Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

Hud noped ni kej!

Jest sm na forumih najdi risbo in si naredil distančnik za pod zadnji amortizer, ki motor malenkost dvigne, pa je blo kar :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud noped ni kej!

Jest sm na forumih najdi risbo in si naredil distančnik za pod zadnji amortizer, ki motor malenkost dvigne, pa je blo kar :OK:

lp

danke,danke,sem kupu motul 5100 pa bomo vidl kaj bo,pravijo,da temu motorju bol odgovarja pol sintetika kot sintetika. bom vidu kaj bo. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thonda,povej mi prosim,si opazil kakšne hibe,ki bi ble značilne za vtr 1000f in se pogosto pojavljajo pri teh mopedih ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thonda,povej mi prosim,si opazil kakšne hibe,ki bi ble značilne za vtr 1000f in se pogosto pojavljajo pri teh mopedih ??

- Slabe zavore :blush:

-Majen tank :headbang:

Ostalo (meni) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Slabe zavore :blush:

-Majen tank :headbang:

Ostalo (meni) :OK:

hja, tank je katastrofa ni glih kamela to zmanjša njegovo funkcionalnost,no se pa zato spočijem vsake tolk časa na kaki pumpi. po navadi,če sem šu kam dauč dam 5 l kanister bencina še zravn v kufer,ziher je ziher. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Norost -par lepih slikc od kao vtr-ke -pobi ta prototip je očitno nek?!!!! :OK:

Hud pa je - bi bil kr primeren za proizvodnjo - sam res škoda da ga ne bo. (še link mate spodi)

[attachmentid=94765]

[attachmentid=94766]

http://www.bikepics.com/pictures/450433/

post-14218-1175421104_thumb.jpg

post-14218-1175421122_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obupno grdo in neuporabno napram sedanji vtr-i :doze:

:grim :grim

Je paa res grdo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki pač bojo po moje čez 10-15let vsi mopedi, tak da se bo treba navadet! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh grdo...upam da nebo res kej tazga...vse nakazuje na take stvari...sam js sm se zmer bl za spremembe u mejah normale... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki pač bojo po moje čez 10-15let vsi mopedi, tak da se bo treba navadet! :headbang:

Zakaj točeš z glavo v zid, če si 3 poste nazaj hvalil tak dizaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eh, grdo... Ljudje, treba je it naprej. Ne bit ko oni stari čičoti, ki ne morejo kupiti novega Golfa, ker ni podoben staremu. Meni je bil stari dizajn všeč, ta je pa še boljši. Ni grd, je samo drugačen, bolj izzivalen, bolj seksi. Enkrat so enega dizajnerja vprašali, kako ocenjuje svoje izdelke, pa je rekel: "Četudi so negativne kritike, je namen dosežen! Glavno je, da ljudje govorijo o izdelku in jih ne pusti ravnodušne."

No, jaz se odločam trenutno za nakup 97 letnika s 18.000km, lepo ohranjenega za 2.990 EUR. Pogledate si ga lahko tudi na avto netu. Zanima me, če je to primeren motor za začetnika, če ulovim še predzadnji premijski razred s 72kW, koliko porabi in če je udoben tudi za sopotnika?

Hvala vsem za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se je dotična VTR nekaj časa nazaj prodajala brez papirjev, tako da preveri v tej smeri. Tudi ključ je v napačno stran obrnjen in ne izgleda originalen. Preveri še če odklepa zadnji sedež.

Drugače je VTR zelo zanimiv motor, ima veliko moči in je zelo prijeten za vožnjo, samo paziti moraš da v 1. in 2. prestavi ne odvzemaš gasa v ovinkih, ker ti zna zablokirati zadnje kolo zaradi velikega navora...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, grdo... Ljudje, treba je it naprej. Ne bit ko oni stari čičoti, ki ne morejo kupiti novega Golfa, ker ni podoben staremu. Meni je bil stari dizajn všeč, ta je pa še boljši. Ni grd, je samo drugačen, bolj izzivalen, bolj seksi. Enkrat so enega dizajnerja vprašali, kako ocenjuje svoje izdelke, pa je rekel: "Četudi so negativne kritike, je namen dosežen! Glavno je, da ljudje govorijo o izdelku in jih ne pusti ravnodušne."

No, jaz se odločam trenutno za nakup 97 letnika s 18.000km, lepo ohranjenega za 2.990 EUR. Pogledate si ga lahko tudi na avto netu. Zanima me, če je to primeren motor za začetnika, če ulovim še predzadnji premijski razred s 72kW, koliko porabi in če je udoben tudi za sopotnika?

Hvala vsem za odgovore!

Mel VTR 2 sezoni

Veliko sva se vozila v dvoje. Nazadnje ko s spomnim je mel moj moped 50.000(Brihta help :P )

Motor je hudo dobr in nisem imel nobenih težav z njim.

Da bi mi kdaj blokiralo zadnje kolo :grrr mi pa je na CBR 900 jebi ga treba je pazt kako prestavljaš O:-)

Za 3000€ po mojem kaj dosti mimo ne moreš ustrelit

Preveri okvir, zadaj kjer je privijačen zadnji del rado poči ob nesreči.

Drugače pa saj ves vsak nakup rabljenega motorja je riziko... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel VTR 2 sezoni

Veliko sva se vozila v dvoje. Nazadnje ko s spomnim je mel moj moped 50.000(Brihta help :P )

Motor je hudo dobr in nisem imel nobenih težav z njim.

Da bi mi kdaj blokiralo zadnje kolo :grrr mi pa je na CBR 900 jebi ga treba je pazt kako prestavljaš O:-)

Za 3000€ po mojem kaj dosti mimo ne moreš ustrelit

Preveri okvir, zadaj kjer je privijačen zadnji del rado poči ob nesreči.

Drugače pa saj ves vsak nakup rabljenega motorja je riziko... :xx:

Hvala za info :) Danes sem sicer šel pogledat do Elite na Jurčkovo pot ta motor in mi je bil malo sumljiv. Pokrit je bil s prozornim polivinilom (pohvala preprodajalcu), tudi vzdrževan je bil kar vredu (veriga je bila brez rje), barva je bila še kar svetleča (le pri sedežu je malo matirala), ampak kontrolne lučke so gorele, ključa pa ni bilo noter! WTF? Pogledam ključavnico, ki je bila brez tistega poklopca, ki jo zapre pred vlago in sumljivo zvit pokrovček, kjer ključ pride noter. Kot, da bi ga želel nekdo na silo z izvijačem zakurblat. Vse skupaj povem posredniku, ki potem težavo s ključi reši, ampak jeba. Če ti kontrolne lučke gorijo pomeni, da imaš kontakt in lahko motor zakurblaš (brez ključa jasno). Tudi na števcu ima sumljivo malo kilometrov, čeravno je digitalen izpis (malo manj kot 18.000). Kaj te vem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si šel samo ključavnico gledat, a si ga tut kej vžgal pa peljal? :rolleyes:

Ko sem videl ključavnico, ga niti peljati nisem želel (sploh ne vem, če se to da). Tudi sedež nekam čudno stoji na motorju (kakšna 2 cm v zraku), čeprav ga odklepal nisem. Moje mnenje je, da je motor imel že veliko lastnikov (vprašanje, koliko legalnih), mogoče je bil tudi ukraden (glede na to, da ni imel papirjev, kot pravi Foggy), zjebano ključavnico do amena, kilometri so verjetno prevrteni nazaj itd. "Naši južnjaki imajo navadno takšen odnos do motorjev (ker niso njihovi?)," rečem punci. In potem mi posrednik da listek s telefonsko in imenom "Mile". Oba sva se samo spogledala in odšla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, škoda :unsure:

Pejt še kakšno pogledat.

Za 3000 se sigurno kaka normalna dobi.

Pa na tvojem mestu bi šel tud kakšno z veliko km pogledat, sej kej dost nima bit narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, škoda :unsure:

Pejt še kakšno pogledat.

Za 3000 se sigurno kaka normalna dobi.

Pa na tvojem mestu bi šel tud kakšno z veliko km pogledat, sej kej dost nima bit narobe...

Ja, seveda bom. To je eden najlepših motorjev po mojem okusu, pa še V mašino ima. In ja, sedaj bom gledal tudi tiste s 50.000km (ki so lahko bolje vzdrževane in ohranjene, kot ena z 20.000km).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda bom. To je eden najlepših motorjev po mojem okusu, pa še V mašino ima. In ja, sedaj bom gledal tudi tiste s 50.000km (ki so lahko bolje vzdrževane in ohranjene, kot ena z 20.000km).

Za kolk dnarja se tukaj pogovarjamo? In a gre to za SP-02?

Tomy... lahko nadaljujeva preko PMjev .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolk dnarja se tukaj pogovarjamo? In a gre to za SP-02?

Tomy... lahko nadaljujeva preko PMjev .)

Do 3300 EUR :) Mislim pa na Firestorma, ne SP-02. Drugače se pa bolj zanimam za SV-650.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pa kaj je s to Hondo zdej !!! A misl kej VTR SP posodobit k je že od 2002 identična. :krneki:

Sam če pa že šest let japončki nč bolžga ne pogruntajo je pa tut neki na tem, da je res motorček 1A. :worship:

Kšnga konja bi vsaj lohk dal še v agregat, da se bomo lažje japončki branil makaronarskih desantov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s to Hondo zdej !!! A misl kej VTR SP posodobit k je že od 2002 identična. :krneki:

Sam če pa že šest let japončki nč bolžga ne pogruntajo je pa tut neki na tem, da je res motorček 1A. :worship:

Kšnga konja bi vsaj lohk dal še v agregat, da se bomo lažje japončki branil makaronarskih desantov :P

Kolikor imam info, ne nameravajo nič :krneki:

Bastardosi rumeni, pa tko lepo bi lahko bilo :naughty:

Očitno rajši delajo mini mopedke.

Honda ni glih kakšen razvojni in dizajnerski guru, tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!