Skoči na vsebino

Nightwish koncert


Python

Priporočene objave

tud jest sem bla na koncetu. nisem sicer prov navdušena nad to skupino, ampak sem šla bolj zarad drugih razlogov :wub:

je pa res da bi lahko za 7.500 sit kej več dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem bla na koncetu. nisem sicer prov navdušena nad to skupino, ampak sem šla bolj zarad drugih razlogov :wub:   

je pa res da bi lahko za 7.500 sit kej več dobil.

Na primer?

Jaz osebno sem pogrešal le malo več špilanja, drugače mi bilo super, kot sem že povedal .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da cloveka poznam, tocno vem, kaj se mu je zamerilo.

On je sel na ta koncert, kot da bi sel na metal koncert in to je bila napaka - Nightwish ze dve plati niso vec metal ampak so trd pop. Ce bi poslusal, kot da bi bil na pop koncertu bi bil nadvse navdusen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he... kljub temu, da sem bil zadovoljen s koncertom, se s pripombami tega tipa skoraj popolnoma strinjam (pa če se sliši še tako čudno).

Bobnar - deloval je precej samosvoje in se je po "pobegih" včasih prav nerodno vračal v ritem. Še posebej na začetku koncerta je parkrat pošteno zafušal... kasneje na kakršnokoli fušanje nisem hotel biti več pozoren. Bas bobni so bili še kar slišni vendar manj kot so tega vajena metalska ušesa.

Kitaristi - kitare je bilo res slabo slišat ( ...ehm, tam kjer sem stal pravzaprav skoraj nič), o "statičnosti" kitaristov pa ne bi, ker to zame sploh ni nek faktor vzdušja.

In Tarjino "plesanje" je bilo resnično smešno...

In tudi tudi jaz sem zelo pogrešal starejše komade... od udarnih so zaigrali samo Wishmaster-ja. Kaj pa Crownless, Stargazers, Sacrament of Wilderness...? nada.

Ampak mene koncert redkokdaj spravi v slabo voljo :D . Dovolj mi je polna dvorana folka, ki uživa v dogodku, dober zvok (da ne buči in odmeva kot je običaj v kaki neprimerni dvorani) in seveda sama glasba, ki mi je všeč.

Ko na koncert pogledam z distance vidim, da je bilo pravi vzrok mojega prvotnega navdušenja dejstvo, da že eno leto nisem bil na nobenem koncertu, ne pa kvaliteta koncerta. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!