Skoči na vsebino

čudežna dieta ;)


SiR

Priporočene objave

še vedno mi ni jasno zakaj se lahko ženske skoraj izstradajo na smrt ali zastrupljajo, vse kar pa diši na fizično aktivnost pa je takšna teževa.

A veš, da to pa tut men ni jasno... :hmm:

Mogoče pa zato, ker fizična aktivnost sploh ne diši.... :)

Po makarončkih :) In pršutu. :) In.... :eek:

Lačna! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni čudno da morjo jest tablete, če je pa kar naprej tista: " Se mi ne da, me glava boli..." :angry2:

tudi sex je dobra rekreacija, sploh če je zelo aktiven :yes:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :eek:  :blink: kej tazga :grrr ke s pa to prebral  :hmm: menshealthalkaj

Ne v Kmečkem glasu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber prodaja čudežno dieto, ki obsega štiri besede: manj žri, več migaj.

ok, če čš, ti jo pomagam zapakirat v aranžmaje po 8990 SIT za dozo ... pa bova preko cajtengov prodajala :D

upam, da tole ne leti name  :xx:  :grrr

drugač je v fitnesu kr gužva...žensk precej....   :grim  tko pravijo   :blink:  torej ne vem kdo kupuje te čudežne preparate  :whistle:

a misliš, da sm temo začel iz provokacije al zato, ker sm hotu kupit, pa sm na srečo prečekiral na internetu ;) :afro1: :afro1: :afro1: :afro1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v Kmečkem glasu....

to pa ni res :devil: :angry2: kaj lažeš :fight2: k ga vsak teden preberem:grrr pa ne žalit Kmečkega glasa, prosim :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy  :OK:

Vzel si mi iz jezika.

Nisem mogel verjet kako so lahko nekateri tako omejeni.

Kar poskusi prodajat meglo, pa boš videl, da bo več profita kot s kakšno resno stvarjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ...naprava, ki so jo iznajdli v drugi sv. vojni in je rešila življenje večini pomembnih ljudi-o temu seveda molčijo, ker so zavezani k temu....čist simpl zadeva, ki temelji na izročilu naših prednkov, ki ti očisti avro, in tem vse bolezni, ki se iz astralnega telesa prenesejo na telo (babe že vedo kako to poteka) in so celo primeri, ki so ozdravili raka skor ziher pa ti vsakršnokoli napredovanje bolezni ustavi.Medicinski lobij je dosegel, da so ta aparat prepovedali načrte pa skrili v vatikanu...vendar...glej ga zlomka ena ni zgorela na grmadi...imaš jo pa ti, katerega babica je bila prijateljica čerčilove mrzle sestrične...bla bla bla........no potem nisem mogla več poslušat in sem se odstranila, ker bi ispadla brutalnež s fužinskim narečjem...a ja 10.000 je eno čiščenje...priporočljivo vsaj 3x letno...tudi če ti nič ni....

(zgledal je pa kot en polnilec za akomulator....malo več lučk in histogram). :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..vam povem najuspešnejši recept za hujšanje??? :hmm:

.....vsak večer pred spanjem, ko že ležiš v postelji, se je potrebno namazati s "tešče" slino okrog popka. To ponavljaš do željene vitkosti,.... uspeh garantiran.. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

P.S. vsak k bo probu, naj mi lepo prosim pošlje "jurja" za vsak shujšan kilogram :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni res  :devil:  :angry2: kaj lažeš :fight2: k ga vsak teden preberem:grrr pa ne žalit Kmečkega glasa, prosim  :glare:

Ej buba ne se jezit, škodi lepoti. :grim

Drugače pa to ni bilo v zadnji številki ampak v enem izvodu iz leta 99. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no... današnja Ona zopet prinaša "novost"... čudežni prstan iz Luxorja... dream dream dream...

:SS  :SS  :SS

ne ne to pa bi znalo delovat. ko sem jaz bil v luxorju je kar nekaj jih fasalo močno drisko in brez pravilnega zdravljenja greš v par dneh ziher 10 kg dol, tako da če od prstana fašeš drisko potem stvar deluje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa samo ni jasno, al revije (Ona... ) res nimajo tolk samokritičnosti, samocenzure, da grejo obljavljat take bedarije. Svetovno znana igralka (skorej 40 let že bulm u TV, pa nikad čuo za tisto igralko), pa prstan iz Luxsorja, pa včasih Čang šlang, pa pizde materne...... :fight2:

...za kozlat...a je res samo denar (cena oglasnega prostora) glavno merilo.

Še mal, pa bojo iste pi....rije še v Cicibanu, pa Veseli šoli..pa ne vem še kje.

Naj odgovorna urednica One sama kup tist prstan pa žre tisto kemijo.... :fight2:

In kje je zdaj Varstvo potrošnikov....so pa tih, kure.... :fight2:

Tako reklamo tko takoj fu..em pod štenge, ampak shladit se pa ne morem takoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!