Skoči na vsebino

Kačje ride


Ktm Supermoto

Priporočene objave

skratka v debato se ne bom umešavala k nimam cajta vse to prebrat.bom pa še enkrat napisala VOZITE PREVIDNO KER JE ASVALT ŠE VEDNO NEKAM ČUDEN OD TE NESREČE in te prov mal zbega.ob cesti so postavljeni tud količki za sneg tako da vam bo takoj padlo v oči kje se je to dogajaloPREVIDNO S PAMETJO IN POLAHKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka v debato se ne bom umešavala k nimam cajta vse to prebrat.bom pa še enkrat napisala VOZITE PREVIDNO KER JE ASVALT ŠE VEDNO NEKAM ČUDEN OD TE NESREČE in te prov mal zbega.ob cesti so postavljeni tud količki za sneg tako da vam bo takoj padlo v oči kje se je to dogajaloPREVIDNO S PAMETJO IN POLAHKO

od te nesreče ni čist nč čuden asfalt, ampak je še od tiste k je baje en avstrijc padu s TDM-o in se je razlil po cestišču, in cestarji niso nič ukrepali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prej sm šu mimo, sreču enga na fazerju 1000 menda, oranžnem, kdo od tu mogoče?, in je blo posuto s peskom al tistim drekom, zakej niso moglči prvi dan posut pa vrč enga trikotnika kje, se sigurno nebi raztresla ta dva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prej sm šu mimo, sreču enga na fazerju 1000 menda, oranžnem, kdo od tu mogoče?, in je blo posuto s peskom al tistim drekom, zakej niso moglči prvi dan posut pa vrč enga trikotnika kje, se sigurno nebi raztresla ta dva!

SE STRINJAM.... DEFINITIVNO....!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bo pa gmh :D

ajme,kolk majo eni za povedat... A LAHKO OSTANE VSAJ TALE TEMA 'ZBOG SEKSA' NE PA DA ŠE TLE NEKI PAMETUJETE PA MORALIZIRATE PA KR NEEEKIIII :angry:

PS:sej nism jezn,ampak vseen se mi res trapast zdi...  metlo prosim :whistle:

tut komu drugmu se zdi kaj v tej temi trapast - a lahko tut tisti prosijo, da se traparije pobrišejo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, resno mislim.  In tudi na Grobniku sem že bil in več je bilo tistih, ki so se od tam odpeljali umirjeno (beri - utrujeno) kot tistih, ki so se usuli skozi ride v Gorskem Kotarju...

Ne, SymRu nima prav glede tega (beri - strošek ni tako velik, če ni povezan še s celodnevnim izletom in 800km poti).

Seveda pa s tem ne bi rešili vseh težav...

D.

v bistvu skoraj nobene - šlepanje ideologije "dirkališča" na truplih umrlih motoristov na navadni cesti je patetično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bluziš? Tam čes grem ker grem zdej nazaj v šolo, in ne bom šel po avtocesti s 125ko, nebi pa rad povozu tistega ku×××× madeža ker da je slabo opažen, tko da nej mi en pove kateri ovinek je to, da bom vedu in bom tam bolj previden, da ne bom lih vozu 20km/h čez cele ride <_<

zakaj pa ne bi 20 km/h čez ride? To bi pomenilo "prilagodil je hitrost razmeram na cesti in vozil zelo previdno" :OK:

Aja, sj res - je treba zalagat ovinke ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je rezultat vseh 350 milijonov postov, kreganja, moraliziranja - kot bi rekel kdo od mladih gorencev.  SHOW MUST GO ON.

LP Cvetoo.

Žal, ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prej sm šu mimo, sreču enga na fazerju 1000 menda, oranžnem, kdo od tu mogoče?, in je blo posuto s peskom al tistim drekom, zakej niso moglči prvi dan posut pa vrč enga trikotnika kje, se sigurno nebi raztresla ta dva!

Mah, ne morm ovedet, ka jbi blo, če ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ DimmniBurek

Kaj bluziš? Tam čes grem ker grem zdej nazaj v šolo, in ne bom šel po avtocesti s 125ko, nebi pa rad povozu tistega ku×××× madeža ker da je slabo opažen, tko da nej mi en pove kateri ovinek je to, da bom vedu in bom tam bolj previden, da ne bom lih vozu 20km/h čez cele ride

Seveda! Jaz bluzim, ti boš pa pazil na prav tistem določenem ovinku, da ne boš povozil tistega ......... in potem ti ne bo treba več paziti in boš zmagal. :wacko:

Ajde no, saj je res dosti tega! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je pa čudno.. nekateri omenjate da naj bi bil ta madež že 1 dan tam... kako da ni kdo prej zdrsnil?? verjetno se je peljalo kr nekaj motorjev čez planino.....

ali pa ne gre za isti madež..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne bi 20 km/h čez ride? To bi pomenilo "prilagodil je hitrost razmeram na cesti in vozil zelo previdno"  :OK:

Aja, sj res - je treba zalagat ovinke ... ;)

Še vedno nisi dojel..Na olju ni treba založit da se stegneš! Če ne verjameš pa poskusi! Ne govorim na pamet tako kot ti!

Lp

y.

post-2446-1126089881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si bil ti spomladi? Sem se peljal mimo, ko si imel opravke s policajem pri kapelici. Zelo zajebana situacija. Če imaš še kakšno sliko odseka iz stani Železnikov bi blo fajn nalimat kot opozorilo drugim. Mogoče v temo "nevarni odseki". Tle se je dejansko treba pelat 30. Desna stran vozišča je totalno zjebana, cesta je že itak ozka, povsem nepregledno, ozek most pa po možnosti kakšen traktor z obračalnikom ali hlodi, ki štrlijo 3m čez prikolico......ali pa olje!

LP

Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nisi dojel..Na olju ni treba založit da se stegneš! Če ne verjameš pa poskusi! Ne govorim na pamet tako kot ti!

Lp

y.

Vem, da je tako. Pa še teorija na podlagi lastnih izkušenj: če bolj na easy pripelješ, imaš več časa in boljšo možnost, da ga morda vidiš in odmanevriraš mimo ali celo skušaš ujeti motor (če seveda nisi orenk založen in nenadoma izgubiš ves bočni oprijem, na katerega si računal med zalaganjem)... Če se 100% fokusiraš na zalaganje ovinka ... pač ne posvečaš tolk pozornosti tistmu, kar je pred tabo...

Mah, saj je brezveze. Najlažje je kriviti oljni madež in cestarje. Drugo najlažje je kriviti tiste, ki so madež videli, pa niso poklicali cestarjev/policije, pa tudi tistega motorista, iz čigar motorja TDM naj bi madež nastal... Šele na koncu pride pojem "kriviti samega sebe" oziroma voznika motorja. Saj pri meni to z krivdo včasih deluje na enak način... Običajno so vse drugi krivi, jaz šele na koncu, če vsi drugi dokažejo, da niso krivi, ali pa imajo takšno avtoriteto, da jim tega ne upam očitat.

Mah, pustimo - mrtvega ne bomo obudili s tem modrovanjem in prelaganjem krivde. Vsak naj se zamisli pri sebi, če mu je to seveda sploh v interesu, in naj iz tega potegne kak zaključek. Jaz bom naslednjih nekaj dni/tednov verjetno malo bolj previden...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam tudi 3 minute cajta:

@bladzo: grobnik je durh zaseden in če gre vse prow, si gor morda 5-10x letno.

Ko sem se na pisti dobro "zgonil" mi še na misel ni prišlo, da bi ga potem nažigal še proti domu, ker enostavno ni zanimivo.

Pa nekdo je eno brihtno prjavu tlele gor: če greš 200+ čez madež, ga še opazu ne boš!!

ok ok sej ne bom več smetil!! (danes)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da imamo pri nas do k.... ceste. Zato moraš vedno računat na neko sranje na njih in vozit z 100% rezervo. Nisem dirkač pa vseeno po ridah ( če so OK.) brusim tačke. Motor je pač treba položit če je ostra rida.

Sam povem vam da ko sem v Dolomitih naredu letos 2500km na niti eni ridi nisem naletel na pesek, olje itd. Ko pa sem prišel nazaj in sem se popeljal malo po naši lepi deželi se mi je zagravžala vožnja z motorjem saj v niti enem ovinku nisem bil veš siguren kaj me čaka. Pri nas vožnja z motorjem ni užitek je le ena sama borba za preživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi današnje nesreče na planinskih ovinkih bi prosil mimoidoče s fotoaparatom (če bo kdo slučajno zašel tam mimo), da poslikajo ta oljni madež...

Pizd* me določene zadeve razp***. Nekateri na ta oljni madež opozarjate vsaj dva dni! Nobeden kur**, ki je odgovoren za razmere na cestišču pa ni urgiral. Mogoče za ta madež niso vedeli, zato prosim naj že kdo pove, kam je potrebno poklicat, da take stvari javimo, da se odstranijo, preden se spet kdo ubije in težje poškoduje.

V slučaju, da odgovorni niso vedeli, nekateri ste skozi na tistih kurčevih rajdah, celo metlo imate, da bi pa kdo odgovornim javil za ta madež pa ne! Če ste to naredili, potem se iskreno opravičujem!!!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizd* me določene zadeve razp***. Nekateri na ta oljni madež opozarjate vsaj dva dni! Nobeden kur**, ki je odgovoren za razmere na cestišču pa ni urgiral. Mogoče za ta madež niso vedeli, zato prosim naj že kdo pove, kam je potrebno poklicat, da take stvari javimo, da se odstranijo, preden se spet kdo ubije in težje poškoduje.

V slučaju, da odgovorni niso vedeli, nekateri ste skozi na tistih kurčevih rajdah, celo metlo imate, da bi pa kdo odgovornim javil za ta madež pa ne! Če ste to naredili, potem se iskreno opravičujem!!!

Pozdrav od Roberta

po postih sodeč je Sanda7 prva videla ta oljni flek opozorila nas je tu.če pa je javila na 112 pa dvomim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po postih sodeč je Sanda7 prva videla ta oljni flek opozorila nas je tu.če pa je javila na 112 pa dvomim :hmm:

A vi mislete, da bo vsak preden gre na moped vsakič prebral cel motosvet če je kje kak madež?

Nauk, ki sem ga jaz potegnil iz te zgodbe je: NA NEVARNOSTI NA CESTAH OPOZARJAJMO ZA TO PRISTOJNE LJUDI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a drugač že mogoče kdo ve kej kdo sta tedva nesrečneža,...jz sem slišal da sta imela KR reg. ....in zato mal sumim na dva iz okolice :(

@Ktm Supermoto: a se kej spomniš a je bil en SuperDuke serijski oranžen,drugi pa oranžno-črn z Akrapoviči???...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a drugač že mogoče kdo ve kej kdo sta tedva nesrečneža,...jz sem slišal da sta imela KR reg. ....in zato mal sumim na dva iz okolice :(

@Ktm Supermoto: a se kej spomniš a je bil en SuperDuke serijski oranžen,drugi pa oranžno-črn z Akrapoviči???...

bojda sta bila lastnika študentskega servisa SHARK iz Šk.loke

moje sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!