Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

a ima kdo na njej touring šipo? jez sm krupan dečko, in me piha ko na nakedu.

Jest mam eno doma od MRA, ki je spraskana, sam se jo da spolirat. Če čs, za kofe in kokto, ti jo dam. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je moja vtr-ka malo zatajila. Po 50 km poti sem se ustavil, vgasnil motor za 15 min in potem spet hotel peljati dalje. Motor ni hotel vžgati, obračal še je en čas, potem pa nič več, samo klikanje iz levega konca, kjer je glavna varovalke (30A) se je slišalo.

Si mislim dobro, je pač šel akumulator, grem do prvega prodajalca akumulatorjev, zmerima napetost, pokaže 11,5...pravi da bi to moralo zadostovati. Grem nazaj zmontiram akumulator nazaj, nato ga priključim na kable iz avtomobila in motor vžge s prve. Sedaj zaenkrat vžiga dobro, akumulator se pri prižganem motorju polni (pokaže nekaj čez 14.9 napetosti pri konstantnih 4000 obratih)

Akumulator je bil nov kupljen maja.

Je možno, da je regler zatajil? Nekaj problemov z reglerjem so baje imeli na VTR-kah...

Nebi rad ostal sred ničesar spet na cesti, tako da prosim s predlogi na plano...

Lahko te sveče zezajo, še to poglej. Sem imel pa drugače tudi jaz velike probleme VTR-ko zalaufat, če je dolgo časa stala (npr. > 1 teden). Pol je pa lepo delala, ko pesmica. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečke so nove, iridium....Mene ponavadi ne zajebava ravno nekaj štart, sploh pa ne takrat ko je topel, kot je bil sedaj.

Mogoče kak slab kontakt? Problem pri VTR-kah je tudi močno oksidiran glavni relej. Tistega sem nedavno nazaj čistil, ker je bil ves zelen (jezički na konektorju)..Možno da je bil tu kakšen problem, in ni spustil naprej štroma...Regler bom vseeno probal preverit oz. zmerit, če dela vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam eno doma od MRA, ki je spraskana, sam se jo da spolirat. Če čs, za kofe in kokto, ti jo dam. :naughty:

spraskana? moja ma tak imiđ ;) se pravi de bo pašala u nulo. prosim povej kje pa kdaj. . . .

svečke so nove, iridium....Mene ponavadi ne zajebava ravno nekaj štart, sploh pa ne takrat ko je topel, kot je bil sedaj.

Mogoče kak slab kontakt? Problem pri VTR-kah je tudi močno oksidiran glavni relej. Tistega sem nedavno nazaj čistil, ker je bil ves zelen (jezički na konektorju)..Možno da je bil tu kakšen problem, in ni spustil naprej štroma...Regler bom vseeno probal preverit oz. zmerit, če dela vse ok.

moja, da kucnem drvo, dela lepo, razn baterije k jo je zadela kap, iznenada. glede na letnik, mislim de ma tud tvoja že zamenjan regler. me pa zanima katere konektorje si ti čistil? sam sem sicer mnenja da je bolš pustit kot drezat n iskat hdiča, ampak, če je to tak, običajen pojav, bi mal kontaktspreja stisnu not. .

hvala

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vzameš dol sedež, je na levi strani (v smeri vožnje) glavna varovalka. Tam malo narazen potegni in sčisti, ker se lahko zgodi da zadeva fajn oksidira. Primerov je kar nekaj na nemških forumih, da motor kar naenkrat na štandgasu crkne, sicer potem brez problema vžge, ampak je malo tečno, ko stojiš na semaforju. To sem sam že naredil, sicer ne nevem kako kvalitetno, ker je težko zraven priti, sem pa probal kolko tolko zbrusit in potem pošprejat s kontakt sprejem.

Vgaševal potem ni več, je pa tako kot pravim dva dni nazaj tako zaštekal kot je zgoraj napisano. Drugače mašinca deluje super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spraskana? moja ma tak imiđ ;) se pravi de bo pašala u nulo. prosim povej kje pa kdaj. . . .

Sem ti hotel ZS poslat, pa ne gre, ker en error javi. :headbang: Danes ne bi šlo, jutri se pa lahko kej zmenva, se bom mogoče tudi mimo Postojne peljal. Pošlji mi cifro, če pr teb to dela oz. imaš mojo cifro v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vzameš dol sedež, je na levi strani (v smeri vožnje) glavna varovalka. Tam malo narazen potegni in sčisti, ker se lahko zgodi da zadeva fajn oksidira. Primerov je kar nekaj na nemških forumih, da motor kar naenkrat na štandgasu crkne, sicer potem brez problema vžge, ampak je malo tečno, ko stojiš na semaforju. To sem sam že naredil, sicer ne nevem kako kvalitetno, ker je težko zraven priti, sem pa probal kolko tolko zbrusit in potem pošprejat s kontakt sprejem.

Vgaševal potem ni več, je pa tako kot pravim dva dni nazaj tako zaštekal kot je zgoraj napisano. Drugače mašinca deluje super...

Mal pozno ampak vseeno :)

Men je na prejšni isto delal, pa sem mi je samo losala klena na bateriji.

Rele je samo klik naredil, (za rele je bilo dovolj za zagon pa ne)

Prtegnil in pičil naprej.

Kar se tiče nenadnega ugašanje, z originalnimi auspuhi in filtrom je tud men kdaj ugasnila, pa mrzla ni hotla zrez čoka delat.

Zdej k sm zamenjal filter (K&N) in auspuhe vžiga in tudi dela brez ugasanja...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma kdo prosim lepo nosice stabilizatorja ki bi mi jih slikal in poslal slike, se raje bi jih malo prijel :)

Samo za pol ure rabim :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leovince titanium T edition :)

Peskana zunanjost z brušenim HRC logotipom...

Svaka čast! :worship:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav razmišlam o nakupu.....http://www.avto(pika)net/_MOTO/ad.asp?ID=3219277

A se samo men tako zdi ali imata res obe enake prednje vilice?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, tud ko gledam 01 letnik po netu imaji ista barvna kombinacija razlicne vilice (najbolj je opazna barva rjava ali zlata)

Motor je :worship: Ni udoben, ni najboljši, pele se ko modelarc (proti novejšim tisočakom) ampak vseeno :worship::worship:

sp11.jpg

sp12.jpg

Popravljeno . Popravil T
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VTR SP-2 ima vilice zlate barve in notranjost sprednjih diskov tudi zlate barve

VTR SP-1 ima vilice rjave barve in notranjost sprednji diskov črne barve

Zgornja SP-1 ima zlate diske in vilice in to je komplet od SP-2 in tudi se ji vidi da je bila poškodovana ker je brez nalepk na oklepu ( velike VTR na boku)

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam kupiti neke crashpade za Vtr-ko...Ima kateri od vas kaj namontirano? Kje kupit pri nas?

http://cgi.ebay.de/Crash-bobbins-Puig-Honda-VTR-1000-F-Firestorm-97-schw_W0QQitemZ250508823308QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item3a537d4b0c

Kak je s tem? Je to za kaj?

Kam se pa to montira?!?

Pri Vtr jih se nisem videl brez rezkanega nosilca, edino če je treba plastiko vrtat.

Sam pol je bz...

Če počakas, jih bom pozimi sam zrisal in naredil.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam se pa to montira?!?

Pri Vtr jih se nisem videl brez rezkanega nosilca, edino če je treba plastiko vrtat.

Sam pol je bz...

Če počakas, jih bom pozimi sam zrisal in naredil.

Če boš res delal pol že maš prvega kupcatrance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja celi ranbe letošnje sezone,

post-1354-125932958425_thumb.jpg

de bo spet lepa in čista. Rad bi ji kupu še zadnji blatnik, ob kolesu. a kdo ve na pamet kdo jih dela?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja celi ranbe letošnje sezone,

post-1354-125932958425_thumb.jpg

de bo spet lepa in čista. Rad bi ji kupu še zadnji blatnik, ob kolesu. a kdo ve na pamet kdo jih dela?

moja pa je hvala bogu prestala brez poškodb sezono...

Zadnji utrinek, tik pred "konzervacijo".....

post-16576-125933782769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasa je tud prezivela sezono brez pretresov...

Celo Grobnik je za konec zvozila, sicer je bila v tako dobri družbi da se jo je prijelo ime babica :rolleyes:

Dokler nisem probal z 1000 rr abs (09) sem bi se celo zadovoljen :whistle:

No v glavnem, Salieri nekaj si spraseval za Crash padse LSL jevi so zelo pocen, jest sem jih kar naročil, ko jih dobim

jih prerisem pol bomo pa vidl če se da kaj privarčevati.

Naročil sem se Dyno jet in opletene cevi.

Upam da dobim se letos :)

Mal sem se pozanimal kompletno vzmetenje sprednji fedri in olje, zadnji amortizer in amortizer krmila pride od Wilbersa okoli

1000€

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super....LSL? in o kaki ceni je govora? Naročil si pa kje? Lahko na pm....

Trenutno čakam na nosilce izpuhov (nebo več tačk za sovoznika), tako da bojo izpuhi malo bolj navpično....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!