Skoči na vsebino

Pomoč pri povezavi med laptopom in pa televizijo!


Billie Jean

Priporočene objave

Rad bi povezal svoj prenosnik in pa televizijo, da bi na njej lahko gledal DVD-je. Sem kupil kabel, nastavil kanal, ampak filma ne kaze. Desktop se mi pokaze na TV-ekranu, fiulma pa ne potegne.

Sem skusal na racunalniku spremeniti nastavitve, pa nisem prisel do folderja "drugi monitor"!

Ce se najde kdo, ki je na tem podrocju bolj vešč kot jaz, mu bom zelo hvaležen! LP :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi povezal svoj prenosnik in pa televizijo, da bi na njej lahko gledal DVD-je. Sem kupil kabel, nastavil kanal, ampak filma ne kaze. Desktop se mi pokaze na TV-ekranu, fiulma pa ne potegne.

Sem skusal na racunalniku spremeniti nastavitve, pa nisem prisel do folderja "drugi monitor"!

Ce se najde kdo, ki je na tem podrocju bolj vešč kot jaz, mu bom zelo hvaležen! LP :-)

probaj drug player, meni naprimer pri BS-playerju dela zvok slika na TV pa je črna (na rač pa normalna). z media player classic pa vse dela BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna slika na drugem ekranu je zato, ker grafična uporablja način "video overlay" za prikaz filmov in drugega video materiala.

V svojih nastavitvah moraš nekje najti opcijo, da naštimaš TV kot primarni enkran (samo za čas priklopa na TV seveda)... tako se ti bo na računalniku kazal črn okvir, na TV pa film. Kje se pa to nastavi je pa odvisno od tipa grafične kartice itd.... tu ti ne morem pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna slika na drugem ekranu je zato, ker grafična uporablja način "video overlay" za prikaz filmov in drugega video materiala.

V svojih nastavitvah moraš nekje najti opcijo, da naštimaš TV kot primarni enkran (samo za čas priklopa na TV seveda)... tako se ti bo na računalniku kazal črn okvir, na TV pa film. Kje se pa to nastavi je pa odvisno od tipa grafične kartice itd.... tu ti ne morem pomagat.

jaz sem to nastavljal in preklapljal v namizju/zaslon. je delovalo OK, potem pa mi je nekako (nimam pojma kako) ratalo, da je bila na TV in comp slika brez preklaplanja. po formatiranju in prehodu na win2000 (prešvoh prenosnik za XP-je) mi ni več ratalo nastavit in sem za 50 eur kupil DVD (DivX/MP3/....) player pa je mir.

PS: a kdo ve kako bi na DVD (DivX/MP3/....) player naložil kodeke za MPG-4, da bi igralo tudi mpg file?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a kdo ve kako bi na DVD (DivX/MP3/....) player naložil kodeke za MPG-4, da bi igralo tudi mpg file?

Poglej na njihovem page-u ce imajo kak SW upgrade s kakimi novimi kodeki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna slika na drugem ekranu je zato, ker grafična uporablja način "video overlay" za prikaz filmov in drugega video materiala.

V svojih nastavitvah moraš nekje najti opcijo, da naštimaš TV kot primarni enkran (samo za čas priklopa na TV seveda)... tako se ti bo na računalniku kazal črn okvir, na TV pa film. Kje se pa to nastavi je pa odvisno od tipa grafične kartice itd.... tu ti ne morem pomagat.

Pri meni je isto.. nastavitev je pa (pri meni) na "display properties->advanced->displays->na displays kliknes spodaj kater je primary"

To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pri meni je isto.. nastavitev je pa (pri meni) na "display properties->advanced->displays->na displays kliknes spodaj kater je primary"

To je to :)

Se strinjam,najverjetneje bo to to...drugače pa priklopi na TV,pa še enkrat zalaugaj laptop...tudi tako ti bo obšlo težavo in kazalo sliko na TV....vsaj moj deluje tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!