Skoči na vsebino

Prigode iz vojske


Priporočene objave

Ja .....polenčka.....sam kaj ko je bilo to samo zadnjo noč.....so se gospod kapetan naveličali v naravi živet in prej odbrzeli v civilizacijo(če se Štipu lahko tako reče).

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatno septembar 89.

Vojna murija Banja luka,prekomanda Priština direkt u tanarveč sranje!Gumene vaspitne palice razturajo!(pošiptarimadanebopomote)

Najebo sem ko veliki,ampak mi ni žal.

Join the army,see the vorld,kill some people!

A ni en reku,da je bil tud v tistem cajtu tam doli?

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ratna mornarica Pula-Šibenik-Split-Vis. Raketni čamac (12000KS, 40m dolžine, 40 vozlov), smo nemška turiste prehiteval, so imeli surle daljše kot naš top. Nepozabno uživaško. Še enkrat, če je treba. Sem prvič domov prišel po 10 mesecih, pa še zato, ker so mi doma težil. JRM RULEZ.

lp Leon

Popravil/a - leon dne 25/04/2002 ob 23:19:08

Popravil/a - leon dne 27/04/2002 ob 20:27:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj mi moreš lepe spomine kvarit s stvarmi o katerih ne želim govoriti. Dolgo, velikokrat in preveč. Sem se počutil kot kakšna najstnica. Nikamor se nisem smel vsest, ko sem bil na izlazu, hodil okoli kot en pedi s tisto belo kapico, ampak ženske (turistke) so se pa rade slikale z nami. Pa še stisnle so se k nam. Takrat, ko si imel trdega že, če je veter pihnil, je to odtehtalo vse čiščenje.

Pa prostore na ladji smo tudi dobro glancali, je sijalo. Pa saj ni bilo kaj drugega početi. Ampak, ko so pa galvni motorji vsak teden (prekretanje mehanizama) zarohneli, je bilo pa boljše od tistega kar se počne brez obleke. 3 x 4000KS, vsak zvezda turbo diesel motor (kot pri letalih), vsaka zvezda 7 valjev, pet zvezd (5x7=35 valjev vsak motor). Je trgal. Je.

lp Leon

Popravil/a - leon dne 25/04/2002 ob 23:18:09

Popravil/a - leon dne 27/04/2002 ob 20:25:52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vsaka zvezda 7 valjev, pet zvezd (5x7=32 valjev vsak motor). Je trgal. Je.

lp Leon

Točno tako! Zraven pa še 5x4=glih tko 32 mornarjev, za vsak valj po en mornar! Milina!!!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe ne boš verjel, da sem iz postelje sedaj vstal, ker je za menoj prišlo, da je 7 x 5 = 35. Očitno, da so nekateri hitrejši kot moja misel.

Sej veš tistega:

Učiteljica: No otroci, kaj ne najhitrejše?

Jure: Misel

Janezek: Še nekaj je hitrejše od misli. Je oči rekel mamici, da ni mislil, da mu bo tako kmalu prišlo.

PS: raketne čolne imajo verjetno še vedno v vojaški luki v Splitu ali v Boki Kotorski.

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da tud 4x5 ni 32 ampak 35????? Benti blamaža!! Midva sam upejva da noben drug tega ne ve!!

Dobro jutro, Levči, pa brez zamere, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, midva sva kot naša oblast. Javnost nategujeva, pa noben niti ne opazi. Sej, ko bodo, se bova pa malo pritajila, da se spucajo, potem pa naprej. A?

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze big brazer iz vatchink ju!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pepe-ora ketal ?

a si naredil luzitanščino ?

S.F.S.N.

Naredil my eye! Pol folka je mankal (prpa!), pa spljoh nismo pisal.. Se moram skipat s tega topica ker sem že preveč smetil (čeprov je kr'neki).

Piss on yu tu, big brazer

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon sem te vprašal samo o uniformi,tisto 35 si se pa itak sam zezno.

Pa ne zamert!Vem da si fino predrgnil tiste bele cote.Če bi pa bil SMBjac,bi pa to kar z nožem uštimal!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Piss on yu tu, big brazer

PEPE

no,no....ju don´na annerstend.....ju ar´ra not gonna piss´a ol over de plejs

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi scusi, Padrino. I ama nota so gud in grammatica so I maka big misteica. Naw I shutupa may feysa and no talka no more.

PEPPINO Spazzamagazzini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zmagal si.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

O, hudimana, a je bila tekma Jaz sem pa mislil, da se hecamo. Tekmujem namreč že po definiciji skoraj nikoli, hecam se pa rad, kolikor pač znam. To zmago posvečam Radu in Luciji ter vsem vpletenim , brez katerih najbrž ne bi nikoli začutil silne nuje smetiti po Motosvetu.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

O, hudimana, a je bila tekma

nope

quote:

Jaz sem pa mislil, da se hecamo.

yep

quote:

Tekmujem namreč že po definiciji skoraj nikoli, hecam se pa rad, kolikor pač znam.

me too

quote:

To zmago posvečam Radu in Luciji ter vsem vpletenim , brez katerih najbrž ne bi nikoli začutil silne nuje smetiti po Motosvetu.

PEPE

z zdruzenimi mocmi naprej (al kva ze)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice the Spice , kako neokusen šmorn bi bilo življenje brez drobcenih, ravno prav hudobnih zajebancij in pi...rij, pa brez človekov, ki jih štekajo. You made my day, man . Če se zbudi še kak model, bomo zmagal.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatno Septembar 89. Dan ampak ti si ga pa res najebal. A so vam dali pravo municijo tiste dni? Ali je bilo to za tiste čez pol leta. Takrat je pa res že ornk v loncu vrelo. Se spomnem, ko sem bil že v Lj., da so starši plačevali tipom, da so šli njihovim sinovom na meje tja dol pomagat pobegnit domov. Ja takrat je pa delala psiha. Ali pa tisti Slovenski vojaki, ki so bili neposredno ob "vojni" v JLA v Sloveniji.

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tapravo.Smo je tud neki ponucal,je bla komanda vojne oblasti sred Prištine,šipci pa demonstriral 10m zdraven.Matr,tolk prsran nisem bil nigdar v življenju,sreč sem sploh domov prišel.

Ko bi vi vedeli,kako te pancirka nažuli po enem dnevu!Jebi ga,sreča prati hrabre!!!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!