegetarijanke ne kricijo, ko dozivijo orgazem?

Ker nocejo priznati, da jim lahko en kos mesa naredi tako veselje....

:ninja:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ništa mi neće ovi dan pokvarit,

i niko mi neće auspuh zavarit.

(Benedikt Jakas)

Popravljeno . Popravil AlterMann
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!