Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

ker filing k vohaš na svoji faci vonj moške kolonske,katero pa ne uporablja tvoj tip...

Hudo je ,če na svojem tipu vohaš kolonjsko,ki je pa ti ne uporabljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta bi bila pa res huda,..vseen je bolš kombinacija vonj drugega moškega na seb,kt vonj bilokerga moškega na svojmu tipu..grr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tone Pavček je zapisal naslednje besede:

 

Ne verjemite njim, ki vam pravijo: Ta svet je grozen, grob, grd. Ni res. Res je, da je lahko še hujši. Toda za vas je to vaš edini svet, edini, ki v njem živite,

da se v njem udomite in ga v dobrem naravnate po svoji podobi.

Ne verjemite tudi njim, ki vam pravijo: Življenje je trdo, trpko in težko. Ni res. Res je, da je lahko še hujše. Toda za vas je to življenje edino,

enkratno in neponovljivo. ...Vaše je, da iz njega naredite vse, kar je v dobrem mogoče.

Ne verjemite komurkoli in karkoli. Verjemite pa, če morete, moji zgodbi:

Nekoč, pred leti, ko me je kot strela z jasnega zadelo hudo, mi je star mož, živi modrec, dejal:

>>In nikar se odslej ne boj življenja!<<

Tako zdaj jaz govorim po njem podobne besede za vas: "Ne bojte se življenja! Naj pljuska v vas z vso silo in v vse žile, naj vas nese ali zanese,

le ne pustite, da vas spodnese. In imejte ga radi, da bo tudi ono, življenje, imelo rado vas!"

 

Tone Pavček

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izjava tedna :lol:

 

policaji ne tepejo zastojn ... še kazen moraš plačati

 

:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne more mene država tolk malo plačat,kolk jaz lohk malo naredim :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne more mene država tolk malo plačat,kolk jaz lohk malo naredim :glare:

To pa rad verjamem :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa rad verjamem :devil:

A si bil ti isti a ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler se bo moj šef delal, da me dobro plačuje, se bom jaz delal, da dobro delam :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pita dijete oca:

"Šta znači biti muško?"

Otac odgovara dubokim glasom: "Ponašati se odgovorno i brinuti se o svojoj familiji..."

Na što dijete odgovara: "Kad porastem i ja želim da budem muško kao mama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pada sneg, je velika verjetnost, da boš kidau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. velika verjetnost da BOŠ kidal in ne da BOM kidal ... razlika je očitna :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp .. velika verjetnost da BOŠ kidal in ne da BOM kidal ... razlika je očitna :lol:

jp..kidam u levo...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Kitajska modrost:

- Ko si bolan, pojdi k zdravniku, zdravnik ti bo dal recept, tudi zdravnik mora živeti.
- Z receptom boš šel v lekarno, dobil boš zdravilo, tudi lekarnar mora živeti.
- Ko dobiš zdravilo, ga vrzi proč, tudi ti moraš živeti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

 

Svaki momak želi dobru devojku koja če biti loša samo sa njim.
Svaka devojka želi lošeg momka koji če biti dobar samo sa njom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov simbol naše Kure 

 

misel je morda res globoka, zagotovo točna, žal pa ni smešna  :( se opravičujem...

 

 

 

post-163-0-78965300-1365418791_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Če ponujaš prijateljstvo nekomu,ki si želi ljubezni,

 je prav tako,kot bi ponujal kruha tistemu,ki je žejen.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Globoke misli & misel dneva & stuf & Zakaj nam Roberto še vedno utruja ???

Za vse, ki ste rojeni  v  1950, 60, 70 .. !!

Najprej: preživeli smo in rojeni smo "regularno", čeprav so naše mame, ko jih je bolela glava pile aspirin, jedle hrano iz konzerv, kadile in delale do zadnjega dne nosečnosti ter nikoli niso bile testirane za diabetes.

 

V tem času opozorila v stilu "čuvati daleč od dosega otrok" na stekleničkah z zdravili, vratih in omarah niso niti obstajala.

Mi, ko smo imeli 7-8 let, nismo nosili pampers. Lulali smo v posteljo!

Vozili smo se v avtomobilih brez varnostnih pasov in zračnih blazin in ni nam bilo treba nositi čelade na glavi za vožnjo s kolesom ali kotalkah.

Pili smo vodo iz cevi za zalivanje vrta, ne iz steklenic kupljenih v velikih trgovskih verigah. Delili smo Cockto  in Colo z našimi prijatelji  in nihče  zaradi tega ni umrl.

Jedli smo mlečne sladolede, beli kruh in pravo maslo, pili sokove ki so tudi tedaj bili polni sladkorja, a nismo bili debeli zato, ker smo se IGRALI ZUNAJ, NA SVEŽEM ZRAKU

Zjutraj smo odhajali od doma in se po ves dan igrali skrivalnice, tatove in žandarje, kavboje in indijance, nemce in partizane in vse ostalo, kar si lahko domisli samo otroška domišljija. In vse do poznih večernih ur, ko se prižgale luči javne razsvetljave, ki pa jih tako ali tako ni bilo prav veliko.

Pogosto nas nihče ni mogel najti po ves dan, zato je bila zaušnica del vzgoje in nihče ni pomislil na zlorabe v družini. In nikoli ni bilo problemov...

Včasih smo ves dan preživeli pri spuščanju z vozičkom po klancu pozabljajoč, da nimamo zavor. Po nekaj padcih, zlomljenih prstih in modricah smo se naučili, kako rešiti takšne probleme.

Mi nismo imeli imaginarnih prijateljev niti problemov s koncentracijo v  šoli.

Nam niso dajali tablet proti hiperaktivnosti. Mi nismo bili kar naprej pri šolskem psihologu in specialnem pedagogu , pa smo vendarle končali nekakšne šole.

Nam niso prodajali drog na  šolskem dvorišču...

Mi nismo imeli Playstationa, Nintenda, X-boxa, nikakršne video igrice. Nismo imeli 99 kanalov na televiziji (samo dva in to drugi šele pozno popoldne), nismo imeli video rekorderjev, surround sound, mobilnih telefonov, računalnikov, interneta, chat rooms.......

MI SMO IMELI PRIJATELJE !
IN SMO SE ZNALI DRUŽITI BREZ ŽEPNINE!

Padali smo z drevja, se porezali s steklom, zlomili kakšen zob, nogo ali roko, naši starši pa zaradi tega nikoli niso šli na sodišče.

Igrali smo se s lokom in puščico, gradili  trdnjave iz snega, metali petarde za novo leto, prebrali  gore stripov in kavbojskih romanov in vse to smo preživeli brez posledic!

Vozili smo se s kolesom ali pa tekli do prijateljeve hiše, zvonili na vrata ali pa enostavno vstopili v njihov dom, da se družimo in da smo skupaj! Kadar smo imeli zaplete z zakonom, naši starši niso plačali kavcije, da so nas izvlekli. Dejansko so bili strožji kot pa sam zakon!

Zadnjih 50 let so bila najplodnejša leta v zgodovini človeštva.
Naše generacije so dale najboljše iznajditelje in učenjake do danes.

Imeli smo svobodo, pravico do napak, uspeh in odgovornost.
In naučili smo se živeti s tem !

In ti pripadaš tej generaciji?
ČESTITAM!

MORDA BOŠ ŽELEL DA DELIŠ TOLE Z  OSTALIM KI SO IMELI TO SREČO,  DA ODRAŠČAJO KOT PRAVI OTROCI, PREDEN SO ADVOKATI, DRŽAVE IN VLADE ZAČELI NAREKOVATI KAKO JE TREBA ŽIVETI!

Morda bi bilo dobro poslati to sporočilo tudi vašim otrokom, da bi videli kako so odraščali njihovi starši.

Da bi lažje brali, je to sporočilo napisano z malo večjimi črkami!

Pozdrav generacija!.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!