Skoči na vsebino

Nakup Runnerja 125 Reg. pod 50


LeWiS

Priporočene objave

Na avto netu sm vido da eden prodaja runnerja 125 registriranga pod 50.Zanima me če je že kdo kupil tak motor in pozneje imel kakšne probleme? ,vsa ostala mnenja zelo dobrodošla

Popravljeno . Popravil LeWiS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu sm vido da eden prodaja runnerja 125 registriranga pod 50.Zanima me če je že kdo kupil tak motor in  pozneje imel kakšne  probleme? ,vsa ostala mnenja zelo dobrodošla

jaz iščem že nekaj časa gilero runner 180ccm registrirano na 50ccm. Tko da če mogoče koga poznaš kr povej :D Aja edino kar glej je da bo tip imel registracijo in homologacijo narejeno na 50ccm in da se bodo številke šasije ujemale, na netu tud prever, da ni mogoče ukradena runnerca!!! Drugač pa ti lahko določeni "osebki" tudi priskrbijo papirje da tvoja runnerca 125/180 postane 50, samo jaz jih nažalost še nisem srečal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam 180ko reg. pod 50. :) in ti lahko povem da nekih velikih problemov ni ;) so me pred kratki ustavli policaji (torek :BUA: ) in sm dubu sodnika ker nism imeu izpita <_< druzga pa ni blo upazenga :P edin kar je problem...kako reg. tak motor.. :hmm: veze sigurn pomagajo ;) :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!