Skoči na vsebino

Nightwish koncert


Python

Priporočene objave

Me zanima, a gre kateri od spoštovanih dam in gospodov iz preljubega nam motosveta na koncert Nigtwishev, ki se ima zgoditi to nedeljo :? :yea2:

Lp Python

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze dvakrat gledal v Grazu. Prvic so bili predbend Rage-om (za nightwish prva turneja izven finske), drugic pa kot headlinerji s Sonato Arctico kot predbendom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, če se da karta preko kakšnih študentskih klubov dobit bolj poceni. Moj brat jo je namreč dobil za 6000 SIT preko KKŠ-ja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi :D . Sem kupil karto že več kot mesec nazaj, da ja ne bi zmankale .) Me pa zanima, kaj se zgodi v primeru dežja, ker v nedeljo naj bi bil :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno poslušal... izven odra... kdaj naj bi se začelo...?

Mogoče kdo ve, kje bi se pa vseeno eventuelno dalo kupiti karte?  :hmm:

Pod Maxijem jih majo still. B) prawyo, da ni panike zaenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda mi uspe pridit ( če ne bom pa doma naložil njih cedeje, pa sod primaknil k stolpu, pa bo tudi mega koncert ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno poslušal... izven odra... kdaj naj bi se začelo...?

Mogoče kdo ve, kje bi se pa vseeno eventuelno dalo kupiti karte?  :hmm:

Jaz sem kupila karto preko interneta.... sem prelena, da bi šla kam kupit.... na strani vstopnice.com - dostava na dom.... lahko pa tudi prevzem na dan koncerat.... karkoli hočeš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi :D . Sem kupil karto že več kot mesec nazaj, da ja ne bi zmankale .) Me pa zanima, kaj se zgodi v primeru dežja, ker v nedeljo naj bi bil :hmm:

Pozdrav od Roberta

V čem je pa problem dežja, če maš karto? :hmm:

Sej so Križanke pokrite in sploh ni nobene panike; bolj bo jeba za tiste, ki bomo zunaj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@einherjahr: A tam na desni strani tabele maste vaše predskupine napisane? B) ;)

Drugače sem se pa tudi jaz odločil da bom raje šparal denar in zamudil nightwish... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!