Skoči na vsebino

mudeli powejte a se je gileri zmesal


-baSe-

Priporočene objave

mislm kupm si gilero sp letnik 2005 prpelm domov pa ga mal pogledam!pogledam izpusno cev in nism mogu vrjet na njej sta ble 2 slepi cevi!a je to normalno?ponavad je sam ena kle sta celo dve auspuh od tanove runnerce je tok zablokiran da ni res pomojm je brez blokad bols k zx!h3h3h3h3a se je tem zmesal?sory za novo temo sam me zanima kwa mislte u 2slepih ceveh! :slap: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, pomojem je gilera runner sp (sport production)

sp-02 ni 2005 letnik :>

ja no kaj pa ces gilear itak rulz. ce je pa tok mocna zvau itak da ma 2 slepi cevi :> sam a si ziher da ni ena sam tko gor (za kapse preslepit:)) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sina istem ko js js sm jo kupu pred 3 tedni so slepi cevi + una ki gre od kataliatorja..

Ma uno js nevem al začepit al si kupit leovinceja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sina istem ko js js sm jo kupu pred 3 tedni so  slepi cevi + una ki gre od kataliatorja..

Ma uno js nevem al začepit al si kupit leovinceja...

Kup drug avspuh!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi jebac! lepo bi bilo če bi upošteval vsaj osnove lepega obnašanja na forumu in ne svinjal z takšnimi naslovi. če bi vsi tak svinjali forum bi bil v 6. mesecih pravo odlagališče zaostalih postov. prosim vsaj za mene se naslednjič potrudi pri izbiri naslova. hvala, pa sorry za off topic, samo nekaterim je pač teba povedat kaj jim gre.

p.s. kupi nov izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm kupm si gilero sp letnik 2005 prpelm domov pa ga mal pogledam!pogledam izpusno cev in nism mogu vrjet na njej sta ble 2 slepi cevi!a je to normalno?ponavad je sam ena kle sta celo dve auspuh od tanove  runnerce je tok zablokiran da ni res pomojm je brez blokad bols k zx!h3h3h3h3a se je tem zmesal?sory za novo temo sam me zanima kwa mislte u 2slepih ceveh! :slap:  :SS

zarad dveh slepih ceveh nmore bit bolš od zx-a, vseeno se ga splača kupt...sicer pa lohk obe slepi cevi odcvikaš stran, pa boš vidu rezultat...po mojm je ena votla, ostala pa ne...beri = varka... če se motm, bi rad vedu, zakaj dve slepi cevi...

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!