Skoči na vsebino

Strešni prečni nosilci


Gregs

Priporočene objave

Me zanima, kje se da kupiti strešne prečne nosilce... po možnosti v Ljubljani... pa potem še nadgradnjo... recimo trugo...

Za Thule na Dunajski vem, ampak če obstaja še kakšen proizvajalec... Kakšne ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montana v Domžalah.

Pri prvi pumpi zaviješ v Domžale, čez približno 500 metronv na levi strani

Dela kufre, o nosilcih pa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kje se da kupiti strešne prečne nosilce... po možnosti v Ljubljani... pa potem še nadgradnjo... recimo trugo...

Za Thule na Dunajski vem, ampak če obstaja še kakšen proizvajalec... Kakšne ideje?

Rabiš za relinge ali brez relingov;poglej še firmo FAPA(RDO trgovina v BTCju), vendar ti priporočam Thule;sam imam njihove nosilce(različne) že nekaj časa in vedno brez problema. Dobre cene za Thule robo majo pa v Vitalu iz Puštala, nekaj robe (tudi rabljene-komisijska prodaja) pa ima Peteršport iz LJ(http://www.petersport.si/)

lp

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAaaa... to je to.... :D

No, RAV že ima relinge, tako da rabim samo nastavke za njih.... ;)

Prtljažniki Zupan, Podbrezje na gorenjskem ( malo naprej od Nakla proti Radovljici-smer Podnart po stari cesti)

tel. 04 530 67 67

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mimogrede: zrihtal vse v kompletu pri Zupanu v Podbrezju. V račun mi je vzel še prejšnje prečke, ki sem jih kupil pri njemu in sem jih imel na Alfi. Pa še kovček (z zategovalci) je šel gor in nosilci za 3 pare smuči... Vse skupaj za 50.500 SITnih.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!