Skoči na vsebino

iscem 125ccm masino


surfer13

Priporočene objave

Kot razvidno iz naslova teme, iscem masino od kaksnega razbitega ali drugace neuporabnega motorja. Rabim jo, ker bi si rad izdelal go-kart. Zasmislil sem se kaksno masino 125 ccm 2T. Iskal sem jo v salamonovem, bolhi in se kje, vendar brez uspeha. Nekaj priblizno primernega sem nasel le na ebay-u v ameriki, kar pa ne pride v postev zaradi predrage postnine (ce je sploh izvedljivo).

Imate kaksne predloge kje se lahko iscem? Ima mogoce kdo kaj primernega?

LP, Miha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rabš mašino od rs 250 mi povej k ti jo najbrž lahko zrihtam...sam ti bo šlo k pes :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sm za to že sprašvov tko da dolenc in weerus prosm če mi pošleta PM o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni še vedno stoji agregat od RS250, s katero sem januarja naredu totalko :slap:

Ni ravno 125, ampak za gokart ti več moči ne bo škodilo :naughty:

Agregat je ok, ampak je brez vplinjačev in elektronike.. bi se dal zmenit za kakšno ugodno ceno :yes:

Če te zanima kar pošlji PM.

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabim za gokart...vbistvu mi pridejo v poštev samo mašine od krosk

V bistvu sem odgovarjal na prvi post iz te teme, kjer se išče agregat za gokart .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sam kdo ma $$$ da bi kupoval gume!

je pa hud filmček. Obstajajo pa neki posnetki k so slovenci delal tko iz 750ccm pa še eni drugi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo vidu Gixxer kart? 1100ccm?

Huh, tist pa je satan na 4 koleščkih :worship:

To je un filmcek ane k modelu kr face spremeni k gre tok hitr..Jap sm vidla ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!