Skoči na vsebino

pozdrauljanje


GHOST RIDER

Priporočene objave

Js se opravicujem ce kaksna podoba tema ze obstaja pri skuterjih... sm isku po iskalniku pa nc najdu.

Me pa zanima zaka se skuteristi ne pozdraulamo... k to prau kul zgleda :) .

Use skup mi bol deluje kot da smo bol sovrazno nastrojeni en proti drugemo :hmm:

Lep motoristicni pozdrau

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

...Me pa zanima zaka se skuteristi ne pozdraulamo...

Si predstavljaš, da bi se v Trstu šli dan pozdravi svojega soskuterista? :slap:

Zakaj se potem nebi še vsi avtomobilisti pozdravljali? Pa vsi mimoidoči pešci v ljubljani?

p.s.: Če sem na motorju pa me pozdravi skuterist odzdravim, če me pozdravi navdušen froc ob cest pozdravm,... sam pričakovat de vam bodo ateji na mopedih in skuterih, ki vozilo jemljejo le kot prevozno sredstvo odzdravljali je pa mal preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se 50cc skuteristi po Ljubljani pozdravljal, ta je mal bosa. Jaz v mestu pozdravim le tiste maxi skuteriste, ki imajo enak skuter. Če pa me kdorkoli pozdravi, odzdravim nazaj.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi ze blo mal cudno!Jst pozdravim motoriste(se zgodi da kdo ne odzravi al pa jst nimam cajta)drugace pa tud ko sm mel rs50 so me motoristi pozdravlal na skuterih pa pozdravim tiste ko jih poznam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah ne pozdravljam nikogar. Če pozdravljam motoriste se počutim "neumno" k itaq noben ne odzravi, sej se pa ne čudim ko mam pa scooterja.

A scooteristev pa tud ne pozdravljam k mi grete na kurac (ja, vem sam sem skuterist sam vseeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah blah

A scooteristev pa tud ne pozdravljam k mi grete na kurac (ja, vem sam sem skuterist sam vseeno).

no ja ta je bla pa v srce :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah ne pozdravljam nikogar. Če pozdravljam motoriste se počutim "neumno" k itaq noben ne odzravi, sej se pa ne čudim ko mam pa scooterja.

A scooteristev pa tud ne pozdravljam k mi grete na kurac (ja, vem sam sem skuterist sam vseeno).

Pol greš sam seb na kurac?

Js pozdravlam vse motoriste, in oni mene.. Skuteristov pa ne ker, ko sem sam mel skuterja tud mene noben ni, tk da se mi bi bedno zdelo. Če me kakšen skuterist pozdravi pa seveda odzdravim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tle v naši vasi pozdravljamo...

Mamo pa čisto poseben pozdrav, ko se vidimo samo fakiča.... :OK:

Kaj ne bi blo kul da si bi ljudje kazali fakiča med vožnjo....hahaha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce me kdo pozdravi odzdravim nazaj... drugače pa pozdravlam tiste ko poznam.

:topic:

Kaj ne bi blo kul da si bi ljudje kazali fakiča med vožnjo....hahaha....

kaj toto ste od mr.Bean-a pobrali? :P :) drugače pa am.. kr nekaj ja :)

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se bolj zdi, da je tak da ko skuterist vidi skuterista se zacnejo poze na skuterju keri bo vecji jack pred kom izpado...kje se je cas medtem za pozdrav :) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

No fanta ne mi zamerit pa vendarle to se je prijelo pri motoristih v težji klasi :? pa tudi mi na maxiscoterjih mamo malce težav z pozdravi da bi pa se pozdravlajalo vse bi dobili (še Muskenfiber v levo roko) .)

PA BREZ ZAMERE :yea1:

Popravljeno . Popravil FGboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si ne predstavlam, da bi se ljudje na skuterjih po lublani pozdravlal, k vas je res velik... recimo pri nas to sploh ne bi bilo nič takega, k itak vsak tedn srečaš enga :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!