Skoči na vsebino

Kačje ride


Ktm Supermoto

Priporočene objave

no...mislim, da ni posebej treba razlagat, kako zgleda olje, ki pušča iz katere koli reči...nastane daljša črta....če je bil večji oljni madež je verjetno res nekaj..."padlo"... čudno, da pri padcu ni blo tam posode...kdo pa še vozi naokoli z odprtimi posodami z oljem noter???? bedarija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega lahko iz tega potegnemo vsi skupaj to, da če vidimo nevarno stvar na cesti (olje, nasip peska, ... vedno in TAKOJ pokličemo 112 in zahtevamo da sporočijo cestarjem.

... in nujno obvestiti tudi Motosvet! :OK:

A mamo že kako ime, koga je treba it linčat? (/cinizem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in nujno obvestiti tudi Motosvet!  :OK:

Še bolje: vedno tovoriti zraven easy-to-use-motor-friendly prometne znake za spolzko cestišče, nevarnost in tako dalje, ter jih takoj lastnoročno zapikniti na predpisani razdalji od nevarnosti. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sodelavec (tudi motorist) povedal, da je včeraj prišlo do prometne nesreče v bližini njegove hiše. Zaletela sta se dva avtomobila. Pri tem je izteklo olje iz motorja. Policija ni mrdnila s kraja nesreče, dokler niso prišli cestarji, ki so popivnali in očistili cestišče. Vsa čast jim.

Sedaj pa, ali so naši policisti bolj pametni in pedantni kot postojnski ali pa je temu doprinesla smrt enega in poškodba drugega motorista?

Glede hitrosti pa vseeno mislim, da je razlika, če zružiš pri 200 km/h ali 90 km/h.

Popolnoma pa se strinjam s tem, da bi bilo treba takoj poklicat 112, če opazimo kakšno sranje na cesti. Glede dirkališča ima Danci prav. Po vožnji na pisti je malo sposobnih divjat nazaj domu. Večina se tja pripelje z avti s prikolicami na katerih imajo naložene motorje. Drugače pa je z gledalci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, moja izkušnja s Postojnskimi policaji

Ustaviki so me pod viaduktom Ravbarkomanda, ko sem vozil iz smeri PO proti LJ (no naj omenim , da sem dobil kazen za prekršek , ki ga nisem storil in nato še zaradi njih zakrivil prometno nesrečo-ker se me je majstr ful pozno spomnu ustavljat,...no da ne dolgovezem............sodnik me je oprostil), no in policaju sem omenik, da naj raje. če že delajo red na cesti, to počnejo na kačjih ridah, na pa tule na ravni cesti, kjer si odkrita tarča za njihov radar. No postojnski policijski Velemojster je odgovoril, da tam nimajo kaj počet, ampak samo še pridejo naklic, popišejo in pomedejo kar je ostalo................

Gre jim le za polnjenje proračuna, da bi pa kej preventivno naredili, da bi blo manj nesreč in prekrškov (posledično manjši izkupiček od kazni ) to pa ne. Zakaj bi stali pred ovinkom in opozarjali, če lahko stojimo za ovinkom in z radarjem lovimo.................

No po burnem pogovoru sem dobil še kazen za razžalitev uradne osebe - ampak oproščen (le zakaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede hitrosti pa vseeno mislim, da je razlika, če zružiš pri 200 km/h ali 90 km/h.

Bistvene ne :nono: - v obeh primerih pogreb! Možnosti preživetja so minimalne, majhne, zanemarljive..., opcija je tudi invalidnost do naravne smrti, hude poškodbe ali pa imaš noro srečo in ti ni nič!

Skratka loterija z minimalno možnostjo zadeti sedmico!

Pa srečno in varno na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se pojavljajo namigovanja na namerno politje me samo zanima če kdo ve kako se je končalo tisto ko je nek domačin žeblje posipaval po cesti motoristom ki so (mislim da) šli na srečanje v Žiri. takrat so policaji ugotovili kdo je bil. A se je kaj zgodilo?

Moram povedati, da se škodoželneži najdejo povsod. Kaj lahko se vam zgodi, da se ob obiranju ovinkov iz Kamnika proti Črnivcu pred vaše kolo prikotali lesena kocka. Preverjeno :doze:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm enih 60km/h v odbojno ograjo še nekako gre. Ampak ne bi več probu... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kot sem napisal včeraj, sem šel še enkrat pogledat. Slikal nisem, ker je bilo malo po plohi in se je cesta še sušila, tako da se oljni madež na sliki ne bi videl :-(

Sem pa ene 10 minut hodil gor in dol, pa moram priznat da ne vidim prav nobene možnosti da bi oljni madež nastal pri padcu motorja (Avstrijec s TDM); tam kjer je madež namreč "ni mogoče" pasti, pa če prideš z ene ne z druge strani - IMHO, seveda - tako da bo treba izvor madeža iskat kje drugje.

@ Simči: ne moreš iz svoje kože, je treba skoz mal provocirat a ne.... c c c c ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati, da se škodoželneži najdejo povsod. Kaj lahko se vam zgodi, da se ob obiranju ovinkov iz Kamnika proti Črnivcu pred vaše kolo prikotali lesena kocka. Preverjeno :doze:

LP Cvetoo.

Maš prav. Pri nas je frajer na gozdni cesti v korenine nabil žeblje, da so gledali par cm iz njih in jim pocvikal kepe. Rezultat: par kolegov s predrtimi gumami. V zahvalo preorali travnik in potrgali žico za pastirja nekajkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Pri nas je frajer na gozdni cesti v korenine nabil žeblje, da so gledali par cm iz njih in jim pocvikal kepe. Rezultat: par kolegov s predrtimi gumami. V zahvalo preorali travnik in potrgali žico za pastirja nekajkrat.

Če ne gre drugače

OKO ZA OKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje za mast

al pa klocn putra po riti pa "squeal like a pig" ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja in kaj ma zdej to veze... :hmm:

...a slučajno kej namiguješ,...ker kokr se spomnim si že v eni drugi temi neki Sando omenjal in to da ni 112 poklicala...pa kaj,a hočeš rečt da je ona tud kriva :nono: ...

hm sej ne vem kaj nej napišem na vse to nakladanje.

najprej pa TC je v toplicah

sanda7 pa dela popoldne oz tud cel dan tako da je bila frej v ponedeljek dopoldne in ga je kajpak izkoristila za motor najprej je šla u zalo ovinki proti idriji in za finiš dneva se je zapeljala nekaj minut okrog 13h še čez ride proti domu kajti ob 13:40 je morala biti na šihtu no in ker sem pač že v spodnjem ovinku naletela na mahanje motorista sem zmajšala hitrost in se skoraj ustavila. na levi strani ob ograji sem videla parkirane motorje in na sredi je stala čist tastara yamaha TDM ki je bla poškodovana a mogoče še vozna eden motorist je po tleh poberal koščke motorja en pa je ravno plezal čez ograjo na cesto z črno šubert concept čelado v roki kod da bi jo šel iskat u grm :hmm: na cesti pa sem opazila tudi full črn flek,ki je bil nekako okrogel velik kot guma motorja in je bil videti precej frišen,bila sem v čudnem položaju za par sekund sem se celo ustavila sredi ceste dala noge na tla in iskala z očmi če je z osebami vse v redu glede na to da je imeli eden čas pobirati majhne delce motorja po tleh sem sklepala da je s človekom ki je padel vse v redu in sem odpeljala počasi naprej,ko sem pripla do tako imenovane tribune sem skoraj tela obrnit in jim ponuditi pomoč glede na to da sem dokaj blizu doma,vendar se mi je močno mudilo poleg tega pa nemškega jezika ne znam oz mimam pojma,tako sem se s slabo vestjo peljala počasi naprej in na zgornji cesti dohitim še dva avstric ki peljet čisto počasi pripeljem jima v štric in povem yamaha TDM in z roko pokažem da se je zvrnu pokažem žalosten obraz in odpeljem proti domu onadva pa nazaj.Glede olja pa bi težko rekla lahko da se je izlil iz zvrnjene TDM lahko pa da je bil že prej tam,res je čudno da bi tujec naložen ki gre na dopust in vozi v koloni 4 motorjev norel čez ride tako da mi je nekako bolj logično da je bil tisti madež že od prej tam.

Ja in sedaj se sprašujete zakaj nisem javila policiji ali cestarjem,res je da prvo ko sem prišla domov sem šla napisat opozorilo v temo kačje ride in kot drugo sem bila prepričana da bojo strici avstrici zadevo uštimali kot je treba glede na to da je tip pobiral fuuulll majhne koščke od sprednje šipce tdm,in če je bil madež že od prej tam mi je čudno da če je padel zarad njega ni javil policiji ali pa če je šlo olje iz TDM da ravno tako ni javil in glede na to da je starejši motorist ni tega olja magar pokril z zemljo.In res mi je žal ker nisem javila še na policijo ker sem se zanesla na motoriste da bojo zadevo uštimali kar se da najbolje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic:

čudno se mi pa zdi da ni v tej temi ne TCja ne Sande7 stalna gosta rid :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

kwa pravte pa na to :eek:

drgač pa a ti mene mal pogrešaš al kaj,sicer pa veš kje me najdeš od pondeljka naprej ko sem popoldne frej,lahko pa me tud pelješ kam na kofe da ne bom skoz na ridah visela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta madež od unga avstrijca o katermu se sanda7 razlagala učer :hmm:

tega jaz nisem razlagala lahko da je bil od njega lahko pa je bil od prej in je zaradi tega avstric padel,tega ne morem vedeti,če pa bi znala govorit nemško bi bla zagonetka rešena ker bi se zihr ustavla in ponudila pomoč ali pa vsaj uprašala kaj se je zgodilo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa a ti mene mal pogrešaš al kaj,sicer pa veš kje me najdeš od pondeljka naprej ko sem popoldne frej,lahko pa me tud pelješ kam na kofe da ne bom skoz na ridah visela :)

prejšnji post si pa tako izčrpno napisala da si zaslužiš še kaj več kot samo kafe :004

recimo vsaj sadno kupo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega jaz nisem razlagala lahko da je bil od njega lahko pa je bil od prej in je zaradi tega avstric padel,tega ne morem vedeti,če pa bi znala govorit nemško bi bla zagonetka rešena ker bi se zihr ustavla in ponudila pomoč ali pa vsaj uprašala kaj se je zgodilo :(

lej sanda nočem te dražit al spravljat v slabo voljo :grrr ampak zaboga kaj ima znanje jezika tu vlogo??? v vsakem primeru se lahko ustaviš ne da pelješ naprej če vidiš da je nesreča pomagaš pa magar so šiptarji al karkoli

vse se da zmenit pač tuliš pa kriliš z rokami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem se ustavla da sem vidla da so vsi celi,za to ne rabim znat jezika,sam če bi se hotela zment kaj je blo pa bi rabila kr nekaj časa ali pa da bi se zmenila da lahko pustijo motor pri meni,skratka prepričala sem se da so O.K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji post si pa tako izčrpno napisala da si zaslužiš še kaj več kot samo kafe :004

recimo vsaj sadno kupo  :rolleyes:

te držim za besedo in da vidim kolk te je v dejanju in ne samo v pisanju pričakujem drug teden po 14h tvoj klic in povabilo na sadno kupo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te držim za besedo in da vidim kolk te je v dejanju in ne samo v pisanju pričakujem drug teden po 14h tvoj klic in povabilo na sadno kupo.

povabilo vsekakor velja

kar se pa klica tiče bo pa sila sila težka...nema tvoje cifra jaz spljoh :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!