Skoči na vsebino

Spanje, kaj je že to?


Brihta

Priporočene objave

meni rata 48 ur brez težav ampak more bit alkohola dosti pa čaga. za delo ali študij pa se še nisem tako pretegnil - jebi ga, spanje je pomembna stvar :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni rata 48 ur brez težav ampak more bit alkohola dosti pa čaga. za delo ali študij pa se še nisem tako pretegnil - jebi ga, spanje je pomembna stvar  :grim

Žuranje je sestavni del študija, tako da si se v bistvu pretegnil za študij in študentke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez teden furam avtovleko (avti iz tujine) rekord neprekinjene vožnje razen tankanja gotiva 31 ur

čez vikende pa vozim limo največ neprestane vožnje 27 ur

HVALA BOGU DA OBSTAJA RED BULL samo je zelo nevaren ker ima zelo hiter rob prenehanja delovanja in lahko kaj hitro brusiš planke :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Evo ga pa se je začelo. Prej zdržu ene 40 ur brez spanja, tako da sem danes spal 10 ur. Zdej se je pa spet od začetka začel. Pa da vidmo kok mi bo letos znesel. Aja, pa do ponedeljka 4.9. moram 4 programe oddat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa me je letos ne spanje skoraj stalo življenja. Enkrat maja sem delal nekaj na faxu, zvečer smo ga šli žurat, po žuru (naslednji dan) sem šel na fax, ker sem moral do polnoči nekaj oddati. Ob devetih sem končal in potem pomagal še kolegici. Ob 11 sem jo krenil domov, ves skrokan (40 brez spanca). 1 kilometer pred domom sem zaspal za volanom, se zaletel v hrib in razbil svojega ljubega pasatka :(

Ampak na srečo meni ni bilo nič :OK: Lahko pa bi se bil ubil :cry: Ali še huje, lahko bi ubil kakega

nedolžnega na cesti :o Na srečo ob polnoči ni ravno veliko prometa.

Tko da od takrat naprej se več ne zajebavam z neprespanostjo in vožnjo. 4.9. me bo na fax peljal nekdo drug :yes:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za popolnoma normalno opralvjanje funkcij rabim 8 ur spanja na noč/dan (al kakorkoli ze gre tole)

sicer se pa moj rekord vrti okoli 48 ur....

potem sem že potencialno nevarna za okolico :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi to skoraj vedno? :evilgrin: ;)

imaš "nevarne" in nevarne faze :naughty: ...

po 48 urah je NEVARNA faza .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 največ ampak parkrat je blo čez 30... Zanimiv pa je, da se to zgodi takrat, ko zidarim in se pol gre na ''pivo ali dve'' in pol-lej ga zlodja... kar naenkat je ura 7 zutrej, dan se dela in treba je s5 it delat :?

Še dobr, da sem pol na frišnem luftu in se tiste dva pira hitr prediha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na absolventskem 3 krat po 30 ur v 11 dneh.. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj čez 30 ur. Saj bi še šlo, ampak ni bilo potrebe - zakaj bi se mučil. Je pa bratranec dobil precej visoko vročino in skoraj skup zlezel, ne vem pa za koliko ur.

Kolko ur je že Marko Potrč nepretrgoma bil na radiu? Okrog 110.

No baje, če si utrujen pomaga črtica kokaina. Je pa to precej drago zdravilo. A res deluje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, eni se trpinčite :blink: No, ja, če je tarok, poker al pa čaga, pol je pač treba potrpet, se strinjam :P Jaz več kot kake dva dni ne bedim, mam spanje preveč rada :blush: Je pa res moj bioritem čist v dupi, ker zaspim šele krepko po tretji uri zjutraj... Spim pa spet al zlo malo (kake 3 urce) al pa kr velik (okol 10 ur, tud več)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je letos: ob osmih vstal, popoldne na Rock Otočec, nič spanja do zjutraj, zapeljem prijatelja v Lj., tam gremo še na pivo, dva, ob 15h začetek šihta, ob 22h odhod domov in ob 24h spanje. Nekje 40 ur nisem spal.

Drugače pa mi pomanjkanje spanja ni užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spanje

grda razvada

izguba časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za popolnoma normalno opralvjanje funkcij rabim 8 ur spanja na noč/dan (al kakorkoli ze gre tole)

Nekdo na tem forumu, pozabil sem kdo, je nekoč izjavil: "več kot pet ur, je že kič" :D

Se držim njegove metode. Drugače pa sem že 30 ur brez spanca in delujem popolnoma normalno brez panike. Ena noč bo še zlahka padla. Pol bom pa mal zadrmu.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spanje

grda razvada

izguba časa

za nekatere pa užitek :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!