Skoči na vsebino

Motosvet - leglo nadpovprečno pametnih ljudi


kađiva

Priporočene objave

...hehe hudo!!....še par osebkov pogrešam v tej temi :grim  :grim  :devil: ...

Ej pa sory no. :kva2: Sploh nisem prej topica videl. A je zdej v redu.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en zamudnik je tle  :D . Tudi dolgo rabil da sem temo pogruntal. Le vkup, le vkup...

Sem lih iz službe uletu - sem zraven! Glup, totalno sam glup! :kva2: :slap:

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no,sej s to temo si gotov ne bom pridobil novih prijateljev :D ...ampak se mi zdi,da se bo veliko ljudi strinjalo z menoj :grim  oz. nekateri se že strinjajo,sam jz bom to še mal napisal :P

Vprašanje se glasi: ali se vam zdi,da je tukaj na forumu precej "nadpovprečno inteligentnih" osebkov, ki o vseh stvareh vejo vse in so oh in sploh nezmotljivi,...in bognedaj,da bi kar koli imel bolj prav od njih,ker bodo takoj našli nekaj, da bodo napisali proti Vam??....

lp cagiva B)

odgovor na vprašanje je : :grrr

stvar je pač taka, da ljudje vedno kompenziramo svoje frustracije in pomanjkljivosti in nekateri pač čutijo/mo potrebo po tem, da je treba na vsako stvar podat pripombo, da bodo drugi videli kako so/smo pametni, inteligentni, razgledani...oh in sploh nasploh...ali pa samo iz čistega dolgčasa...in če je temu tako, zakaj pa ne? sej če jo človek pač ne čuti, naj ne piše...ma pa druga veselja...ki pa najbrž koga druzga motijo....sicer pa (hvala bogu) ne živimo vsi skupaj in se ne videvamo vsak dan in če gre kdo komu zlo na jetra ima še vedno funkcijo, da ga da na ignore...kar je pa precej lažje kot pa v real life, ko bi z veseljem koga dal na kak tak seznam....pa ne gre...

tko, da ....men dol visi, če se kdo ne strinja z mano in če mora vedno kaj lajat...če mi ne bi al pa če je slučajno tako obdobje....še vedno lahko grem v vomitorium (precej uporabna zadeva), koga nedolžnega napadem al pa vse skup pošlem v 3pm in se spravim dol z računalnika :grim

je pa hudičevo zabavna reč tale motosvet :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no,sej s to temo si gotov ne bom pridobil novih prijateljev :D ...ampak se mi zdi,da se bo veliko ljudi strinjalo z menoj :grim  oz. nekateri se že strinjajo,sam jz bom to še mal napisal :P

Vprašanje se glasi: ali se vam zdi,da je tukaj na forumu precej "nadpovprečno inteligentnih" osebkov, ki o vseh stvareh vejo vse in so oh in sploh nezmotljivi,...in bognedaj,da bi kar koli imel bolj prav od njih,ker bodo takoj našli nekaj, da bodo napisali proti Vam??....

...pa s tem ne mislim,da se to dogaja meni...opažam pa v veliko debatah na forumu, da taki osebki so...pa niti jih ni tako malo ( 10+  :ninja:  )...in to eni in isti :oops: ... če se kdo prepozna med vami mu sam povem,da včasih lahko tud kej izpusti in tud kakšno debato "preskoči"...aja sej res,sam pol ne bodo potešili potrebe po zatiranju drugih in zanikanju drugih :slap:

...no ja mogoče sam mal bluzim,ampak "kar je res je res" :grim  ...

lp cagiva B)

Ko vas imam polno malho grem k SOSED in se tam zabavam z branjem traparij. Na tem forumu se pa res lahko zamisliš nad človekom, kot inteligentnim živim bitjem!

Zato našemu Moto forumu nič ne manjka- smo nekako v okvirih normale! Pametnjakoviči pa smo povsod!

Pa brez zamere, če sem bil prevečkrat pameten, pametnjakovič, težak ali karkoli hočete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vas imam polno malho grem k SOSED in se tam zabavam z branjem traparij. Na tem forumu se pa res lahko zamisliš nad človekom, kot inteligentnim živim bitjem!

Pa brez zamere, če sem bil prevečkrat pameten, pametnjakovič, težak ali karkoli hočete!

...ufffff te pa so norci :grim :grim :grim ...

...aja pa tebe nisem mel v krogu izbrancev :naughty: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ufffff te pa so norci :grim  :grim  :grim ...

...aja pa tebe nisem mel v krogu izbrancev :naughty:  :D  :D

Don´t worry! Sam se znam postaviti na mesto, ki mi pripada in zato ne rabim mecena! Priznam - sem pametnjakovič.... in Svet se še vedno vrti!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don´t worry! Sam se znam postaviti na mesto, ki mi pripada in zato ne rabim mecena! Priznam - sem pametnjakovič.... in Svet se še vedno vrti!

LP Mare

...ja ja sej ne rečem,...če se ti prepoznaš med njimi OK,...sam po mojem mnenju ne spadaš med njih,ker kot si omenil si pametnjakovič....in to v pravem pomenu besede,ker napišeš res pametne poste,ne pa tko kot nekateri,ki nabijajo v prazno in jebejo folk :) ...

...respect! :worship: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vas imam polno malho grem k SOSED in se tam zabavam z branjem traparij. Na tem forumu se pa res lahko zamisliš nad človekom, kot inteligentnim živim bitjem!

LOL :lol1:

Še mal pa bo Motosvet konkurenca :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj cagiva povej mi še kakega člana, ki po tvojem (tako kot fjr) še piše samo dobre, konstruktivne poste. Mogoče tvoja best frendica divja zver. Ona je mela tut same pametne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj cagiva povej mi še kakega člana, ki po tvojem (tako kot fjr) še piše samo dobre, konstruktivne poste. Mogoče tvoja best frendica divja zver. Ona je mela tut same pametne.

ona je pametna ker je u glavo jebala tiste ki Kaščivo u glavo jebejo včasih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ufffff te pa so norci :grim  :grim  :grim ...

...aja pa tebe nisem mel v krogu izbrancev :naughty:  :D  :D

a mene imaš? pliiiii-i-iiiii-iiiiiiiii-iiiii-iii-iiii-i-i-i-zzzzz? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj cagiva povej mi še kakega člana, ki po tvojem (tako kot fjr) še piše samo dobre, konstruktivne poste. Mogoče tvoja best frendica divja zver. Ona je mela tut same pametne.

...no ja vse do ene meje... :grrr :grrr :grrr ....odkar jo poznam,...tuki na forumu ni napisala niti enga res pametnga posta :P ....(ufff zdej bom pa tepen če to prebere :D )...

@SymRu: ...jz sem jo še skušal spreobrnit...in odvrnit od takih grdih,neokusnih objav...vse zaman :blush: ...

...aja glede izbrancev,...sej to je forum in lahko napišem tisto kar hočem in ne napišem tistega kar nočem,...in glede tega bom tiho :) ...

COME IN PEACE OR STAY AT HOME :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater............ampak jest sem res nadpovprečno pameten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...dokaži!!! :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!