Skoči na vsebino

Sejem Sodobna vojska 2005


Špilferderber

Priporočene objave

pa še kako. Narjena sem da ubijam. :angry:

a kakšna referenčna lista uspešnih projektov je že narejena?

(20.09.2005 - komar, 3 kom., 21.09.2005 - komar, 2 kom., muha, 1 kom.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno da pridem v soboto mal pogledat sejem, morm vidt kje bom zaposlena ko končam srednjo šolo in strojni faks :OK:

Ne nucaš faxa, sploh pa ne strojnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žverca, glede na to, da v SV že nekaj časa niso nobenega fentali, tudi v samoobrambi ne (pustimo nesreče ob strani) ti priporočam, da se raje oglasiš pri kakšni organizaciji, ki je pogosto udeležena v spopadih in jemlje vsakogar npr. US Marine Corps. Pri večini ostalih bi te skenslali, ker si ženska ali zato ker nimaš potrebnih znanj in izkušenj. Pri USMC je vsaj še leto dve zagotovljena pot v Irak. Šole pa kar pusti ob strani, ker nobeden ne mara kanonfutra, ki preveč razmišlja.

Ti pa garantiram, da nisi narejena samo za ubijanje. Bi se še najdla kakšna raba zate :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga za mojo lepoto k zele zihr kje laufa ene 20km z ruzakam pa s puško :cry:  bogi :004

normalno da pridem v soboto mal pogledat sejem, morm vidt kje bom zaposlena ko končam srednjo šolo in strojni faks :OK:

pa še kako. Narjena sem da ubijam. :angry:

:topic: :hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel, videl, pojedel, odšel

po mojem mnenju boljši sejem kot lani in definitivno boljši kot drugo leto, ko ga verjetno ne bo (govorice se širijo o bienalnem sejmu).

Hummer, družina Mercedes (tega dvojca se ravno ne bi branil) in Patria AMV

post-685-1127453093_thumb.jpg

post-685-1127453105_thumb.jpg

post-685-1127453114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamudil predstavitev mopedistov VP, potolažil me je ričet..

grüberjev litl tenk in unimog (tudi kandidat za garažo in teren) :)

post-685-1127453247_thumb.jpg

post-685-1127453254_thumb.jpg

post-685-1127453262_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehe, kaki lepi tovornjaček....le kako bi ga sredi ljubljane pajek odstranil?  :afro1:

hja.. so pa tile vojaški mobili šolski primer za spucana vozila.. ergo: vojaki=pozerji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilči a streljanje na trenažerjih si lahko probal  :hmm:

trenažerjev je letos precej več kot lani.. lahko probaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja malenkot je bla na sejmu včeraj. Fotke še pridejo, se pa ne razlikujejo kej bolj od Špilovih. Mogoče so mal bl neostre. :D

Ričet dober, predstavitve krasne, vreme v qurcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi paše ane? :naughty:  še ene par let morm počakat da pridem do tega ...

..pa še mal več let da pridem do tega :naughty:

Zakaj pa tako zalostno gledas

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje bo ta drag race? Kakšen porše, kakšen mercedes?

Od kdaj pa si ti jager  :blink:  ?

drag race jutri okoli 13h-14h v Šk. Loki.

Jager nisem, grem pa na jago :P

Zakaj pa tako zalostno gledas

ni žalostno, samo face-lift bi lahko rabla pri dr. Glumičiću al kaj je že :P

Baje se ti kotički očes tako povesijo, ko ti začne rit preveč okoli kolen gravitirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni žalostno, samo face-lift bi lahko rabla pri dr. Glumičiću al kaj je že :P

Baje se ti kotički očes tako povesijo, ko ti začne rit preveč okoli kolen gravitirat :P

Kdor je lep je lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: marš v peskovnik

:devil:

:devil: :devil: :devil: :devil:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo če se je vojska odločila za novo avtomatsko puško? mislim, da sta ble dve na tapeti, una belgijska mislim da FN 2000 (izmet nabojev naprej, plastikfantastik ) in nemško (da bo žverca vesela .) ) H&K pa ne vem oznake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo če se je vojska odločila za novo avtomatsko puško? mislim, da sta ble dve na tapeti, una belgijska mislim da FN 2000 (izmet nabojev naprej, plastikfantastik ) in nemško (da bo žverca vesela .) ) H&K pa ne vem oznake?

A si tole mislu mogoče? To je G36KV. Za vojsko ne vem, jo pa majo menda v specialni enote policije in je menda hudo dobra zadeva. Bo treba kolega mal nahecat, da gremo mal strelat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nucaš faxa, sploh pa ne strojnega.

:nono:

Kdo pa ti je to rekel? Ja res ne rabiš faksa če bi celo življenje (dokler je pač možno) rad bil navadni prašinar! Kako, da ne strojnega? Seveda prav pride. V SLO obstaja študij obramboslovja, ki je nekako tudi namenjen za vojsko (vendar ne samo za njo). Na koncu pa vojska ne vzame nič več diplomiranih obramboslovcev v službo kot diplomiranih: fakulteta za šport, ekonomistov, strojnikov, električarjev,... V vojski ne moreš biti častnik, če nimaš končane fakultete!!!

Ne na pamet prosim.

CPU ravno si me prehitel. :D

V igri je FN 2000 vesoljskega izgleda in H&K G36. Vendar ne vem natančno kera verzija, ker jih kar nekaj obstaja.

Koliko sem seznanjen izbira še ni bila opravljena. Nekje pa sem slišal, da bi prednost naj imel H&K.

lp

Ta prva mislim, da je!

http://world.guns.ru/assault/as14-e.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja h&k je preizkušen model (kdo se ne spomne "kvalitetnega" MG 42, žverca ti bi ga mogla poznat :D )...medtem ko majo FN le belgijci pa še to v omejenem številu...mislim, da je bil nekje članek lih o tej FN in so naši preizkuševalci najdli eno "drobno"-tako članek napako....se jim je po nekaj 100 repetiranjih odlomila repetirna ročica oziroma je bila vidna razpoka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!