Skoči na vsebino

Ali garancija še vedno velja če dam drug avzpuh


zrxin

Priporočene objave

Kupil sm ranerja z 25 mesečno garancijo. Zanima me če mi z namestitvijo drugega avzpuha (leovince ali gianelli) garancija še velja? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sm ranerja z 25 mesečno garancijo. Zanima me če mi z namestitvijo drugega avzpuha (leovince ali gianelli) garancija še velja? :?

Tole je izvleček iz klasične garancijske izjave, ki jo uporabljajo več al manj vsi:

Garant ne jamči v naslednjih primerih...

- če je v izdelek posegla nepooblaščena oseba

- če je kupec nestrokovno in malomarno ravnal z izdelkom

- če so bili v izdelek vgrajeni neoriginalni deli

...

Torej, bi rekel da ne velja, razen če ti ga ne vgradi pooblaščeni serviser in bi ga kupil od Gilerinega pooblaščenega trgovca ali serviserja (to bi pomenilo da te izpuhe priznavajo kot njihov originalni del)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj komplicirate. das drug avspuh gor, ce se ti kaj pokvari pa das starega nazaj gor pa peles na servis. kje bojo pa oni vidli, da si mel en cajt drug avspuh gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa od serviserja do serviserja drgač. En ti bo garancijo pustu drug pa ne. Upraši pooblaščenga serviserja pa ti bo povedu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadnega SP, ma lih zdej sm mogu dat za nov motor, ki sem mel prej stalkerja, ki sm ga razbil in nebi rad da bi mogel ponovno vlagat denar za neumnost...

Evo tle sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadnega SP, ma lih zdej sm mogu dat za nov motor, ki sem mel prej stalkerja, ki sm ga razbil in nebi rad da bi mogel ponovno vlagat denar za neumnost...

post-8774-1126200417_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj komplicirate. das drug avspuh gor, ce se ti kaj pokvari pa das starega nazaj gor pa peles na servis. kje bojo pa oni vidli, da si mel en cajt drug avspuh gor.

končno en pameten odgovor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadnega SP, ma lih zdej sm mogu dat za nov motor, ki sem mel prej stalkerja, ki sm ga razbil in nebi rad da bi mogel ponovno vlagat denar za neumnost...

sorry za :topic: ampak wtf si delu, da si to naredu stalkerju? :alien1: :afro1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!