Skoči na vsebino

Kačje ride


Ktm Supermoto

Priporočene objave

zaradi takih divjakov ko se zbirajo na ridah smo vsi motoristi na slabem glasu. sram vas bodi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi××× ji matrna vsem skupej, jeb× jih k××××. Dirkališča pa NE!!!! Kreteni!

Iz Postojne do Grobnika je manjša razdalja kot od Grobnika do vseh večjih mest na Hrvaškem, z izjemo Reke. V osnovi ti je hrvaško dirkališče bližje kot večini Hrvatov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Postojne do Grobnika je manjša razdalja kot od Grobnika do vseh večjih mest na Hrvaškem, z izjemo Reke. V osnovi ti je hrvaško dirkališče bližje kot večini Hrvatov.

Edin qurz je to, da ga imajo italjančki v rokah skoraj vse dni v letu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podoben članek je bil tudi v Primorskih novicah

... kaže, da so domačini in lokalna policija sklicali novinarsko konferenco in zagnali anti-motoristično akcijo ... :hmm:

Čisto iskreno: a to morda koga čudi?

Iz Postojne do Grobnika je manjša razdalja kot od Grobnika do vseh večjih mest na Hrvaškem, z izjemo Reke. V osnovi ti je hrvaško dirkališče bližje kot večini Hrvatov.

Edin qurz je to, da ga imajo italjančki v rokah skoraj vse dni v letu :angry:

najboljš, da se s hrvati združite in štrajkate sočasno v zagrebu in ljubljani - predlagam rešitev, da se Grobnik oplodi in skoti 5 malenkost manjših dirkališč, ki se jih strateško razmeče - eno v bližino Rid, eno pri Mariji Reki, ostala tri pa na Hrvaškem, da bodo lahko tudi Hrvati furali ... :blush:

PS: dodajam svojo napoved, da se vojna med motoristi in policisti šele začenja, kazni bodo visoke ... danes so napovedali, da bodo tudi tiste, ki jim ubežijo pri kaznovanju, identificirali in ukrepali ... mulariji in čefurjem pa bodo, vkolikor niso polnoletni, obveščali tudi starše itd. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni že 7 let uspeva, ne vem zakaj ne-bi drugim.... .)

Sam boš najebu lih ti al pa js k se peljeva samo in zgolj mimo oz čez Ride, ki so nam na poti do druge destinacije!!! Tega ne bo noben razumu :grrr :doze: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam boš najebu lih ti al pa js k se peljeva samo in zgolj mimo oz čez Ride, ki so nam na poti do druge destinacije!!! Tega ne bo noben razumu :grrr :doze: :angry:

kolk si pa lani/predlani tam previsu pa gor-dol-gor-dol? :blush:

no, sej nočem težit ... ampak zgleda, da se težave na Ridah začenjajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se čist strinjam z HHV IN gorazdomH :grim

v razmislek pa še tole glede hrupnosti,bliz mene je železnica,kaj jo nej zdej ukinejo k se itak sliš po celmu rakeku okej da ne omenjam cerkve ki nabija s svojmi zvonovi zutri v nedeljo za k maši,pa tu je še veliko krajev ki imajo razne ropote npr šenčur pri kranju k prihajajo in odhajajo letala z brnika tako ropota da se kr šipe tresejo,pa uni gor dolga vas če se ne motim k imajo oz so imeli cele kolone kamijonov skoz naselje,da so bajte pokale in to NE samo tistih par mescev na leto oz vikendov al pa še to ne če je slabo vreme,tko da kar se tiče ropota se absolutno ne strinja pač treba je potrpet tako kot ostali valda ne bojo šli zarad glasnosti avijonov ukinjat letališče al pa prestavlat železnice,...

kar pa se tiče omejitev hitrosti je pa itak kaznovan kdor jo prekorači

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam boš najebu lih ti al pa js k se peljeva samo in zgolj mimo oz čez Ride, ki so nam na poti do druge destinacije!!! Tega ne bo noben razumu :grrr :doze: :angry:

po 7 letih nisem še najebal (razen kontrol)...tok tok.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pametnjakoviči, k menite da bi dirkališče kaj spremenilo se zbudite že enkrat.

Ko smo pa pri dirkališču, ga pa zato ni ker smo vsi enaki. Slovenci pač mislimo le na svojo rit (večina). Tako kot ni noben poklical vzdrževalcev zaradi oljnega madeža, tako kot vecina raje obvozi oviro na cesti namesto da bi jo odstranila, tako kot nekatere boli kurac, ce zvok njihovih motorjev budi dojencke in vznemirja mamce, tako poslance boli kurac za vaše dirkališče.

In dej mi povej gospod burek. Kdo bo daju teb cirka 10 k za obisk dirkališča. Mamica? Rad bi vidu ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem pa kaj se imajo planinci za razburjat, ker so ovinki tolk na samem da bolj že ne morajo bit. :doze:

Pa tistih par kilometrov skozi vas se pa že da potrpet pri 60kmh.

Jaz živim ene 30m od glavne ceste in mi gre včasih oreng na živce, ko se nekoga na mopedu sliši 5 kilometrov okol. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem pa kaj se imajo planinci za razburjat, ker so ovinki tolk na samem da bolj že ne morajo bit. :doze:

Jaz živim ene 30m od glavne ceste in mi gre včasih oreng na živce, ko se nekoga na mopedu sliši 5 kilometrov okol. <_<

Kolikor jaz poznam Planino, je del naselja, tisti s cesto proti Strmici, neposredno pod ridami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal čez te opevane ride,pa so me policaji tako :eek: Bili so na dveh lokacijah :hmm: Jaz pa lepo skoraj po omejitvah,pa proti morju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dej mi povej gospod burek. Kdo bo daju teb cirka 10 k za obisk dirkališča. Mamica? Rad bi vidu ja.

Plačal bi si sam, kukr si večino stvari, če tebi mama daje, BMK, mene ni treba nč žalt, in dirkališče itak nebi bilo sam zame, tko da nevem kaj bluziš!

Kdo da za gume in za benz? Kdo da za redne servise? no prštej še tistih 10-30k... Ni mal, se pa splača(verjetno)

Tisti ki je napisu da je Grobnik dokaj bliz PO. Kaj pa druge ceste, ki se uporabljajo za dirkališča? Nelegalna seveda? A nebi mogli met tudi Mariborčani pa Celjani pa Krajnčani mal bližje. Meni je dost blizu, jest mam bližje do Grobnika kukr do Portoroža, skor.... Ampak govorim za vse nas!

Moje mnenje je pač da če bi šu parkrat na leto na dirkališče nebi več tolk divjal po cesti in po ridah.

Now eat me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto prav, da imaš svoje mnenje. Napisal sem tisto za Grobnik, ker tukaj govorimo o Kačjih ridah, ki so zraven PO, ta je pa streljaj od Reke, blizu katere je Grobnik. Dirkališče je velika investicija in verjetno ga nihče ne bo naredil zato da si bo nekaj ljudi spucalo ventile ampak zato, ker bo v tem videl dobiček. In če malo prebereš bolj popularne teme o polaganju boš hitro dojel, da bi lahko imeli 5 dirkališč, pa bi nekateri pacienti še zmeraj polagali na cestah. Napaka, ki se zgodi v trenutku lahko konča ali spremeni tvoje življenje za zmeraj. Veliko govorimo o mrtvih, jaz razmišljam kaj bi bilo, če bi na stebričkih pustil eno ali obe nogi ali pa če bi šla hrbtnica. Ni potrebno veliko domišljije, učinek je pa kar dober.

Divjanje in uporaba navadne ceste kot dirkališča je neumno in predvsem neodgovorno ravnanje. Neodgovorno prvo do sebe in potem do drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo da za gume in za benz? Kdo da za redne servise? no prštej še tistih 10-30k... Ni mal, se pa splača(verjetno)

Da bi se neprestano sprošćal na dirkališči, bi ga moral obiskati (govorim zase) vsaj 20x na sezono. To je pa 200-300 jurjev stroška. Že zdaj me sezona stane okoli 800 jurjev. In že zdaj mi za kako gumo zmanjka in se moram pufat pa kreditirat. Meni pac ne bi zneslo obiskovanje dirkališč. Pa imam kot študent skoraj 1,5 miljona neto prihodka letno.

Pa tudi če bi imel finance za dirkališča, bi ga še vedno, na poti do morja prtisnu tako na ridah, kot na črnem kalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, seveda, prevzemaš odgovornost, da si lahko danes/jutri pokojnik ali invalid. A ni tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se neprestano sprošćal na dirkališči, bi ga moral obiskati (govorim zase) vsaj 20x na sezono. To je pa 200-300 jurjev stroška. Že zdaj me sezona stane okoli 800 jurjev. In že zdaj mi za kako gumo zmanjka in se moram pufat pa kreditirat. Meni pac ne bi zneslo obiskovanje dirkališč. Pa imam kot študent skoraj 1,5 miljona neto prihodka letno.

Pa tudi če bi imel finance za dirkališča, bi ga še vedno, na poti do morja prtisnu tako na ridah, kot na črnem kalu.

S tem, seveda, prevzemaš odgovornost, da si lahko danes/jutri pokojnik ali invalid. A ni tako?

Z obemi se strinjam, pa vseeno, pomagalo bi. Mogoče 10, mogoče se teh 10 nebi ubilo na cesti....

Fora je v tem da so hoteli narediti dirkališče za F1. Dnar je bil, vse je bilo zmenjeno, sam država ni pustila, ker bi bilo hrupno....

Hoteli so ga narditi pri Povirju(blizu sežane), se mi zdi da so bile celo slike objavljene, kje naj bi bilo dirkališče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dej mi povej gospod burek. Kdo bo daju teb cirka 10 k za obisk dirkališča. Mamica? Rad bi vidu ja.

država bo dala športno-rekreativni dodatek pri štipendijah :P

Tisti ki je napisu da je Grobnik dokaj bliz PO. Kaj pa druge ceste, ki se uporabljajo za dirkališča? Nelegalna seveda? A nebi mogli met tudi Mariborčani pa Celjani pa Krajnčani mal bližje. Meni je dost blizu, jest mam bližje do Grobnika kukr do Portoroža, skor.... Ampak govorim za vse nas!

Pomisli mal... kako blizu imajo Štajerci in drugi madžarska in druga dirkališča?

Čisto prav, da imaš svoje mnenje. Napisal sem tisto za Grobnik, ker tukaj govorimo o Kačjih ridah, ki so zraven PO, ta je pa streljaj od Reke, blizu katere je Grobnik. Dirkališče je velika investicija in verjetno ga nihče ne bo naredil zato da si bo nekaj ljudi spucalo ventile ampak zato, ker bo v tem videl dobiček. In če malo prebereš bolj popularne teme o polaganju boš hitro dojel, da bi lahko imeli 5 dirkališč, pa bi nekateri pacienti še zmeraj polagali na cestah. Napaka, ki se zgodi v trenutku lahko konča ali spremeni tvoje življenje za zmeraj. Veliko govorimo o mrtvih, jaz razmišljam kaj bi bilo, če bi na stebričkih pustil eno ali obe nogi ali pa če bi šla hrbtnica. Ni potrebno veliko domišljije, učinek je pa kar dober.

Divjanje in uporaba navadne ceste kot dirkališča je neumno in predvsem neodgovorno ravnanje. Neodgovorno prvo do sebe in potem do drugih.

Fritz, a pol se mi ne boš pridružil v protestni vožnji na planinskih ridah z odprtimi rori in na poln? :eek:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomisli mal... kako blizu imajo Štajerci in drugi madžarska in druga dirkališča?

Ampak zakaj nebi še mi imeli enega? Zakaj se moramo mi voziti v tujino? Če že so bli plani in dnar in vse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, vprašanje ,če je res vs bilo ... kar se mene tiče, me nič ne boli, če dirkališča ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, vprašanje ,če je res vs bilo ... kar se mene tiče, me nič ne boli, če dirkališča ni ...

Hja, tako jest vem, sicer je to prbližno 5 let nazaj ko je brat hodil v SŠ u Sežano in se je dost vedlo takrat...

Jest bi bil zadovoljen če bi ga imeli, pa tudi če nebi nikol vozu gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se neprestano sprošćal na dirkališči, bi ga moral obiskati (govorim zase) vsaj 20x na sezono. To je pa 200-300 jurjev stroška. Že zdaj me sezona stane okoli 800 jurjev. In že zdaj mi za kako gumo zmanjka in se moram pufat pa kreditirat. Meni pac ne bi zneslo obiskovanje dirkališč. Pa imam kot študent skoraj 1,5 miljona neto prihodka letno.

Pa tudi če bi imel finance za dirkališča, bi ga še vedno, na poti do morja prtisnu tako na ridah, kot na črnem kalu.

:offtopic

da nis ti pozabu ene 0 pripisat pri stroških na pisti al si pa eno preveč napisal pri številu obiskov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:offtopic

da nis ti pozabu ene 0 pripisat pri stroških na pisti al si pa eno preveč napisal pri številu obiskov

JA sej so dunlop 220 tut dobre za dirkališče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!