Skoči na vsebino

Peugeot 306 break


mimi23

Priporočene objave

Pozdravljeni,

kupujem avto in sem dobla ponudbo za Peugeot 306 Break letnik 2000. Ima servisno knjigo malo pa me skrbijo prevoženi kilometri. Ali je 145000 km za tak avto preveč?

Za odgovore se lepo zahvaljujem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupujem avto in sem dobla ponudbo za Peugeot 306 Break letnik 2000. Ima servisno knjigo malo pa me skrbijo prevoženi kilometri. Ali je 145000 km za tak avto preveč?

Za odgovore se lepo zahvaljujem  :?

veliko. 306 s starostjo potencira probleme (kolega pri 175k prevoženih zamenjal praktično vse, kar se da)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr ste tle vsi negativno nastrojeni, a pol vsi nove avtomobile kupujete.....

zakaj negativno nastrojeni? povemo izkušnje. hvali ga že prodajalec, mi skrbimo za ravnotežje in trezno presojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :OK: , najbrz je prvič da se prodaja avto ki zgleda nima prevrtenih km.

Bravo Grillzz. Ja zgleda da folk pri nas še vedno misli da se naredi 5 - 10000 km letno.... :slap:

Tale ma kot kaže vsaj poštene kilometre. Kot lastnik 306 lahko rečem le, da je zadeva za servisiranje (če poznaš kakšnega mehanika) in popravljanje zelo poceni...

Ko bom pa svojega prodajal moram pa zavrtet km nazaj... zdaj vidim :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kupujem avto in sem dobla ponudbo za Peugeot 306 Break letnik 2000. Ima servisno knjigo malo pa me skrbijo prevoženi kilometri. Ali je 145000 km za tak avto preveč?

...za kilometre te lahko skrbi, ker je Peugeot...razen, če je :? bilo vse lepo menjano in servisirano...na servisno knjigo se ne zanašaj...tudi, če je potrjena...priloženi morajo biti tudi vsi računi, da imaš vsaj min. vpogled v zadevo...pa še računi vedno ne pomenijo vse :hmm: ...

p.s. ...išči dalje...pa veliko sreče... :devil:

lp flox

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja treba ti je avto kupit, ki je delal 30kkm na leto pa z enim servisom. :doze:

Zakaj ne bi rajši kupil avto z 50-60kkm isti letnik.

Ta je bil nadpovprečno vožen. Kupiš pa podpovprečno voženega .) Je avtov ko listja ni hudič da se nebi našel kakšen idealen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hval za mnenja.

Tudi jaz mislim, da bom raje še malo okrog pogledala. Drugače pa je bila cena 1.190.000,00. Lastnika ne poznam, sem pa šla avto pogledat in na zunaj je kar vredo zgledal kaj pa se dogaja pod površino pa nimam pojma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mi mamo na 406 letnik 2000 210k kilometrov pa je do zdej bla menjana sam benz pumpa. Tako da čez Peugeota ne morem nič rečt.

jest mam pa peugeota 206 3 mesece pa sem dal za popravila ze 200kosov

nikoli več peugeota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!